register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2004   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
IceUul
 
Rock Race 2004
No tore üritus oli igatahes, kuid peale alastaros nähtut erilist vaimustust see ei tekitanud, uus eesti pinnal sõidetud rekord 8.4 on muidugi tore aeg :)

Oli palju vigu, milles konkreetselt kedagi süüdistada ei saa... vähe prügikaste/prügikastid vales kohas, vähe toitlustajaid (ma ise olin tänu sellele päev läbi söömata, sest järjekord kestis umbes tund aega ja söök oli selleks ajaks otsa lõppenud, kui mina ükskord sinna jõudsin). Libe rada ja julm rahvamass olid kah ebameeldivad asjad. Sellest ma ei saa aru, kas täna oli mingi punase foori päev või, enam-vähem 1/4 võtsid punase.
Üks korraldajate lubadus jäi täitmata, istuda ma ei saanud, kuna tribüünile lasti ka neid, kellel tribüüni piletit ei olnud.

Muidu üritus oli seni Eesti parim, ilm oli kah mega, see kuumus mulle lausa meeldis, võttis söögi isu ära ;)

P.S. kas selle meeskonna liikmega on kõik korras?
24.07.2004 at 22:44
ThaV8power
Rock Race 2004
Kuna ise kahjuks kohel ei käinud,tunneks huvi kui kiirelt lippasid eesti-mehed?Kuulsin ainult et Lauril oli probleeme karpaga.Kui keegi viitziks pärast pikka päeva Rockracil,sellisel hilisemal ajal mulle infot jagada!
24.07.2004 at 23:34
partel
  
Rock Race 2004
Startisime Erkkiga u. 1800, pärast vihmahooge ja vedrustustesti (teetööd) jõudsime objektile umbes 8 paiku.

Kohal oli juba nii mõnigi võistkond ja hiljem täienes rivi veelgi. Meie boksi ühel pool olid 1000+ hj Super Comp Firebird ja selle kõrval kohe 900 hj Super Gas Fire, teisel pool aga Lauri tiim. Ehk detsibellidest puudust polnud.

Seekord võtsime kogu väljalaske alt ära, mis tagas ka meiepoolse detsibellide "vasturünnaku" :)

Pärast üle tunni kestnud ehitamist siis ülevaatusse, kust Camaro läbi sai.

Seejärel sai tegeletud Lauri Camaro karbussiga jne. Lisaks veel erinevate inimestega maast ja ilmast räägitud.

Märkamatult oligi kätte jõudnud öö. See aga oli soe ja mahe, sekka sähvisid välgud, mis kõik valgeks lõid.

Kahe paiku töllerdasid kohale ylovoitka El Camino ja seda köieotsas vedav AstroSS. Invaliidsuse põhjuseks kasti simmer.

Siis sai kella viieni hommikul sisustada aega kasti mahavõtmise, parandamise ja tagasipanekuga. Välioludes tähendas see mõnikord kolmekesi taskulambivalgel auto all roomamist, aga mis teha.

Seejärel sai uuesti inimestega suheldud. Kella 8 paiku hommikul sai äratatud A-klassi rahvast, kel tehniline veel tegemata.

Mõni aeg hiljem hakkas action pihta - iga mõne sammu kaugusel oli järjekordne neljakohalise arvu hobustega big-block soojendamas. :)

Tasapisi sai ka võistlus käima. Mõlemad Erkki ajasõidud olid koos Lauriga, esimene oli 11.25 @ 216 km/h. Kuigi tegemist oli jällegi 200 meetriste juttide joonistamisega, näitas kiirus, et ülelaaderõhu tõstmine andis oodatud efekti.

Teine sõit sai kasutatud liimi ja madalamat rehvirõhku. Katastroof, terve teine käik kummid mitte ei jätnud jutte, vaid suitsesid nagu burnouti ajal ja 300 meetri peal oli külg ees. Aeg oli mingi 12+

Esimene eliminaatorsõit oli Erkki (6. koht) ja Lauri (2. koht). Kuna Lauri viga ei teinud, siis ka võit.

