register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : O:maasturi sillad.  
Poster Message
vkx
 
O:maasturi sillad.
Seoses ühe võimaliku maasturi projekti ette võtmisega oleks huvitatud maasturi sildade komplektist. Tootja ja mõõdud pole esmatähtsad, pakkuda võib alates Suzukist(Samurai/Ymny) kuni Jeepi, Roveri, Toyota või MB-ni välja. Tähtis on, et nii esi- kui tagasild oleksid jäigad. Kui kellegil on midagi pakkuda, siis palun sellest mulle teada anda:
vkx@hot.ee või 56635100.
NB: kuna ei ole plaanis ehitada võistlusautot, vaid lihtsat fun´i ja jahiautot, siis mängib ka hind olulist rolli otsustamisel.

edit: kui keegi oskab lisada mõne soomes tegutseva maasturitele spetsialiseerunud romula lingi, oleks väga tänulik.

____________________________
Seville STS `02
18.06.2004 at 13:01 Last edited 18.06.2004 at 13:04 by vkx
Vanaisa
  
Moderator
O:maasturi sillad.
Männiku romulast võid kindlasti saada mingi ´93 Cherokee sillad - tõsi, need taadid armastavad kirvehindu panna.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
18.06.2004 at 13:19
vkx
 
O:maasturi sillad.
quote:
Vanaisa: Männiku romulast võid kindlasti saada mingi ´93 Cherokee sillad - tõsi, need taadid armastavad kirvehindu panna.
Thnx, uurin asja!

____________________________
Seville STS `02
18.06.2004 at 13:32
hellraiser
  
O:maasturi sillad.
quote:
Vanaisa:tõsi, need taadid armastavad kirvehindu panna.
Ma olen sealt viimase kahe kuu jooksul ostnud kaks asja ning siiani on hinnad küll olnud normaalsed.
Fordi käigukast, mida mujal pakuti nii 2 hinnaga, sain ma sealt 1,2K-ga kätte. See kast nüüd sõitnud sellest ajast peale ning tundub täiesti korralik olevat.
Samuti sain sealt küljeklaasi 100 krooniga, mis poehinnaga oli 430 krooni. Seda küll mujalt romulastest ei otsinud.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
18.06.2004 at 15:16
Jutulind
O:maasturi sillad.
Mul vastupidine kogemus -

Tahtsin oma Wagoneerile sealt kasti osta. Käisin vaatamas, leppisin hinnas kokku. Kohe sellist raha ei olnud ja ütlesin et tulen nädala pärast järele. Nädala pärast enne järele minekut helistasin ette et teada saada kas kast alles - oli alles. Ainult hinda tõsteti lambist 1K võrra - 5-lt 6-le. Saatsin nad puu taha ja ostsin kasti soomest 3.6 K eest.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
18.06.2004 at 15:22
tyyp
O:maasturi sillad.
Chevy Trackeri esimene uus sild oleks pakkuda, aga see vist ei sobi sulle.

____________________________
Chevy Astro 95`
18.06.2004 at 16:35
C.Van
 
O:maasturi sillad.
quote:
tyyp: Chevy Trackeri esimene uus sild oleks pakkuda, aga see vist ei sobi sulle.

Mis see sild endast kujutab? Hind?
18.06.2004 at 17:22
Vanaisa
  
Moderator
O:maasturi sillad.
Mul on antud auguga (sõna tõsises mõttes) ka viletsad kogemused - tagatule eest tahtsid sokud 900 raha (kohale jõudes oli hind 1000) - kasutatud, kulunud ja suht kole - uus maksab mingi 1200 - igal juhul soodsam osta...
Samas jälle nahksisu Cherole oli hinnas 3000 raha - el istmed, lagi, uksed jne, mis pole sugugi palju....

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
18.06.2004 at 17:23
C.Van
 
O:maasturi sillad.
quote:
vkx: Seoses ühe võimaliku maasturi projekti ette võtmisega oleks huvitatud maasturi sildade komplektist. Tootja ja mõõdud pole esmatähtsad, pakkuda võib alates Suzukist(Samurai/Ymny) kuni Jeepi, Roveri, Toyota või MB-ni välja. Tähtis on, et nii esi- kui tagasild oleksid jäigad. Kui kellegil on midagi pakkuda, siis palun sellest mulle teada anda:
vkx@hot.ee või 56635100.
NB: kuna ei ole plaanis ehitada võistlusautot, vaid lihtsat fun´i ja jahiautot, siis mängib ka hind olulist rolli otsustamisel.

edit: kui keegi oskab lisada mõne soomes tegutseva maasturitele spetsialiseerunud romula lingi, oleks väga tänulik.

