register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Nightrace Tartus Online   1 2  
Poster Message
Olds
  
Nightrace Tartus Online
Oi, ma kuulsin igasugu huvitavaid kommentaare sealt mööda minnes peaaegu igal õhtul. (nimelt tüdruk töötab Eedenis ja õhtuti järele minnes kõnnin sealt mööda...)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.09.2004 at 15:30
PATS39
Nightrace Tartus Online
Ommik.Oldsi kommentaarist sai MC 39 aru,et meie oleme süüdi vihmases ilmas,mistõttu asi ca 2 tundi edasi lükkus.
Samuti selles,et ajavõtt vahepeal saba pange pani ja asja veelgi venitas.Huvitav jah et eelmine nädal testipäeval aeg ilusti toimis ja meie üritustel asi jamab.Imelikud mõtted tulevad pähe.Loodame et see on pelgalt juhus.
Niipalju sellest,üldiselt oli asi ju hea ja me täname kõiki abilisi,osalejaid,publikut ja ilmataati.
Kohe lähen Lauri Camarot nühkima.
20.09.2004 at 19:34
rai
Nightrace Tartus Online
Räägi nüüd jah, õlut lähed nühkima mitte autot. :)
20.09.2004 at 20:33 Last edited 20.09.2004 at 20:34 by rai
Olds
  
Nightrace Tartus Online
quote:
PATS39: Ommik.Oldsi kommentaarist sai MC 39 aru,et meie oleme süüdi vihmases ilmas,mistõttu asi ca 2 tundi edasi lükkus.
Samuti selles,et ajavõtt vahepeal saba pange pani ja asja veelgi venitas.Huvitav jah et eelmine nädal testipäeval aeg ilusti toimis ja meie üritustel asi jamab.Imelikud mõtted tulevad pähe.Loodame et see on pelgalt juhus.
:) No jah, seepeale küsin mina, et kas ilma on siis võimalik tellida? Kuidas on võimalik miskit nii rumalat mõelda või siis välja lugeda, et MC39 on ilmas süüdi?!
Ja ajavõtuga pidasin silmas seda, et see justkui mõni must saatus, et MC39 üritustel ajavõtt kunagi ideaalselt pole toiminud küll aga enamus võistlustel vastupidiselt...
Kui eelnevast postist nii valesti aru saadi, siis selles postis on ehk asi arusaadavam või...?


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
21.09.2004 at 07:20
300m
Nightrace Tartus Online
vabandust aga mis atribuut ssee on ?? http://www.autopunkt.ee/fotoreportaaz/17/3300

Vabandage võhiklikust aga ma vaatasin et radikas kapotile toodud :D
23.09.2004 at 11:09
devilc
Moderator
Nightrace Tartus Online
Vahejahuti.
23.09.2004 at 11:13
Olds
  
Nightrace Tartus Online
ehk intercooler

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
23.09.2004 at 13:51
Astro SS
Nightrace Tartus Online
quote:
300m: vabandust aga mis atribuut ssee on ?? http://www.autopunkt.ee/fotoreportaaz/17/3300
Kui kiiresti see masin 1/4 miili liikus?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
23.09.2004 at 13:53
devilc
Moderator
Nightrace Tartus Online
quote:
Olds: ehk intercooler
Aitäh, et ära tõlkisid. ;)
23.09.2004 at 15:14
IceUul
 
Nightrace Tartus Online
quote:
Astro SS:
quote:
300m: vabandust aga mis atribuut ssee on ?? http://www.autopunkt.ee/fotoreportaaz/17/3300
Kui kiiresti see masin 1/4 miili liikus?
Kui ma ei eksi, siis peaks tegu olema Georg Valdre BMW 31625 ja parimaks ajaks jäi 14.243 @ 156km/h
25.09.2004 at 12:11
hents99
  
Nightrace Tartus Online
Minu arust ei ole tega Georg Valdrega, tema vist s6itis 5xx BMWga, aga see siin peaks olema mingi 3xx BMW. Pole BMW asjatundja aga nii j2i meelde.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
25.09.2004 at 12:38
IceUul
 
Nightrace Tartus Online
quote:
hents99: Minu arust ei ole tega Georg Valdrega, tema vist s6itis 5xx BMWga, aga see siin peaks olema mingi 3xx BMW. Pole BMW asjatundja aga nii j2i meelde.
Pildil on tõesti 3-nda seeria BMW, 316 on isegi tagant näha, tulemustes oli kirjas, et sellega sõitis Georg Valdre.
25.09.2004 at 12:47
hents99
  
Nightrace Tartus Online
quote:
IceUul:
quote:
hents99: Minu arust ei ole tega Georg Valdrega, tema vist s6itis 5xx BMWga, aga see siin peaks olema mingi 3xx BMW. Pole BMW asjatundja aga nii j2i meelde.
Pildil on tõesti 3-nda seeria BMW, 316 on isegi tagant näha, tulemustes oli kirjas, et sellega sõitis Georg Valdre.
Siis j2i midagi valesti meelde. :)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
25.09.2004 at 12:53
LaSa
 
Moderator
Nightrace Tartus Online
Georg Valdre s6itis 3-seeria turbobemmiga.
25.09.2004 at 13:21
IceUul
 
Nightrace Tartus Online
Ärge siis unustage, et homme 16:25 TV3-lt on selle ürituse kohta 35 minutiline saade. Homme 3-ndal oktoobril siis ;)
02.10.2004 at 16:11
tqhq.ee foorum : Üritused : Nightrace Tartus Online   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.