Mis muud, kui soome sõpru aitama.

Igatahes RR oli massipromo üritusena igati tore ja seletas nii mõnelegi, mis on võimas suure mootoriga tänavaauto ning arusaamad mõistetest "suur mootor", "hea kiirendus", "suur võimsus" võisid ka muutuda positiivses suunas! :)

____________________________
_
24.07.2004 at 23:47
hellraiser
  
Rock Race 2004
Väga tõhus üritus ning väga palju välku ja pauku. See oli super, et praktiliselt kogu aeg oli midagi teha, ainult bracketi ajal tekkisid pausid, mida polnud enam millegagi suurt täita. Kuna ise eriti midagi tarbida palavuse tõttu ei tahtnud, siis ei olnud ka prügikastide ega söög/joogi kohta midagi nuriseda. Võibolla ainult see, et nii kella 1 paiku sai kogu mitte-alkohoolne jook peale Red Bulli otsa, aga seda tuli mingi hetk juurde ning asi lahenes edukalt.

Mis aga ainukese asjana oli halb, oli see, et tablool nähtavad tulemused oli nii väikeses kirjas, et tribüüni lõpu poole polnud enam mitte midagi näga. Nimed ja auto mark/mudel aga laiutasid mõnuga üle ekraani ;)
Ja kuna tulemused nii pisikesed olid, olid tihti hirmus raske aru saada ka kes võitis.

Kokkuvõttes täiesti 5+ üritus, loodetavasti tuleb järgmine aasta jälle.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
25.07.2004 at 00:21
tfr
 
Rock Race 2004
Näha kohe, et kui Peep käe külge paneb, siis ei ole midagi lahjemat kui viimasepeal asja oodata. :)

Nurinate osas tuleb jah eelkäijatega nõustuda - prügikaste oli sutsu vähe ja huvitav kas nimele kohaselt lõppes esimese paari tunniga kõigist müügikohtadest kõik muu peale Rocki (ja osades kohtades vist mingi siidri ka, igatahes alkoholivabade produktide valik oli null). Ja selleks, et display pealt tulemusterida enam loetav ei oleks, ei pidanud kaugeltki tribüüni lõppu minema.

Kui sama tablood/softi edaspidigi kasutatakse, siis äkki peale tulemuste väljasõitmist näidata neid auto margi/mudeli asemel sama suure fondiga?
25.07.2004 at 00:27
MossOpel
Rock Race 2004
Mis sellest punasesärgiga vennast sai üldse? Jäi ikka hing sisse???
25.07.2004 at 00:39
challenge
 
Rock Race 2004
Aga kummal tribüünil te olite? Vasakpoolse tribüüni lõpud oli loetavust küllaga!

Edit: Mis seal siis lõpus toimus? Ma ise ei suutnud selle kuumuse tõttu lõpuni olla!
25.07.2004 at 00:43 Last edited 25.07.2004 at 00:45 by challenge
capricorn
 
Rock Race 2004
quote:
MossOpel: Mis sellest punasesärgiga vennast sai üldse? Jäi ikka hing sisse???
kas turvaga juhtus midagi, kahju oli kohe vaadata mehi,

____________________________
ex. Buick owner
Buick rocks
25.07.2004 at 00:58
siimb
Rock Race 2004
Natuke ka pildi- ja videomaterjali neile, kes ei käinud ja neile, kes käisid ja soovivad meenutada:
http://siim.stang.ee/events/RockRace04/

Ise jäin üritusega väga rahule. Palavus oli küll karm, kuid selle kannatas ära. Pärnu poole sõites tahtis rool paar korda higiste näppude vahel hoopis oma äranägemise järgi keerata. Ainus miinus oli see, et tribüünipiletid sai vahetada käepaela vastu ainult ühes telgis, mille asukoha suhtes oli igal inimesel erinev arvamus. Oleks võinud seda teha hoopis tribüünide juures. Kuid ega sellepärast muidugi üritus nägemata jäänud ;)
Peaks lisama, et kommentaatorid olid tõesti viimasepeal. Selle tugitooli ja truck'i nalja üle naeran vaikselt siiamaani :lol

