register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2004   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Poster Message
erik
Rock Race 2004
Ma ei tea, mulle koolis õpetati, et piiksub see, kelle p*rset torgitakse.

Näiteks toodi tookord auväärt president Meri maja ja selle ümber asetsev (ebaseaduslikult paigaldatud?) tara, mis takistas inimestel mere ääres jalutamist.

Nii hämmastav kui see ka ei ole, kaebasid need, kes kunagi ei olnud seal jalutamas käinud. Need, kes seal muidu jalutasid, tegid lihtsalt natuke suurema ringi - for f***'s sake - saigi jalutama mindud ju...

Märksõna: tehiomasus oli vist :D
02.08.2004 at 23:12
nitrocharged
Rock Race 2004
Kõigile, kel turva- ja muud probleemid nii valusalt hinge torgivad, on olemas üks kena ja tore tüdrukute foorum: Perekool. Seal on vestlusringi all selline armas väike meestele mõeldud nurgake, kus saab igasugu asju heietada, südant puistada. Palun!
Üleüldse, sellest turvapuuri- ja ohutuse- ja toitlustamise vähesuse- ilast on ilge siiber juba. Silmakirjateenrid tõusevad muidugi nüüd tagajalgadele, kuid igasuguse motospordi essence ongi tegelikult risk, see piir, kus asi juba natuke ületab piiri. Vot seda on huvitav vaadata. Ei ole mõtet salata, et õnnetused, rikkumised, kõrvalekalded on alati olnud ja ka alati jäävad motospordi huvitavamaiks osadeks. Keda huvitaks steriilsed, algusest lõpuni kontrollitud, 100- protsendiliselt ohtu välistavad võistlused; autod, millega ei juhtu kunagi mitte midagi. Mootoriplärin ja punktist A punkti B sõitmine olemuslikult iseenesest ei ole need asjad, mis meid tõmbavad. Lõppude lõpuks, kui nüüd endi vastu päris ausad olla, siis on ju ikkagi see bäädääss värk, mis on põhiline. Võib olla on mu jutt liiga ekstreemne, kuid mina isiklikult tunnen nii. Ühesõnaga, jutu point see, et mina loodan, et ei võeta kuulda seda hala, mis siit kogu aeg kostub, vaid aetakse asja samamoodi edasi nagu siiamaani, kuna kõik on tegelt ilgelt lahe.
Neile seltsimeestele, kel on pretensioone (ja ei pea silmas inimesi, kes on avaldanud konstruktiivset kriitikat), korraldage oma üritus, kus kõik pealtvaatajad pargivad võistluspaiga (kuhu muuseas juhatab miljon silti igast ilmakaarest) värava kõrvale, nii et nahksete tugitoolidega (milliseid on iga pealtvaataja jaoks igaks juhuks kaks tükki) tribüünini oleks kaks sammu astuda, kus plats on umbselt täis šašlõki- ja kebabiputkasid (järjekorrad on ju nii tüütud, üle 20 sek. ei tehaks nagu naljalt seista), kus kõik alkohoolsed ning mittealkohoolsed joogid oleks esindatud, sest oh kurja! kui ebamugav see võib olla, kui tahaks Eviani, aga kurat võtaks, näed, põle;vot ja siis naudiks kõik koos käsikäes ilusat üritust, kus ühtegi reeglit ei rikuta, kõigil on turvapuurid sees, kaalud paigas, autod läigivad, summutitest tuleb lillelõhna ja hüüaks kooris: Ladies, start your engines!