Mis maasturi tehnikat soovid kasutada?
Seoses sildade pöörlemissuuna erinevusega soovitan enne kogu komplekt põhjalikult läbi mõelda.

Võid ju kontakteeruda.
Maasturite remondikogemusi jagub.




18.06.2004 at 17:35
tyyp
O:maasturi sillad.
quote:
C.Van:
quote:
tyyp: Chevy Trackeri esimene uus sild oleks pakkuda, aga see vist ei sobi sulle.

Mis see sild endast kujutab? Hind?


Sama nagu Suzuki Vitara vist. Need pisikesed jeebid, millega politsei ringi sõidab. Üritan nädalavahetusel pildid teha ja siis näed ise milline on. Sõitnud on see ~5000 km. Hinda ei oska küsida, paku ise midagi.


____________________________
Chevy Astro 95`
18.06.2004 at 18:55
vkx
 
O:maasturi sillad.
quote:
tyyp: Chevy Trackeri esimene uus sild oleks pakkuda, aga see vist ei sobi sulle.
Kui Tracker on sama mis Vitara, siis minu teada on sellel vist esisild sõltumatu, mitte aga jäiga korpusega. Või ma eksin??? Aga thnx pakkumast!

____________________________
Seville STS `02
18.06.2004 at 19:09
vkx
 
O:maasturi sillad.
quote:
C.Van: Mis maasturi tehnikat soovid kasutada?
Seoses sildade pöörlemissuuna erinevusega soovitan enne kogu komplekt põhjalikult läbi mõelda.

Juhul kui ma selle ehitamise ette võtan(see sõltub nüüd sildade leidumisest ja nende hinnast), siis saab projekti aluseks üks endine võistlusauto: Suzuki Samurai, millele on juba paigaldatud BMW 1,8l mootor+k.kast. Tegelikult on konkreetne isend hetkel täielikult molekulideks ehk siis tõsine konstruktor:). Kuna originaalis oli see masin 1,0 mootoriga, siis ei kesta need originaal sillad mingit tõsisemat sõitu vähegi korraliku maastikuvõimelise rehviga. Sobiksid aga kestvuse poolest näit. 1,3-se Samurai sillad, mis on juba tugevamad või siis Ymny sillad. Vitaralt sobiks tagasild, kuid siis tuleb leida sobiva ülekandega esisild eraldi. Teiste tootjate sildadega peab jälgima, et need "munakad" sildadel ehk reduktori korpused asuks tsentrist paremal pool auto sõidusuunas vaadates, nagu Samurail endal originaalis on. Pöörlemissuuna kohapealt pidid vist G mersu sillad teistpidi pöörlema, sel juhul oleks vaja lisaks sildadele ka MB vahekasti. Kuid arvatavasti ei tule MB sillad kõne alla, kuna reeglina küsitakse nende eest päris kõva hinda ja nagu ma ennist mainisin, ei plaani ehitada mingit erilist võistlusautot ja seega üritaks hoida planeeritava eelarve võimalikult minimaalsena kui üldse asja ette võtan. Aga kavalad ideed ja targad soovitused on kindlasti teretulnud:).

____________________________
Seville STS `02
18.06.2004 at 19:45
tfr
 
O:maasturi sillad.
Näed siis, kuhu Pinni Samurai jõudnud on. :)
18.06.2004 at 20:42
vkx
 
O:maasturi sillad.
quote:
tfr: Näed siis, kuhu Pinni Samurai jõudnud on. :)
Päris minu kätte see veel siiski jõudnud pole. Kui leian sobiva hinnaga sobivad sillad, siis jõuab. :)

____________________________
Seville STS `02
18.06.2004 at 20:56
vkx
 
O:maasturi sillad.
Tänan kõiki vastajaid, selleks korraks võib teema minu poolt lukku panna.

____________________________
Seville STS `02
01.07.2004 at 00:53
tfr
 
O:maasturi sillad.
Positiivse või negatiivse lõpplahendusega?
01.07.2004 at 00:59
vkx
 
O:maasturi sillad.
Loodan, et positiivse. Täna tõin endale soomest Landcruiser 70-ne.

____________________________
Seville STS `02
01.07.2004 at 01:06
tqhq.ee foorum : Vaba teema : O:maasturi sillad.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.