siimb@jääb ootama Rock Race 2005
25.07.2004 at 01:13
Nitroracer
Rock Race 2004
Lahe üritus oli, kommentaatorite töö väga hea, sai näha palju tõelist drag racingut, 5+. Aint süüa eriti ei õnnestunudki nende ülipikkade järjekordade tõttu.
25.07.2004 at 01:20
Yerba
Rock Race 2004
Tänud Peep, PlyVal ning Prr :)
Vahva üritus, oleks selliseid rohkem ainult:)
Kas saaks kõrval teha ühe sõidu kunagi mõnes sellises masinas (olen nõus selle eest masinaomaniku garaazhi koristama 5 aastat jutti) :)
25.07.2004 at 01:32
smr
Rock Race 2004
Rahvast oli kõvasti. See ehk tekitaski probleemid võistluspaigale liginemise, parkimise, piletite ja sissepääsuga ( see protseduur kokku võttis minul 1.5 tundi, millest 45 minutit pileti hankimine). Peale sissepääsemist oli teema märksa positiivsem, kahtlemata massiivseim selline üritus minujaoks eestimaa pinnal. Hea oli vaadata, kuidas asi oli suurelt ette võetud ja ka samal tasemel läbi viidud. Võistluse enda jälgimine oli küll tegelikult suht raske, kella kaheajal leidsin esimese vaba koha, kus külg maha visata ja rada jälgida alles finishi juures, aga kuna ka muud tegevust oli küllalt, polnud see eriti suur probleem.

Pöidlad ülesse!
25.07.2004 at 02:00
memphis
Rock Race 2004
Tasetasetasetasetase!!! :)
Siiani parim võistlus eestimaa pinnal, kus mina vähemasti käinud olen. Ei mingeid viivitusi ega muud jama. Nägu ja käed pruunid/punased. Kõik sujus hästi, ajavõtutehnika töötas laitmatult etc.
1000+hj autod jätsid ka toredad mälestused. Ainult et kaema peaks neid siiski minema ka Alastarro, kuna siinse libeda raja peal ei saa nende võimetest väga aimu.
Kiitust väärivad aparaadid olid minusilmis seekord siis lätakate punane alfa, lätakate S2, mille ajast (11.2) veel kartustäratavam oli lõppkiirus (213 km/h). Kahjuks lõppes ilus show superfinaalis käigukasti ribadeks lendamise tõttu.
Minu seekordne lemmik oli muidugi sinine Manta. Lausa lust vaadata, kuidas üks rotikas auto 13 sekundi aegu lajatab. :) That's the way I like it...
25.07.2004 at 02:00
Parody
Rock Race 2004
Austus, austus, austus ja veelkord austus ja respect ürituse läbiviijatele ja osalejatele...ning ei saa kuidagi mainimata jätta mikrofonipoiste fantastilist tööd.
Kõik puudused on juba ära mainitud aga ikka tahaks uuesti mainida - rada, rada ja rada. Ja toitlustus...
Üritus väga tasemel või igatahes edusammud on 110%
Loodame, et järgmine aasta on kohal ka kaugemate rahvaste esindajad. Omaette vaatamisväärsus oleks mõned 10-11 sek. stock (välimuselt ja põhiliselt ka mootor) musklid....mõni Challenger näiteks ;)
Eks aeg näitab.
Aga jah see 10 tundi ühes kohas seismine ja kõrbemine tasus end täie raha eest ära.

Tublid olete kõik. Kaameraneiu vajab ka loomulikult kiitust (kuigi ta oleks võinud tähtsamaid momente rohkem peale võtta. Näiteks BO ajal kippus tihtilugu aiateibaid sihtima) aga teda oli ka hea vaadata.

Jääme ootama järgmist...

