register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Full Throttle Drag 2004   1 2 3  
Poster Message
Olds
  
Full Throttle Drag 2004
kurb reaalsus

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
17.08.2004 at 13:35
C-boy
Full Throttle Drag 2004
prr tegi minuarust väga ilusad sõidud oma audiga, start meeldis mulle eriti! :)
17.08.2004 at 14:07
Olds
  
Full Throttle Drag 2004
jah nii ta oli. Kaimo- hoia alt:devil Eriti lahedad olid need "pizzalõikurid," milled prr alla kruvis:)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
17.08.2004 at 14:11
hypertyyp
Full Throttle Drag 2004
quote:
max: Kui plokis auk sees on, siis paraku muu ei päästa kui ploki vahetus. Kehvemal juhul pole sealt mootoist midagi võtta...

Mis siis ilmselt tähendab, et musta Camarot haapsalus võistlemas ei näe...


____________________________
Fordi omanik...
17.08.2004 at 15:11
Olds
  
Full Throttle Drag 2004
Kuriks Team`i Camarot ei näe sellel aastal üldse enam, kahjuks:( vähemasti mitte enam rajal müristamas

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
17.08.2004 at 15:18
Kato
Full Throttle Drag 2004
Hea üritus.
Hea et ikka Tartus midagi tehakse.
Bänd augutäiteks oli väga hea mõte.
17.08.2004 at 22:07
Olds
  
Full Throttle Drag 2004
jah, aga kahjuks see krt. külm ilm rikkus kõik. Samahästi oleks bänd võinud olla olemata. Enamus rahvast läks selleks tunniks ajaks endeid kusagile soojendama. Vähemalt täitsime oma lubadused, mis reklaamil olid, kaasaarvatud bänd (üllatusesineja).

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
18.08.2004 at 06:56
PATS39
Full Throttle Drag 2004
Ommik.Imelik et rahvast nappis,ise olin tööl maja huvilisi paksult täis.Infi küsiti ürituse kohta ikka kõvasti,kas tõesti krt.osturallid&aled mõjutavad nii kõvasti rahva liikumist.
18.08.2004 at 14:32
Olds
  
Full Throttle Drag 2004
rahvast oli vähe jah. Ootasime ikka u. 2000 nägu raja äärde, aga noh jah...see Tartu paras pommiauk suviti on kahjuks. Ilm oli ka loomulikult täielik saast. Ütleme nii- ei olnud meie päev

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
18.08.2004 at 15:00
Astro SS
Full Throttle Drag 2004
quote:
Olds: Kuriks Team`i Camarot ei näe sellel aastal üldse enam, kahjuks:( vähemasti mitte enam rajal müristamas
Ma ei ole selles eriti kindel! ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
18.08.2004 at 17:15
..Engeer
Full Throttle Drag 2004
Tere üle väga pika aja sai eestis dragracel käidud ja tuleb öelda, et tore oli rajal oli toredaid autosid ja raja kõrval seisis üks must firebird 3gen musta värvi ja lillade leekidega ja scoop oli kah peal ei õnnestund küll omanikuga rääkida aga teab keegi kas sealt on miskit uut ja huvitavat oodata ?
18.08.2004 at 17:55
ayron
 
Full Throttle Drag 2004
ma tean niipalju, et omaniku sõidustiil on ehtne näide tänapäeva rullnokkadest...
18.08.2004 at 18:34 Last edited 18.08.2004 at 18:36 by ayron
Rain FTC
Full Throttle Drag 2004
Omanik on Tartust ja meie klubist.Pole ma ta sõidustiillil küll miskit viga märganud.Muidugi pensionäri moodi kulgemine näeks selle autoga ka veidi naljakas välja. :D
18.08.2004 at 22:19
Olds
  
Full Throttle Drag 2004
ayron- kas see, et masina mootor tekitab suuremaid desibille kui McDonaldsi parklas olevate riisipõletajate kamp kokku on veel põhjus kedagi rullnokaks nimetada...pean silmas, et gaasi andes on hääl vali kuid ega see ei tähenda veel seda, et kiirus peaks suur olema. 50...60km/h linnaliikluses rullnokkseks kihutamiseks pidada:rolleyes
Ja kui tõesti kusagil üksikul ristil mõni burnout tehtud, siis ütleme nii, et käib asja juurde;)
Ingmarit rullnokaks pidada...:lol Pigem on tegemist inimesega, kes on auto kallal vaeva näinud. Ja just mootor kallal, mitte aga ei topi oma masinale mingisuguseid hüper läbimõõdus summutiotsi, plastmassist mittetöötavaid õhukogureid kapotile, siniseid ped`majakaid aknapesuri pihustitele jne.
Selliseid inimesi on rõõm klubi liikmeks pidada

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
19.08.2004 at 11:00 Last edited 19.08.2004 at 11:01 by Olds
ayron
 
Full Throttle Drag 2004
Kust teadsid, et ma McDonaldsi parklas olin? :)
Tegelikult häiris see, kuidas ta ühest parklast välja lendas külg ees ja kummivilinal punase tule ees seisma jäi. Ristmikul samamoodi, aga noh auto on tõesti ilus ja detsibillid mulle meeldivad, eriti suurtes kogustes ;)
19.08.2004 at 15:12
Olds
  
Full Throttle Drag 2004
Küll mina juba tean;)
Ega niimoodi ilus pole teha küll...olen sinuga nõus. Eks tuleb siis klubis talle ühiskondlikult kadalipu läbimine teostada:)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
19.08.2004 at 15:15
LaSa
 
Moderator
Full Throttle Drag 2004
Njah, meil oli lihtsalt tol hetkel suht kiire... klubipoole dragiüritusele appi!
19.08.2004 at 21:44
madis
Full Throttle Drag 2004
>> Tegelikult häiris see, kuidas ta ühest parklast välja lendas külg ees ja kummivilinal punase tule ees seisma jäi. Ristmikul samamoodi, aga noh auto on tõesti ilus ja detsibillid mulle meeldivad, eriti suurtes kogustes

Milles probleem ? Niikaua kuni kedagi ei ohusta - way to go.
Jätke vend seekord peksmata, pekske siis kui viimase poole aastaga ühtegi kiiruseületamist pole olnud :)
23.08.2004 at 13:17
Rain FTC
Full Throttle Drag 2004
Olds loe uuesti klubi nime, kui unustanud oled.Ei mingit tuha pähe raputamist. :D
23.08.2004 at 21:54
Olds
  
Full Throttle Drag 2004
seda nüüd küll jah;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
24.08.2004 at 07:40
tqhq.ee foorum : Üritused : Full Throttle Drag 2004   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.