register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : RWD vene auto on tegija:)  
Poster Message
vvt
  
RWD vene auto on tegija:)
Lugesin just viimase AL kolme vene auto testi ja esialgu ei osanud tähele panna neid slaalomi ja põikekatse tulemusi. Alles siis kui järgmisel lehel uue A6 teema läbi sai, jõudis koju:eek

Slaalom: mosse 57 kmh, lada 61 kmh, volga 50 kmh.
Põikekatse: mosse 56 kmh, lada 61 kmh, volga 48 kmh

A6 quattro 3.2:
Slaalom: 58 kmh
Põikekatse: 60 kmh

:eek :eek


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
29.07.2004 at 20:27
BlueStang
 
RWD vene auto on tegija:)
volga on küll igati tegija

Blue@kunagi üliõpilaspõlves takso peal kolm suvekuud:)

mosse 412 on ka igati korralik apastraat

Blue@papsi mosset taga ajanud 15 aastat tagasi:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.07.2004 at 21:08
PlyVal64
RWD vene auto on tegija:)
:D:D:D
Gabariit ja mass määrab.
Aga Mosse oli 100% stock ja protirehvidel. LaSa Lada sai eelmisel päeval minult ürgsed veljed ja Sooperilt ammu mahakantud rehvid, lisaks amordid aastast 1986:) Kui Ladale nüüd Koni või Bilsu alla panna ja mingi mõistlik 15" uus kvaliteetrehv mõõdus 195/50R15, siis võib Lada päris ulmetulemusi sõita. Mossest rohkemat ei võta vist Eestis keegi, Kristjan sõitis niigi millimeetri pealt. Volga on oopus omaette. Ma vaatasin Kristjanit ja sain aru, et Pärnus IMS'il ma ei saanudki Silverit näha:lol Seal tuli slaalomi asemel kolmekordset slaalomit sõita ... ma pärast imestasin, miks käed sõlmes olid. Volga on ehe vene muskelauto: hea kiirendus kuid täiesti juhitamatu...
29.07.2004 at 21:13
BlueStang
 
RWD vene auto on tegija:)
quote:
PlyVal64: :D:D:D
Gabariit ja mass määrab.
Aga Mosse oli 100% stock ja protirehvidel. LaSa Lada sai eelmisel päeval minult ürgsed veljed ja Sooperilt ammu mahakantud rehvid, lisaks amordid aastast 1986:) Kui Ladale nüüd Koni või Bilsu alla panna ja mingi mõistlik 15" uus kvaliteetrehv mõõdus 195/50R15, siis võib Lada päris ulmetulemusi sõita. Mossest rohkemat ei võta vist Eestis keegi, Kristjan sõitis niigi millimeetri pealt. Volga on oopus omaette. Ma vaatasin Kristjanit ja sain aru, et Pärnus IMS'il ma ei saanudki Silverit näha:lol Seal tuli slaalomi asemel kolmekordset slaalomit sõita ... ma pärast imestasin, miks käed sõlmes olid. Volga on ehe vene muskelauto: hea kiirendus kuid täiesti juhitamatu...

ma sain ka volgaga kolme kuuga päris head käevarrelihased - siiamaani kestavad, sest pärast seda pole midagi teinud:)



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.07.2004 at 21:28
vvt
  
RWD vene auto on tegija:)
quote:
PlyVal64: :D:D:D
Gabariit ja mass määrab.
Mossest rohkemat ei võta vist Eestis keegi, Kristjan sõitis niigi millimeetri pealt. Volga on oopus omaette. Ma vaatasin Kristjanit ja sain aru, et Pärnus IMS'il ma ei

Ma ajan kodus garaazis 412-le tule sisse ja tule pane siis oma viies ratas taha:devil Selle testimosse kiirendus oli küll äärmiselt nõrk - esivanemast mehhaaniku ehitatud mootoriga (mis oli veel see 6,7 surveastmega 76-mudel) ning minu setitud karpaga:D on Haapsalu lennukal saadud 0-100 15 sekundit. Niiet teie muskeltesti kiirenduse oleks pikalt kinni pannud. Praegu on seal uuesti 93 kolvid sees, aga auto pole 3 a enam sõitnud - aga hea tahtmise juures võib tule sisse ajada ja kunagi seda testi korrata - ja siis näed, et hemi ruulib:D


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
29.07.2004 at 22:16
peep
 
Moderator
RWD vene auto on tegija:)
Südantsoojendav oli näha kunagi minu esimese "tuuning" Lada peal olnud sportrooli ajakirja veergudel.:) "Vihuri" rool ja Monte-Carlo signaalinupp....need ruulisid 15 a. tagasi.
30.07.2004 at 00:53 Last edited 30.07.2004 at 00:58 by peep (Moderator)
memphis
RWD vene auto on tegija:)
quote:
vvt:ning minu setitud karpaga:D on Haapsalu lennukal saadud 0-100 15 sekundit.