Aga kas kellegiga juhtus seal miskit nagu siin päritakse juba?
25.07.2004 at 03:22
hypertyyp
Rock Race 2004
Ülikõva üritus. Kui juba kuulsid, kuidas 1600 hobust sinust meetri kaugusel müdisesid võttis naeratuse näole. Korraldamise poole pealt sügav respect, väga hästi tehtud.
Kommentaatorid olid ka viimase peal, ainult ühe vea tegid - Anu Saagimi kätte anti mikker:&
Mis autodesse puutub siis nähes kuidas Saapola auto liikus, hakka või Pärtli usku pöörduma:P
Igal juhul väga respect üritus!

Mis siis ikkagi Lauri teami crewchiefiga juhtus?

____________________________
Fordi omanik...
25.07.2004 at 11:00 Last edited 25.07.2004 at 11:01 by hypertyyp
_Muhv_
Rock Race 2004
Omalt poolt tahaksin tänada korraldajaid nende lasteatraktsioonide eest. Tänu nendele õnnestus mul mingilgi määral üritusest osa võtta. (Pileti maksumus oli muidugi olematu võrreldes atraktsioonidele kulunud raha kõrval...)
Süüa sai ka kenasti ajal, mil kogu muu seltskond tribüünile naelutunud oli...
Ainsa prügikasti leidsin Autolehe telgist...
Kogu mittealkohoolse vee ostsin mina ära. Vabandan. See kulus mu kahe aasta vanuse tütre jahutamisele. Lõpuks jõudis ta siiski staadiumisse kus ta arvas, et on kass ja pani 'siirupisena' käpuli metsavahe tolmus. Tore oli teda pärast valgesse turvatooli tõsta...
Parkimisprobleemide lahendamiseks on mul küpsenud geniaalne plaan järgmise korra tarvis. Tulen võistlema. Veel ei ole otsustanud millisel alal... Tuuningautode seas oleks mu kaasa dailidraiver võinud ka seekord juba uhkelt seista (varem ma nii ei arvanud).

Tublid - hea üritus!

edit: typo
25.07.2004 at 11:23 Last edited 25.07.2004 at 11:31 by _Muhv_
wirx
  
Rock Race 2004
Parim kiirendusvõistlus, mis Eesti pinnal seni toimunud on, hea oli vahelduseks vaadata alla 10 seki masinaid ja rohket kummi suitsu.
Kahju, et Sam viimases sõidus punase tule võttis :cry
Tundub, et korraldajad läksid liialt hoogu ja maksid ilmataadi üle, igatahes tänavapildis kindlasti eristab neid inimesi kes kohal käisid 8)
Turvafirma "meeskond"...hmm mina nimetaks "lapskond" oli täiesti reaalne juhus, kus kuulsin oma kõrvaga, kuidas üks naine vasakpoolsel tribüünil ütles ühele külastajale, et sorry siit ma sind sisse lasta ei tohi, aga näe vaata seal 15m kaugemal on aed lahti ja mine sealt :shock:
Parkimise poolepealt, kui tulevikus on plaan teha sama suure rahvahulgalisi üritusi, äkki oleks mõtekas panna liikvele mingi tasuta buss mis korjab mõne suurema kaubanduskeskuse parklast rahva peale(autod jäävad sinna) ja viib otse lennukale. Kindlasti ka paljud pärnakad tulid autodega sinna. Sest see segadus mis seal juba hommikul kell 11 toimus, õhtust rääkimata oli ikka mega.
Samuti ei tohiks olla ju kulukas(kasulik pigem) rohkem kaupmehi kohale kutsuda(nagunii arvati, et ei tule nii palju rahvast :p)
Loodetavasti ei tule sellist race, nagu Originaal Race või Bear Race....õnnex Rock lemmik õlts, tundsin vaikselt kaasa vennikestele, kes karmi õlut ei joo ja non-alkot ka saada polnud :P
Aga igatahes kiirendus võistluse kohapealt oli üritus väga heal tasemel+muidugi kommentaatorid :beer
Ja see mulle meeldis, et vesi oli sama kallis kui õlu :D
Pildid tulevad esmaspäeval

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
25.07.2004 at 11:24
IceUul
 
Rock Race 2004
Kiidaks siis kah midagi: prr ja plyval kommentaarid, külm rock õlu palaval suvepäeval ja mõnus v8 mörin :D
25.07.2004 at 12:06
kristjan_l
  
Rock Race 2004
Minu sügav kummardus RR korraldajatele ja läbiviijatele. You ROCK!