:kill
03.08.2004 at 00:16
quattromees
 
Rock Race 2004
quote:
nitrocharged: Kõigile, kel turva- ja muud probleemid nii valusalt hinge torgivad, on olemas üks kena ja tore tüdrukute foorum: Perekool. Seal on vestlusringi all selline armas väike meestele mõeldud nurgake, kus saab igasugu asju heietada, südant puistada. Palun!
Üleüldse, sellest turvapuuri- ja ohutuse- ja toitlustamise vähesuse- ilast on ilge siiber juba. Silmakirjateenrid tõusevad muidugi nüüd tagajalgadele, kuid igasuguse motospordi essence ongi tegelikult risk, see piir, kus asi juba natuke ületab piiri. Vot seda on huvitav vaadata. Ei ole mõtet salata, et õnnetused, rikkumised, kõrvalekalded on alati olnud ja ka alati jäävad motospordi huvitavamaiks osadeks. Keda huvitaks steriilsed, algusest lõpuni kontrollitud, 100- protsendiliselt ohtu välistavad võistlused; autod, millega ei juhtu kunagi mitte midagi. Mootoriplärin ja punktist A punkti B sõitmine olemuslikult iseenesest ei ole need asjad, mis meid tõmbavad. Lõppude lõpuks, kui nüüd endi vastu päris ausad olla, siis on ju ikkagi see bäädääss värk, mis on põhiline. Võib olla on mu jutt liiga ekstreemne, kuid mina isiklikult tunnen nii. Ühesõnaga, jutu point see, et mina loodan, et ei võeta kuulda seda hala, mis siit kogu aeg kostub, vaid aetakse asja samamoodi edasi nagu siiamaani, kuna kõik on tegelt ilgelt lahe.
Neile seltsimeestele, kel on pretensioone (ja ei pea silmas inimesi, kes on avaldanud konstruktiivset kriitikat), korraldage oma üritus, kus kõik pealtvaatajad pargivad võistluspaiga (kuhu muuseas juhatab miljon silti igast ilmakaarest) värava kõrvale, nii et nahksete tugitoolidega (milliseid on iga pealtvaataja jaoks igaks juhuks kaks tükki) tribüünini oleks kaks sammu astuda, kus plats on umbselt täis šašlõki- ja kebabiputkasid (järjekorrad on ju nii tüütud, üle 20 sek. ei tehaks nagu naljalt seista), kus kõik alkohoolsed ning mittealkohoolsed joogid oleks esindatud, sest oh kurja! kui ebamugav see võib olla, kui tahaks Eviani, aga kurat võtaks, näed, põle;vot ja siis naudiks kõik koos käsikäes ilusat üritust, kus ühtegi reeglit ei rikuta, kõigil on turvapuurid sees, kaalud paigas, autod läigivad, summutitest tuleb lillelõhna ja hüüaks kooris: Ladies, start your engines!

:kill


Sorry, aga see jutt mõjub kuidagi lapsikuna. Motosport võib ju igati bäädääss värk olla, aga seda senikaua, kuni ohutus on tagatud.

____________________________
Audi 200 20V TQ
Audi 100 2.3
Audi A4 2.8Q swap 4,2 V8
Audi UrS4 2,2TQ
Peugeot Partner
VW Passat 1,9TDi
03.08.2004 at 00:31
prr
 
Rock Race 2004
peep, kähku teema lukku, kohe käib pauk !

:kill

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
03.08.2004 at 00:41
JDF
 
Rock Race 2004
Ma arvan, et ei ole vaja enam midagi postitada kuna asi on juba kyllalt off topic :)
03.08.2004 at 00:42
nitrocharged
Rock Race 2004
Sorry, loomulikult ohutus ennekõike, my bad.
03.08.2004 at 00:53
imre007
 
Rock Race 2004
minumeelest foorum ongi selline koht,kus saad oma arvamust avaldada,samuti kommenteerida ja märkusi teha!
KAS SIIS HÄRRASED ON KRIITIKAST VÕÕRDUNUD-NAGU STALINI AJAL!
olen kah mitmetel kiirendusvõistlustel käinud,palju on jäänud selgusetuks aga nagu selgitust pole uurimise teel saanud ehk on iq-tase madal!
sorry,et teemast mööda!

____________________________
Chevrolet Lumina

www.blueworld.ee-parimad paadid ja tarvikud.
03.08.2004 at 07:31
tyyp
Rock Race 2004
Appi, muud ei oska enam öelda. Saage täiskasvanuks.

____________________________
Chevy Astro 95`
03.08.2004 at 10:10
hents99
  
Rock Race 2004
Mis siin ikka enam pärast võistlust vaielda. Rikkumise vastu protesti ei tulnud - ju sis ei seganud kedagi.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.08.2004 at 11:24
Jutulind
Rock Race 2004
quote:
hents99: Mis siin ikka enam pärast võistlust vaielda. Rikkumise vastu protesti ei tulnud - ju sis ei seganud kedagi.
Njah, kuid kurb oleks olnud kui isa-poja vahelise parema selgitamise asemel oleks isa-poja ühismatus tulemuseks olnud ...

