register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud   1 2  
Poster Message
peep
 
Moderator
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
Ply'd ei saa muuta ja seda polegi vaja - tema on lakmuspaber, mis eraldab nõrgad tugevatest. :lol
10.05.2004 at 22:53
Nuclear
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
Tore kuulda, et respecti väärt mehed ka kiidavad takka ply mõnitavat ila mitte ameerika mandri autode suhtes
it sucks ! tolerantsust ka teiste suhtes, kuskilt alustab igaüks ... Siin foorumis aga sündis nii mõnigi mees USA auto tagaistmel vist ...
10.05.2004 at 23:02
peep
 
Moderator
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
Tuumajaama mees, loe mu tekst veelkord läbi ja siis mõtle, kas sellel "mõnitaval ilal" on mingi reaalne tähendus või mitte.;)
10.05.2004 at 23:06
anti
 
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
Tuumamees, igas peres kiidetakse enda last taevani. Oled vist uksega eksinud...
10.05.2004 at 23:25
PlyVal64
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
quote:
peep: Ply'd ei saa muuta ja seda polegi vaja - tema on lakmuspaber, mis eraldab nõrgad tugevatest. :lol
No näed, jõudsin tagaspidi lugemisega sinnamaani. Eks asjadest arusaamiseks on ikka pisut elukogemust kah vaja:) Tnx, Peep:)
Ja Antil kah õigus: mõni mees eksib väga tihti uksega... Tundub, et enamus reganutest EI OLE alustanud oma retke USA-raua ja dragracingu alal siinselt põhilehelt. Lugege enne järgmist sõnavõttu see läbi. Või peab Newton sisse viima regamisel korra, kus logini saamiseks tuleb eksam tqhq.ee põhimõtete tundmises teha? Äkki oli kah, ma ju ei mäleta - sellest loginist on kolepalju vett merre voolanud:D

Aga põhilise osa sellelt lehelt kopin siiski ka siia:
tqhq'st
tqhq.ee eesmärgiks on levitada eestikeelset informatsiooni USA autode ja kiirendusvõistluste kohta.
11.05.2004 at 00:04
prr
 
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
quote:
PlyVal64: tqhq'st
tqhq.ee eesmärgiks on levitada eestikeelset informatsiooni USA autode ja kiirendusvõistluste kohta.

you say'd 'kiirendusvõistlus' not 'dragracing'

prr@ply'ga norimas ;)

P.S. millal comment-duelli teeme siis?

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
11.05.2004 at 00:19 Last edited 11.05.2004 at 00:19 by prr
Nuclear
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
Siis oleks TORE, kui her PLY kommenteeriks AINULT Usa rauda ja jätaks muud autod kommenteerimata, samas võib ju väita, et sul her PLY on ka väga hea naine, mis sellest jaburdusest saaks ? ;)

Mina pakuks välja, et sul targem ameerikasse kolida, kuna paraku tuleb siin eestimaal ka koos elada enamik muude autoomanikega ja tolerantne nende suhtes olla ?

hakka nüüd kirjavigu hoolsalt otsima, kui muud öelda pole ....
Siinne foorum ONGI kajastamaks USA autode temaatikat, AGA, kui juba kiirendusvõistlustest SIIN foorumis räägitakse, siis ikka selline suhtumine IMEB 1500 HP-ga !

