register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Interneti kasutamisest Soomes Rootsis  
Poster Message
rai
Interneti kasutamisest Soomes Rootsis
Kas keegi on tuttav meie lähinaabrite interneti võimalustega. Kas seal saab ka Eesti mobiil operaatori kliendina telefoni teel internetti minna või on odavam kuskil WIFIt otsida.
29.07.2004 at 18:10
urmas
Interneti kasutamisest Soomes Rootsis
Wifit saad osta ainult hotellidest. Meil saab EMT/ET ühtse paketi raames ka mingi pika-ajalise indulgentsi osta, aga see on kallis ja ei tasu end ära. Gprs toimib reeglina hästi, aga seadistustega on alati nikerdamist ja vahest tuleb jäigalt operaatorit vahetada. EMT-s ollakse ka tiba rohelised sel teemal. Hind oli vist 140 eeku trafiku mega eest. Radiolinjast ei tea midagi.
29.07.2004 at 20:32
tfr
 
Interneti kasutamisest Soomes Rootsis
Rootsi kohta ei tea, Soomes on suht nutune see seis. Ainus reaalne toimiv võrk on Telia Homerun, mis on enamuses hotellides, aga ka portsus kesklinna kohvikutes. 24h ligipääsukaart maksab 20 eurot. Paraku, kui mul viimati oli vaja linnas pool päeva surnuks lüüa, siis üheski neist kohvikutest seda ligipääsukaarti ei müüdud, hotellides on küll alati probleemitult saanud.
29.07.2004 at 21:05
urmas
Interneti kasutamisest Soomes Rootsis
Ärge jätke oma gprs kanaleid lahti ja kaitske neid parooliga. Kord ühel lennuväljal konutades haakis mu läpparile kümmekond suvalist gsm'i taha. Neist paar tükki olid paroolita ja oleks võinud vabalt nende kulul gprs data käima lükata. Oma telefoni gprs'le võiks mingi unikaalse nime ka anda, muidu ei tunne lennuväljal teiste samasuguste lollide seast enda oma ära.
29.07.2004 at 21:13
rai
Interneti kasutamisest Soomes Rootsis
Tänud
30.07.2004 at 09:26
Jutulind
Interneti kasutamisest Soomes Rootsis
quote:
urmas: Ärge jätke oma gprs kanaleid lahti ja kaitske neid parooliga. Kord ühel lennuväljal konutades haakis mu läpparile kümmekond suvalist gsm'i taha. Neist paar tükki olid paroolita ja oleks võinud vabalt nende kulul gprs data käima lükata. Oma telefoni gprs'le võiks mingi unikaalse nime ka anda, muidu ei tunne lennuväljal teiste samasuguste lollide seast enda oma ära.
Ma arvan et siin Sa ikka Bluetoothi mõtled mitte GPRS-i.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
30.07.2004 at 13:17
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Interneti kasutamisest Soomes Rootsis  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.