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
03.08.2004 at 12:07
diesel
Rock Race 2004
well, konkreetset olukorda ei näinud, aga kas üldiselt pole mitte starteri asi veenduda, et rada tühi, enne kui järgmised peale lasta?
kas siis pärnus kodanik sõitis vastuvoolu samal ajal kui teised juba rajal olivad?
karm lugu?
kui start juba antud, ega siis vist muu ei aita kui loota, et sohvrid ise näevad, et asi mäda ja võtvad hoo maha.
meinz lõpujoonel vast ei saa ka suurt miskit ette võtta.
siit muide tärkas idee, äkki võiks olla näiteks lõpujoone kohal miskine näituseks punane vilkur, millega siis juba startind kodanikele anda teada miskisest väga ootamatust asjaolust. no umbes, et sõit tühistatud ja võta nüüd kole kähku vunk maha. äkki kulub ära seuke asi, nii igaks juhukski.
03.08.2004 at 12:41
Jansa
Rock Race 2004
noh, tegelt on see plärtsumine siin siiski ühe edasiviiva idee ju andnud, tolle trahvi-idee.
Pole paha :)
03.08.2004 at 16:12
priidik
 
Rock Race 2004
kui sul jäi Rock Race erisaade TV3-st nägemata siis nüüd on sul võimalus seda siin näha

www.tv.ee
03.08.2004 at 16:36
Marco
Rock Race 2004

Tänud Rock Race korraldajatele. Sai siis kah ise lõpuks nii kiireid masinaid nähtud (ja päris lähedalt :))

PS:
Jippii laste/noortefoorumis on ühe lugupeetud moderaatori poolt kirjutatud selline tekst:
(mõtlesin, et ehk sobib siiagi, lugedes eelnevaid poste )

:) Kui keegi tuleb oma küsimuse või probleemiga avalikkuse ette (ja foorum on avalik koht), siis tuleks tal oma küsimus või probleem eelnevalt ka korralikult läbi mõtelda, see võimalikult korrektses eesti keeles kirja panna, üle kontrollida ja alles siis postitada. Foorumid ei ole solgiaugud, kuhu võib ükskõik millist roba ja kuidas tahes sisse loopida a la "sähke, näksige minu küsa/probla!". Ma ei usu, et valdav osa foorumide külastajatest ja postitajatest on mõne raske puude või hälbega isikud, kelledel on kaasasündinud eneseväljenduse puue või emakeele suhtes raske arengupeetus.
Küll aga usun, et siin käivad kenad, toredad ja armsad inimesed, kes iseeneste ja üldise kultuuri pilastamiseks järgivad mingeid väärakaid trende, et olla moodne tegija.

Iga foorumi külastaja austagu oma postitusega (teemaga) eelkõige iseennast ja seeläbi kõiki, kes tema kirjutist loevad ja/või sellele vastavad.
Ja vastajate kohta käib sama jutt.
Rõõmsat meelt ja rohkem vastastikust austust! :)



03.08.2004 at 23:23
hents99
  
Rock Race 2004
quote:
Jutulind:
quote:
hents99: Mis siin ikka enam pärast võistlust vaielda. Rikkumise vastu protesti ei tulnud - ju sis ei seganud kedagi.
Njah, kuid kurb oleks olnud kui isa-poja vahelise parema selgitamise asemel oleks isa-poja ühismatus tulemuseks olnud ...
Kui ma õigesti mäletan siis oli rada tühi. Mingit ohu probleemi küll ei olnud. Ainult reegli rikkumine ja kõik.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.08.2004 at 23:29
LaSa
 
Moderator
Rock Race 2004
'Põder' punase Chevyga keeras just siis tagasi kui Saapolad sõitma asutasid ennast.
04.08.2004 at 00:13 Last edited 04.08.2004 at 00:13 by LaSa (Moderator)
MarkoCT
Rock Race 2004
quote:
hents99:
quote:
Jutulind:
quote:
hents99: Mis siin ikka enam pärast võistlust vaielda. Rikkumise vastu protesti ei tulnud - ju sis ei seganud kedagi.
Njah, kuid kurb oleks olnud kui isa-poja vahelise parema selgitamise asemel oleks isa-poja ühismatus tulemuseks olnud ...
Kui ma õigesti mäletan siis oli rada tühi. Mingit ohu probleemi küll ei olnud. Ainult reegli rikkumine ja kõik.

