register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vauxhall-viva  
Poster Message
-kentz-
Vauxhall-viva
Tere mul tekkis küsimus kui palju ja kus kohast saab tellida või osta vauxhall viva auto mootorit ja käigukasti ja palju see umbes maksma läheb?
Praegu autost ainult kere järgi :(
kere hind oli eelmine aasta 3000 nüüd vist saab selle 1500 krooniga tasub osta ja vaeva näha ise olen 16 :)
30.07.2004 at 18:00
astro94
  
Vauxhall-viva
see peaks olema vana opel kadeti analoog.

____________________________
Astro 94a 5,7 V8 müüdud
huvid läinud metsa poole ;)
igapäevaseks kärutamiseks euro Chevy ja jaapani Fjord
30.07.2004 at 23:50
memphis
Vauxhall-viva
Kuna tegu suhtkoht eksootikaga, siis ära igasugustele romulatele jms. kohtadele väga looda.
Pead lihtsalt otsima-uurima.
Mu kodukohas seisis tegelikult mõni aasta tagasi üks sedasorti liikur. Kahjuks ei ole uurinud, mis asjast saanud on.
Mõnipäev võin ühe asjaosalise käest küsida. Äkki on miskit veel asjast alles.
30.07.2004 at 23:58
pppp
Vauxhall-viva
quote:
astro94: see peaks olema vana opel kadeti analoog.

Kadeti (täpsemalt C-Kadeti) sugulane oli Vauxhall Chevette.
31.07.2004 at 02:16
prins1
Vauxhall-viva
Mul olemas 73 aasta 1,2 l mootor ja 2 käigukasti.
Mootor oli osadeks kui ostsin ,üks kolb on põlenud ja generaator ja starter on puudu.

Tel: 5029637


____________________________
88 fiero
93 Corvette
02.08.2004 at 14:14
Fredy.ee
 
Vauxhall-viva
Ma tean kohta kus vedeleb üks Vauxhall Viva Victory, mille seisukord on nagu uus, auto on seisnud ´82-st aastast saati ühes suures heinaküünis ROOTSIS ja omanikul on suhteliselt savi autost. Auto on ikka fantastiliselt heas seisukorras nii seest, kui väljast, kui ma õieti mäletan, siis läbisõit oli ka mingi 30000km.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
03.08.2004 at 12:02
13piisab
 
Vauxhall-viva
quote:
-kentz-:kere hind oli eelmine aasta 3000 nüüd vist saab selle 1500 krooniga tasub osta ja vaeva näha ise olen 16 :)
"tasub" on vale sõna. Kui endale VÄGA meeldib ning tahtmist on, siis TASUB alati. Muidugi ainult mootori-kasti puudumine on väike mure, teiste juppide puudumisel ei julgeks mina aga küll sellist masinat vaadata... Kui aga tasub=müügitulu, siis ei tasu kohe mingitpidi;)

kui veel huvi, otsin üles tuttava koordinaadid, kes oma peredelkin-Chevette'i müütab (opel rekordi karpa-mootor+kast, tagasilda topitud golfi esimesed kettad jne), tema algne tehnika oli kah mu mäletamist järgi 1.2 (või 1.3?)+automaat olnud - ehk vedeleb veel. See Chevette peaks veel müüa olema, väljast-seest kena-korralik originaal, hinda 5k kanti. Dok-d on 1.2/1.3 omad, mingi mandri-variant - niiet rool vasakul.

____________________________
vanem on parem
03.08.2004 at 14:23
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vauxhall-viva  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.