register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : andmeid ja tarka nõu tarvis  
Poster Message
rabbit rider
andmeid ja tarka nõu tarvis
3. gen camaro, 86a. 5,0 mootori legaliseerimine algas rõõmsalt suure laia kiviseinaga - Tartu ark-i ümberehituse spetsialisti Nuki Reinuga....läksin kõigepealt ääri veeri rääkima, et niisike masin ja niisikese mootoriga tahaks arvele võtta...NII SUURE mootoriga - pole võimalik ära tüütate mind oma vanade ameerika künadega.....tjah...filmis nägin, et kriisi olukorras tekikivad suhted ei pidavat eriti head tulema....moosisin siis taati edasi, et terve eestimaa on niisikseid isendeid täis ja mul kole häbi väikese mootoriga sõita, äketse ikka saaks kuidagi ...ja jää hakkas sulama....- ei noh, tuleb tõestada, et tehasest on niisikseid masinaid tehtud suurte mootoritega ja palju ta sellisena kaalub, palju telgede koormused on, pikkus, laius, kas peavad pidurid suuremad - võimsamad olema, mis ta mootori nummer on kui võimas(liitrid, kilovatid), näitad mulle paberi peal ette raamatutest jne jaaa siis hakkame autot vaatama......


...seega , kui keegi omab seda sorti informatsiooni , siis oleks ülimega õnnelik, kui mullegi puistate, mootori kohta ma tean piisavalt aaga kõik ülejäänud jama on mulle suht keeruline kätte saada(algkooli tasemel neti kasutus ja muidu liigne juhmus...)...inglis keelega ei saa kah just eriti hüpata....
12.05.2004 at 18:48 Last edited 12.05.2004 at 18:51 by rabbit rider
max
andmeid ja tarka nõu tarvis
Kas seadus nõuab seda? IMHO pead tõestama ainult, et sellele autole on 305 mootorit paigaldatud ja kõik. Muidu sobib vist igasugune enam-vähem kataloog. Minu puhul läks Tallinnas lihtsalt, vendadel oli endal veider saksakeelne pildiraamat olemas, võtsime lahti, vaatasime ja leidsime ka märke õige mootori kohta ja nii ta laheneski. Enn pidi muidugi 4. levelile võitlema-sõimlema ;) ...st ametikoha mõttes.

edit:
siin muidu üks tabel olemas:
http://www.thirdgen.org/newdesign/tech/techdb.shtml
12.05.2004 at 19:32 Last edited 12.05.2004 at 19:33 by max
kalev35
  
andmeid ja tarka nõu tarvis
kaasa võta kindlasti see pilt, et näidata, kui vaja... (aasta küll 87)


____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
12.05.2004 at 21:12
anti
 
andmeid ja tarka nõu tarvis
BS. Sina ei pea tõestama midagi. Kirjutad avalduse, millise mootori tahad panna, kahe nädala jooksul (vist oli) peavad vastama ja eitavalt nad vastata ei saa (antud juhul). Siis annavad loa ja kui töö tehtud, tahavad kapotialust näha. Punkt.
12.05.2004 at 21:17 Last edited 12.05.2004 at 21:18 by anti
smallstang
 
andmeid ja tarka nõu tarvis
Minu mootori vahetus käis järgmiselt:

Kõigepealt avaldus tehno@ark.ee kus selgitad millisel masinal tahad mootori vahetada, mõlema mootori andmed (HP, KW,CID ja masina VIN).
Saadad avalduse ära ja jääd vastust ootama.

Kui ARK-l jääb infost puudu siis nad helistavad või saadvad täpsustava emaili. Minu puhul nad helistasid ja küsisid milliseid KW-s ma tehpassi tahan pakuti 160 - 265 KW :eek

Detailid täpsustatud väljastavad nad ümberehitus loa sulle sobivasse ARK punkti. Luba kehtib tavaliselt 3 kuud.
Mootor vahetatud sõidad ARK ja vahetad tehpassi uue vastu, kus on märgitud uue mootori andmed (tehpassi tuleb ka märge ümber ehituse kohta).

Nii see mootori vahetus käis minul. Algul käisin Viljandi ARK-s kus tuli katekooriline EI, ei jätnud jonni ning pöördusin Tallinna ARK tehnoosakonda, kus oli totaalselt teine suhtumine. Võibolla mull lihtsalt vedas, kuid ei ole midagi halba öelda ARK tegutsemis kiiruse kohta. Tuleb lihtsalt õigete inimeste poole pöörduda!

____________________________
1 3 5
|_|_|
| | |
24 R

Mustang LX'87,5.0 HO & LX'89 2.3 R4
13.05.2004 at 09:41
rabbit rider
andmeid ja tarka nõu tarvis
...nooo, ma ark-i kõigepealt läksingi ja sealt saadeti kohe pikalt.....selle Nuki Reinu juurde.....
15.05.2004 at 14:43
anti
 
andmeid ja tarka nõu tarvis
Küsi avalduse blanketti.
15.05.2004 at 14:47
tqhq.ee foorum : Vaba teema : andmeid ja tarka nõu tarvis  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.