register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : stall speed  
Poster Message
Ram350
 
stall speed
Hiljuti tegin mootori swap'i asendades hädise ja tuksis Caddy 4,1 (136hp)tõsisema Pontiaci 350ci-ga (180hp). Kuid käiguvahetus on paigast. Kuigi praegu tahokat ei ole on selgelt kuulda, et vahetus toimub varasemast palju kõrgemal. Kohaltvõtt on küll mega, aga kõrgetel pööretel käiguvahetus ajab mootori suht ruttu kuumaks. Millist konv. kasutada? Soovitusi! Ideid! Käuma on TH200 4k.ja standard konverteriga.
17.07.2001 at 15:41
peep
 
Moderator
stall speed
Konverteri stall speed'ist käiguvahetuspunktid minu teada ei olene. Ju tal miskit muud häda on.

Üldiselt, kui pole kavas kiirendusvõistlustest osaleda on stock stall hea küll.
17.07.2001 at 16:08
Ram350
 
stall speed
Rääkisin just camsistiga (camaro '86), tema arvas et kick-down´i trossi reguleerimisega saab käiguvahetust reguleerida. Kas teistel on praktikat selle koha pealt?

Kiirendusest ei ole kavas osa võtta.
17.07.2001 at 16:18
camsist
 
stall speed
Ma täpselt ei tea väita kuidas sul on, aga mul igatahes see tross mõjutab käikude vahetus küll. Käigukastis peaks olema üks throttle valve nimeline klapp, mille külge see tross ka käib ja mis reguleerib käikude vahetust.

[Edited by camsist on 18.07.2001 at 10:12 GMT]
17.07.2001 at 16:41
priit
stall speed
[
Rääkisin just camsistiga (camaro '86), tema arvas et kick-down´i trossi reguleerimisega saab käiguvahetust reguleerida. Kas teistel on praktikat selle koha pealt?
võibolla ongi kick downi tross liiga pingul. lase tross lahti ja katseta siis.

17.07.2001 at 17:32
udu
 
stall speed
minul on praktikat :)
kui camarol kasti remont sai tehtud, siis läks väga kiireks ja mees ei jõudnud vahetust paika regullida naitas et nae kruvi seda trossi ise nii, et normaalsex lähex.
ja sai ise kruvitud kenasti paika :)
18.07.2001 at 11:19
Ram350
 
stall speed
Suured tänud infi eest.

Eks ma siis maseerin ja venitan seda trossi nii et paika läheks, netist sain ka juba instruktaazi.
18.07.2001 at 15:26
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : stall speed  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.