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
25.07.2004 at 12:22
ontu
Rock Race 2004
Parim üritus mida mina näinud olen,respect korraldajatele.

Paar asja mille kallal nuriseda: käepaela leidmisele läks liiga kaua aega ja tänu sellele jäid esimesed bb stardid nägemata.
Pilet tundus ka kuidagi mõttetu sest seda ei kontrollitud praktiliselt mitte kuskil , kuigi tribüünidel ikka paar korda küsiti

Kuid need on nii pisikesed probleemid et ei seganud üldsegi

Prr ja PlyVal tegid supper head tööd ja kõik sujus mega hästi . Aitäh meestele kes selle võimalikuks tegid ja jääme ootama RockRace 2005.
25.07.2004 at 12:24
vvt
  
Rock Race 2004
Tõsine üritus ja siiani parim, mida Eestis tehtud. Õigemini need speedestid vms on ikka väga kahvatu eilsega võrreldes

:hail :hail :hail :hail
:hail :hail :hail :hail
:hail :hail :hail :hail
:hail :hail :hail :hail

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
25.07.2004 at 12:28
Vanaisa
  
Moderator
Rock Race 2004
Maani kummardus korraldajatele. Ja väike hint ka juurde - ülevalt korruse mehele ärge järgmine kord nii palju pappi andke :D
Rodeo, Peep & CO näitasid väga ilmekalt, kuidas võistlusi korraldada. Siit on kõigil teistel mucho-mucho õppida!
Kui hooaja jooksul oleks 3 sellist üritust, siis oleks me hoobilt 20 aastat arengus edasi astunud.
Ja osalejad - tase raisk! (vabandage mu prantsuse keelt) - naeratavad näod, lahked peltvaatajatele asja selgitama, vinged tulemused jne jne jne....
Egas muud, kui järgmist aastat ootama.

PS kõik teised korraldajad - usun, et Rodeo tiim on nõus kõigile üritustele õla alla panema.
Ja veel, _muhv_, hea, et sa selle veeröövi üles tunnistasid - see asi siis ka selge :D:D

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
25.07.2004 at 13:06
hents99
  
Rock Race 2004
Üritus oli väga hea :hail . Eriti kõvat tööd tegid kommentaatorid (rahval juba igav ei hakanud). Autod olid kõik vaadatavad/kuulatavad. Ilm oli ka peaaegu mõnus (oleks võinud natukese jahedam olla) - võtaks kokku siis, et üritus oli igati korda läinud. Söömine/joomine oli rohkem teine teema :) Edu korraldajatele :hail

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
25.07.2004 at 13:47
meikavana
Rock Race 2004
Mega üritus tõepoolest,
mulle meeldis eriti kollane Charger, omaniku sõnul arendab sixpack umbes 400 hj, ta lubas Tartus võistelda ka

Aga jama oli see, et minu ees oli umbes 13 aastane poiss ja ostis 2 purki Rocki, kusjuures igast putkast(telgist) said alaealised vabalt alkohoolseid jooke.

db drag mind eriti ei huvitanud, autod olid nii helikindlad ja samas ka heli nii madal, et ainult numbri plärisemist oli kuulda, kuigi Camarol oli päris hea sound(rääkimata välimusest)

Igatahes mega üritus oli, otan juba järgmist kiirendusvõistlust rääkimata Rock Race 2005-st
25.07.2004 at 14:08
hents99
  
Rock Race 2004
Kui rääkida punase camaro pidamisest siis rehvid on tal suhteliselt kitsad ja selletõttu on ka pidamine kehvem aga Jyrki Ply'l olid ka ju kitsad rehvid ja pidamine oli hea. oli nii???
Edit: Tähendab siis et milles asi?

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
25.07.2004 at 14:22 Last edited 25.07.2004 at 14:23 by hents99
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2004   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.