register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kas oleks ühisgaraazi huvilisi  
Poster Message
Lembit
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Küpseb väike plaan sügisest mingi ühisgaraazi projekt käima panna. Siis asukohaks Nõmme-Hiiu-Mustamäe kant. Ise elan otse mustamäe nõlva alla ja sellest eriti kaugele ei tahaks.
Eesmärgiks oleks koht, kus saab autosid hoida ja ka mingi remondibaas (kanal + katus peakohal) midagi erit fancyt ei üritaks esialgu korda saata, jätaks väikese arenguruumi ka.

Asja realiseerumiseks on vaja leida mingi hulk huvilisi. Ise võin organiseerimise külje endapeale võtta.

Siin võiks igasugust lõbusat arutelu korraldada aga reaalsed huvilised, kes oleksid nõus näiteks 01.09.2004 alates (või mingil muust kuupäevast alates, palun märkige maili) raha välja käima andke mulle mailiga teada. Arvestama peaks ilmselt summaga vähemalt 500 EEK

Kui keegi teab seal piirkonnas potensiaalset kohta koos konkreetse kontakisikuga, kes saab üürileandmist otsustada, võiks teada anda.

Kui on näha, et piisavat seltskonda ei kogune või sobivat pinda ei leia, siis suuname energia endale garaazi ehitamisse. ;)
09.06.2004 at 10:10
PlyVal64
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Minu käsi tõuseb kohe. Hetkel mingi pesa on, kuid sinna palju sisse ei mahu, kuigi ilge pluss on täiskelder. Aga nende kohtadega on jama, sest Nõmme regioonis midagi väga asjalikku pole. Kui, siis vast Liiva ladudes või Männiku-Raku kandis. Ja värav peaks vähemalt 2.50 olema, sest lisaks autole oleks mul huvi mingi aeg jaht sisse lükata(5.50 pikk) ja ka sellele korralik kõbimine teostada.
09.06.2004 at 11:26
sirr
 
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
mis kuusalu ühisprojektist saanud on?
09.06.2004 at 11:34
Fire
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
quote:
mis kuusalu ühisprojektist saanud on?
Suvepuhkus...... , eks sügise poole läheb jälle ehitamiseks, seinad lubjatud, rämps välja puhastatud, põrandad valatud, osad trellid ka akende ees. Vaja veel natuke katust parandada, laes olevad augud kinni panna, puuduvad trellid ette ja siis saab autod juba sisse ajada.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
09.06.2004 at 11:44
Jutulind
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Ma kindel käsi samuti sellises kandis garaashi kohalt. Kaua ma ikka õuepeal masinaid nikerdan ...

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
09.06.2004 at 16:46
Peeter82
 
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Huvi olemas.
Ise pesitsen küll siis Harku/Õismäe kandis, mingi garaazhivariant on vaja kindlasti leida.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
09.06.2004 at 17:14
Vanaisa
  
Moderator
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Ma võiks veidi soovitada - nimelt Laagris, augus, kus mu enda garaaz paikneb, seal on mõnede luitunud/lagunenud garaaziuste järgi omanikud juba aastat 10 surnud.
Tegu siis paarisboksidega ja usaraua jaoks igati sobilikud - 5,6 meetrine auto istub igatages ilusti sisse ja väiksema õllekõhu korral mahub uksest sisse ka libistama. Ja siis, nagu mainitud paarisboksid, ehk 2 uksega ja ilma vaheseinata.
Ma ise küll olen rahul.
kui keegi tegija/orgunnija huvi tunneb, siis võin kokku saada, juttu vesta ja esimehega kokku viia.
Asjal sees paar konksu, aga ei midagi koledat.
Ärge nüüd kõik ka kirjutage, muidu mul ülejäänud puhkus hooleta :lol

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
09.06.2004 at 18:02
kalev35
  
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
quote:
5,6 meetrine auto istub igatages ilusti sisse
mis sinna siis veel mahub? get the point? :)
hakkaks isegi ühisgaraazi!

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
09.06.2004 at 18:30
Vanaisa
  
Moderator
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Vaata Kalev, mõte oli see, et teha "ameeriklaste garaazikooperatiiv".
Ja idee järgi saaksid sina enda oma diagonaalis sisse ajada - saaksid uksed ka lahti lükata ;) :D

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
09.06.2004 at 18:47
kalev35
  
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
teeksin ja hoiaksin uksed lahti! KOGU AEG!
Liiva laod oleks ju väga soodne minu Lincu seismise koha pealt.
@ tean ja olen näinud, kuidas Martin (martin460) oma Auto garaazi pani... Kuni õues toimetad, tundub auto väike, niipea, kui seinad ümber, tahaks kohe suuremat.
Ajasin ise siin oma maja taga Liiva ladudes kanalit taga (2tk.on!), aga peale ei saanud...

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
09.06.2004 at 19:15 Last edited 09.06.2004 at 19:19 by kalev35
Lembit
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Hetke kokkuvõtteks:
Kindlaid huvilisi (neid, kes maili saatsid) kogunes 1 päevaga 8.
Lisaks veel 3 niisama huvilist (need, kes ainult foorumisse kirjutasid).

Ma arvan, et see on esialgseks huviks täiesti piisav seltskond ja lähen siis projektiga edasi. Kui jõuan mingi konkreetse ruumini (väike mõte oli juba enne olemas), siis saadan huvilistele maili.

Kui kellelgil on veel mingeid kohtasid koos kontaktiga pakkuda, siis see oleks endiselt oodatud.
10.06.2004 at 09:32
Astro SS
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Huvilisi jätkub seniks,kui tuleb esimene 500.- $$$ välja anda! ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
10.06.2004 at 09:37
hellraiser
  
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Teema algataja ei maininud, et kas seekord jälle tegemist ainult USA autodele mõeldud garaažiga?
Vastupidisel juhul oleks ehk isegi huviline, kuna isega Nõmmel pesitsen ning vahel vaja masinat ehitada.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
10.06.2004 at 09:53
Lembit
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
quote:
hellraiser: Teema algataja ei maininud, et kas seekord jälle tegemist ainult USA autodele mõeldud garaažiga?
Ei maininud jah. Tegemist siis sellise projektiga, kus ei eristata autohuvilisi auto päritolumaa järgi. Tegelikult ei eristaks isegi autohuvilisi ja lihtsalt neid vendasid, kes mõnd autot garazeerida soovivad (ise entusiast olemata).

Vastuseks AstroSS repliigile, siis eristaks paremam meelega tõsiselt võetavad inimesed niisama kõvatajatest

Palusin endale maili saata nendel isikutel, kes on valmis reaalse raha reaalsest kuupäevast välja käima. Neid on täna hommikuse seisuga 8.

Loomulikult ei saa ma seda arvestada, kui siduvat nõusolekut raha ülekandmiseks. Samas loodan ka, et see on natukene rohkem foorumis toimuvas :hail :beer :kill jutust ja ainult foorumisse postitanuid ma ka ei ole kindlate huviliste hulka paigutanud.
10.06.2004 at 10:20
Volvoman
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Kuidas see asi edeneb?
29.06.2004 at 23:42
Lembit
Kas oleks ühisgaraazi huvilisi
Eks ole kohtasid uuritud.
Leiab, aga midagi nii head veel ei ole, et ise rahul oleks. Seega ei ole nagu midagi hõisata veel.
Erilist kiiret ei ole ka peale pannud. Teisi olulisi asju on ka vaja teha.
29.06.2004 at 23:50
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kas oleks ühisgaraazi huvilisi  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.