reeglid ongi selleks, et neid rikkuda ?
appiiii, milline suhtumine juba legal racingus ....
04.08.2004 at 01:31
Jutulind
Rock Race 2004
quote:
Jutulind:
Njah, kuid kurb oleks olnud kui isa-poja vahelise parema selgitamise asemel oleks isa-poja ühismatus tulemuseks olnud ...
Kui ma õigesti mäletan siis oli rada tühi. Mingit ohu probleemi küll ei olnud. Ainult reegli rikkumine ja kõik.
Nii ja naa - nagu LaSa mainis - 1 rikkumine oli siis kui Saapolate sõit hakkas, teine ja varasem mis mulle silma jäi oli see kui Seppo Saapola lasti rajale järele kui poiss veel rajalt ära ei olnud vaid alles pidurdusmaal ukerdas ( Saapola vs. Saapola 1. sõit. )

Aga tegelikult ei ole minu asi kommenteerida. Suured mehed, pead otsas, ise teavad mis riskid ja vastutuse oma otsustega võtavad.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
04.08.2004 at 01:49
sam
  
Rock Race 2004
quote:
LaSa: 'Põder' punase Chevyga keeras just siis tagasi kui Saapolad sõitma asutasid ennast.

ja seesama põder üritas eliminaatorite ajal otse minu ette trügida oma aparaadiga. Seda siis ajal, kui sõitma pidid minema C-klassi masinad ja vastavad paarid olid turvaalas sees! Igaljuhul väga ehmunud ja hämmingus oli ta nägu, tundus et ei saa muffigi aru mis toimub :D
04.08.2004 at 07:36
diesel
Rock Race 2004
krt, aru ma ei saa. iga tainapea nüüd peab omasoodu korrutama, kuidas mingi põder sikku tegi.
minge, krt ise näiteks lätti sõitma ja vaadake kas saate seal kõigest saldejumpsi keeles toimuvast ludinal aru.
eks kodanikud püüdsivad toimida nõnna nigu nad asjast aru saivad. ja küllap korraldajad juba taipasivad, et muukeelseid iminesi peab edaspidi rohkem ja täpsemalt informeerima.
ja lõpetage nüüd see soigumine ära.
04.08.2004 at 09:20
Vanaisa
  
Moderator
Rock Race 2004
Lõpetaks teema ära - jube mulin käib juba päevi.
Kui võistlejad protesti sisse ei andnud, siis võistlejad (mitte klaverite taga tatistajad) seda ka vajalikuks ei pidanud. Kõik.

Lukku.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
04.08.2004 at 09:43
rollingjack
 
Rock Race 2004
Toetan Vanaisa, läheb tähenärimiseks, ja lukku siis pealegi. Juba vanad araablased tabasid ära: las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.
Ise jõudsin puhkuselt jälle arvuti taha ja tahaks hilinenult tänada Peepu ja Rodeod igati ürituse eest, millist autospordis siiani nähtud pole. Ise sain võistlust väga healt kohalt vaadata, mul küll ainult parimad muljed :)

____________________________
Have fun and be safe!
04.08.2004 at 11:09
ats
 
Rock Race 2004
quote:
diesel:krt ise näiteks lätti sõitma ja vaadake kas saate seal kõigest saldejumpsi keeles toimuvast ludinal aru.
Kusjuures jah, situatsioon oli mul leedus täiesti sama - magasin võistluse alguse maha - minu klass juba ootas, et kvalifikatsiooniga alustada ning siis kiirustasin starti - rikkusin korraga kahte reeglit - kiiruse ületamine ning rajal tagurpidi sõitmine - selgus, et tegelikult pidi mööda kõnniteed sõitma, aga seda mina küll ei teadnud. Viisakas sõim inglise keeles, et ma teinekord enam nii ei teeks ja oligi kõik ehkki oleks saanud koheselt ka võistluselt eemaldada.
04.08.2004 at 13:25 Last edited 04.08.2004 at 13:26 by ats
Ints
Rock Race 2004
Ei teagi,kas panna siia,või naljanurka,kuid Pärnu Rock Racega on asi seotud.Lugege,väga "huvitav" artikkel:
http://ajaviide.delfi.ee/news/inimesed/article.php?id=8325582
04.08.2004 at 18:46
Astro SS
Rock Race 2004
quote:
Ints: Ei teagi,kas panna siia,või naljanurka,kuid Pärnu Rock Racega on asi seotud.Lugege,väga "huvitav" artikkel:
http://ajaviide.delfi.ee/news/inimesed/article.php?id=8325582
See oli selle ürituse kõige nõmedam osa!

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
04.08.2004 at 18:58
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2004   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.