11.05.2004 at 00:47
Ets
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
OK, autupede, kes omastarust on liigelnud aastaid "õiges suunas" ja lõpuks SIIA jõudes arvab, et "ta on SIIN tegija"!!!
Küsimus (korduma kippuv kusjuures): "kuidas te küll aru ei saa, et peale USAraua on veel igasugu metalli!?".
Vastus: EI POLE
i vsjo
11.05.2004 at 01:23 Last edited 11.05.2004 at 01:34 by Ets
Madman
 
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
Ma loodan et see teema usa vs. muud autod ammendab juba end sest pole ju mõtet lihtsalt vaidlemise pärast vaielda. OT on ta juba niigi ammu. Seni olen arvanud et tqhq on üks paremaid ja soliidsemaid auto- ja üldse foorumeid Eestis. Aga see mulje kipub tasapisi kaduma millest on kahju. Ma ei tahaks kedagi õpetada ja ma ei tunne siinkirjutajaid enamikku isiklikult aga mulle tundub et palju siinset teksti sobiks ehk peale sauna õlle kõrvale aga mitte siia avalikku foorumi. Ei usku ega veendumusi ei saa kellelegi peale suruda. Reklaamist rääkides tuleb meelde kohe esimene asi mille eest karistada saab - see on konkurendi maha tegemise toel enda kiitmine. Rohkem tolerantsust härrased!
USA raud ei ole ainus asi siin maailmas, isegi USA-s mitte. Isiklikult mulle oleks näiteks elamuse pakkunud ka veidi järele aidatud mootoriga maanteemuhk stripil Kiltsis mis EI OLNUD mõeldud vaid USA rauale ja mis EI OLNUD dragrace. Seda foorumit loevad ilmselt ka paljud mitteusa auto omanikud kel pole soovi, võimalusi midaiganes USA autot omada. See ei tee neist halvemaid inimesi keda valimata sõnadega sõimata, kas siis otseselt või kaudselt. Isiklikult mul oleks häbi USA autoga sõita kui selline mentaliteet valdavaks saab.
Muidu hakkab varsti elanikkond gängideks jagunema ja õhtuti kurikatega mittesobiva riigi neljarattalisi läbi kolkima. See vist pole kellegi huvides. :uhoh

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
12.05.2004 at 04:16
partel
  
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
Ohh, ärge nüüd hakake solkima seda teemat USA vs eurojaps fleimiga.

Nagu eelnevast on selgunud, vaevles prr infopuuduse käes. See, et ta usakatest oskas rohkem rääkida, et tähenda eurojapside vihkamist.

Mina küll ei kuulnud ühtegi halvustavat sõna mitteusakate kohta, samas olin väga hõivatud Erkki Camaroga, nii et võib-olla ei pannud tähele.

Ja tqhq fookuseks on ameerika autod, samas on hea meel tõdeda, et siin võtavad sõna ka asjalikud muude autode harrastajad.


____________________________
_
12.05.2004 at 07:02
peep
 
Moderator
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
Ühinen Pärtli ülaltoodud seisukohtadega 100 % !
12.05.2004 at 08:01
anti
 
PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud
quote:
Nuclear: Siis oleks TORE, kui her PLY kommenteeriks AINULT Usa rauda ja jätaks muud autod kommenteerimata, ...

Kui tahad, et Sinu autost räägitaks, "räägi" enda autost. Astu kommentaatorile ligi ja pista pihku kritseldatud-prinditud leheke, millel enda auto tehnilisi andmeid kirjeldad, kui soovid võid enda säravast isikust ka mõne noppe panna. Siis tuleb ka kommentaatori suust jutt, mis Sulle ka meeldib. Seda siis juhul kui oled sõitja või sõitjaga lähedalt seotud (meeskonnas).
Kui aga sa pole sõitja ja kommenteerimise (info olemasolu) tausta ei tea, siis pean kahjuks ebaviisakalt vihjama, et hoia nokk SIIN kinni või aruta seda enda sõprade ringis.
Kui sa lahmid siin, püüdmata lahendusi pakkuda, siis oled tõesti must hobune, kellest ei saa aru, kas sul üritusel oli sees esi-, tagasild või korraga nelivedu :) Me ei tea ju taustainfot.
12.05.2004 at 08:35 Last edited 12.05.2004 at 08:37 by anti
tqhq.ee foorum : Vaba teema : PlyVali nägemus üritusest kus ta kohal ei käinud   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.