Kunagi lükkame siis masinad joonele kõrvuti.
memphis@14seki sajani ja seda stock mootori ja karpaga ning libiseva siduriga. :D
Vot sulle vazi 47 vs. mosse 55kW. :evil

Edit: Kui äkiste kellelgi on pakkuda mõnd nn "rallirooli" vaz-tüüpi autole, siis oleks käpp.
30.07.2004 at 02:24 Last edited 30.07.2004 at 02:26 by memphis
madis
RWD vene auto on tegija:)
Võtke nüüd loogiliselt:
mis juhtub kui Lada katusele keerata ? oma 100 krooni kulusid
Aga A6 ? oma 100000,-

Ma elu sees ei usu et A6 on sitema pidamisega kui Lada. Lihtsalt Lada juht võtab elu kergemalt ja surm on nii või naa pidev kaaslane.
30.07.2004 at 15:21
ziil
RWD vene auto on tegija:)
quote:
madis: Võtke nüüd loogiliselt:
mis juhtub kui Lada katusele keerata ? oma 100 krooni kulusid
Aga A6 ? oma 100000,-

Ma elu sees ei usu et A6 on sitema pidamisega kui Lada. Lihtsalt Lada juht võtab elu kergemalt ja surm on nii või naa pidev kaaslane.

Ma küll hästi ei usu, et Lada juht kuidagi kergemeelsem on. Ja olles ka ise Lada juht pole surma oma kaaslaseks kunagi pidanud.

Miks sõidan ladaga? Parem lada mis on praeguseks 24000 kilomeetrit läbinud kui mõni läbiaetud muu sõiduk. Põhjuseks üliõpilase kitsas eelarve...
30.07.2004 at 15:33
Quattro
  
RWD vene auto on tegija:)
Arvan, et need katsete tulemused on ikka juhis suuresti kinni. Mina oma 10 aastase audiga pole veel rattaid järsu põike ajal maast lahti saanud, küll aga olen olnud mosses, mille üks külg läks ikka "üpris" kergelt maast lahti.

____________________________
Passat,R1100GS
30.07.2004 at 16:00 Last edited 30.07.2004 at 16:00 by Quattro
MossOpel
RWD vene auto on tegija:)
quote:
ziil: ....olles ka ise Lada juht pole surma oma kaaslaseks kunagi pidanud.


Minumeelest olid sina see, kes oleks LadaCamp'ilt tagasi tulles äärepealt surma saanud, kui enne vasakpööret sinust mingi sinine usa-fjord-kastikas mööda kimas, teepervelt lisa võttes...olles hetk varem veel eiranud möödasõidukeeldu ülesmäge vastassuunas tuisates...

Igaljuhul üks õnnetu valge kopikas seisis keset teed, vasaksuund sees kui vasakult F-miski ja paremalt Touareg korraga mööda lasid.
30.07.2004 at 18:29
ziil
RWD vene auto on tegija:)
quote:
MossOpel:
Minumeelest olid sina see, kes oleks LadaCamp'ilt tagasi tulles äärepealt surma saanud, kui enne vasakpööret sinust mingi sinine usa-fjord-kastikas mööda kimas, teepervelt lisa võttes...olles hetk varem veel eiranud möödasõidukeeldu ülesmäge vastassuunas tuisates...

Igaljuhul üks õnnetu valge kopikas seisis keset teed, vasaksuund sees kui vasakult F-miski ja paremalt Touareg korraga mööda lasid.

Jep oli jah niimoodi. Õnneks on mul komme alati enne pöördeid ikka pilk peeglisse visata ja tänu sellele nägin ma teda tulemas..
30.07.2004 at 19:39
diesel
RWD vene auto on tegija:)
well, kas seal nüüd juhuslik rahvas sõitis? äkki ikka samad kodanikud, kes neid al teste muidu ka teevad. ootaks ply-lt täpsustust.
30.07.2004 at 20:21
PlyVal64
RWD vene auto on tegija:)
KÕIK Autolehes ära trükitud testitulemused sõidab Kristjan. See on kõige ausam ja õiglasem. Lisaks ei suuda arvatavalt keegi teine esimese kümnegi korraga ligilähedast tulemust sõita, test on pisut teine asi, kui niisama rallimine. Esimesed kümme läbimist hakkad alles aru saama, mis toimub:) Eks LaSa oskab oma kogemust vast paremini kirjeldada, mina sellega ju harjunud;)
Keskmiselt on minu sisenemise kiirused põikesse ja slaalomisse 3-5 km/h väiksemad, kui temal. Aga on Kristjan ligi 100 testi juba teinud kah. Kogemused ja oskused maksavad. Seega ei tasu üldse endale ette kujutada, et te parema tulemuse autost välja võlute. Ja muuseas, rallistiil ei sobi, test läbitakse ühtlase kiirusega. Pidurdada võib ainult stabiilsuskontroll, gaasi vajutada ja powerslide's sõita ei või.
EDIT: see võrdlustest kandis numbrit 92. Tegelikult on neid veel rohkem tehtud. Kokku siis on Kristjan testinud vast 130 autot, igaühega alla viie katse ei tule kunagi, pigem 7-8. Korrutage ise, mitu korda on ta pidanud põikama!
30.07.2004 at 21:48 Last edited 30.07.2004 at 21:54 by PlyVal64
MossOpel
RWD vene auto on tegija:)
Eestis pole nii palju põtrugi, kui tema neist mööda on põiganud :D
31.07.2004 at 00:53
tfr
 
RWD vene auto on tegija:)
Autoga saab seda põikamist vähemalt rooli õigele poole keerates teha. :)


Indrek, harjutas hiljuti Moto Survivali raames pool päeva tsikliga sama manöövrit
31.07.2004 at 01:12
tqhq.ee foorum : Vaba teema : RWD vene auto on tegija:)  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.