register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Oluline info uue foorumi kasutajatele  
Poster Message
newton
 
Moderator
Oluline info uue foorumi kasutajatele
See below for information in English.

Tere!

Oled siis jõudnud uude foorumisse. Probleemide korral tuleks kirjutada siia samma (kui saad) või meilida martin@tqhq.ee. Meilida tuleks kindlasti juhul, kui näiteks ei õnnestu sisse logida. Palun mitte üritada teha uusi kasutajanimesid, kui sisselogimine ebaõnnestub, ega ka siis, kui soovite järsku uue nime all esinema hakata. Mõlemal juhul meilige mulle.

Probleemidest võib üritada kirjutada ka vanas foorumis, sinna tuleb ka uuesti sisse logida.

Tuletan meelde, et mõned inimesed soovisid muuta oma kasutajanimesid. Muudatused peaksid olema tehtud, siia saate logida juba uute nimedega. Kui ma olen kedagi unustanud siis... jah, jälle tuleb mulle meil saata.

Muude küsimuste korral peaks abi saama uue foorumi abiinfost.

Hello!

So you have reached the new forum. In case of any problems logging on or if you just want to change your user name, please mail me at martin@tqhq.ee, please don't create new users.

You can also try reporting any problems at the old forum.

In all other matters, please refer to the forum help or mail me if you can't find the answer there.
27.03.2002 at 23:52 Last edited 27.03.2002 at 00:01 by newton (Moderator)
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Oluline info uue foorumi kasutajatele  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.