register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ex Police Caprice   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Poster Message
emty
Ex Police Caprice
quote:
märten: Lahe auto! Mäletan siiani, kui selle masina rahumäe teelt politsei oksjonilt ostsin. Alghinnaga 10000 krooni + kolmele pakkujale igaleühele vastavalt kokkuleppele, et nad loobuksid


good ol' times :D

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
29.12.2019 at 14:44
Fisher
 
Ex Police Caprice
quote:
emty:
quote:
märten: Lahe auto! Mäletan siiani, kui selle masina rahumäe teelt politsei oksjonilt ostsin. Alghinnaga 10000 krooni + kolmele pakkujale igaleühele vastavalt kokkuleppele, et nad loobuksid


good ol' times :D

Hehe. Arvasin, et ROKIPEER ise oli see esimene lihtsurelikust omanik. Mis aastal see olla võis? Palju siis kogu summa kokku võis tulla? Huvitav oleks teada. Tundub, et isegi inflatsiooni arvestades oli tegu küllaltki soodsa tehinguga. Polnud teine ju siis veel nii vanakenegi.




____________________________
Kingfisher
'69 el Camino LSx
'76 Dodge Tradesman shorty 318cid
'90 Caprice 9c1 ex cop car 355cid
29.12.2019 at 17:50 1 edit. Last edited 29.12.2019 at 17:52 by Fisher
märten
Ex Police Caprice
quote:
Fisher:
quote:
emty:
quote:
märten: Lahe auto! Mäletan siiani, kui selle masina rahumäe teelt politsei oksjonilt ostsin. Alghinnaga 10000 krooni + kolmele pakkujale igaleühele vastavalt kokkuleppele, et nad loobuksid


good ol' times :D

Hehe. Arvasin, et ROKIPEER ise oli see esimene lihtsurelikust omanik. Mis aastal see olla võis? Palju siis kogu summa kokku võis tulla? Huvitav oleks teada. Tundub, et isegi inflatsiooni arvestades oli tegu küllaltki soodsa tehinguga. Polnud teine ju siis veel nii vanakenegi.





Täpselt ei mäleta, aga arvan, et 2002
29.12.2019 at 17:57 1 edit. Last edited 29.12.2019 at 17:58 by märten
Oldermann
 
Ex Police Caprice


____________________________
Universumi arhitekt
29.12.2019 at 18:37
Fisher
 
Ex Police Caprice
Sellel pildil koos poosetajatega peaks ka sama auto olema eks? Minuteada neid ainult üks oli. Siin pildil küll TLP (Tallinna liikluspolitsei nr), aga paistab, et see on mingi aeg õiges formaadis nr vastu vahetatud. Ei tea kui inetu pika numbriga tagant välja näha võis.



Selle kapriisitari ajalugu igaljuhul on kirju ja seda sõna otseses mõttes :D

____________________________
Kingfisher
'69 el Camino LSx
'76 Dodge Tradesman shorty 318cid
'90 Caprice 9c1 ex cop car 355cid
29.12.2019 at 19:11
tfr
 
Ex Police Caprice
quote:
Fisher: Sellel pildil koos poosetajatega peaks ka sama auto olema eks? Minuteada neid ainult üks oli. Siin pildil küll TLP (Tallinna liikluspolitsei nr), aga paistab, et see on mingi aeg õiges formaadis nr vastu vahetatud. Ei tea kui inetu pika numbriga tagant välja näha võis.

Kusjuures see on hea küsimus. Minu teada pole neid ka rohkem kui üks olnud, samas faktid, mis räägivad vastu sellele, et tegu on sama autoga:

* MNT andmete järgi on 60ZAO arvele võetud 30.11.1993 ja peale seda ei ole toimunud registrimärgi vahetust.
* Ühegi politseiajast pärineva pildi peal ei ole 60ZAO-l samasugust vilkuripaneeli kui antud pildil
* Ühegi politseiajast pärineva pildi peal ei ole 60ZAO-l samasuguseid velgi all, kõigil piltidel on Mangelsid

Ülalolev mustvalge pilt on päris aastast 1995.

Ainus variant on, et 011TLP numbriga oli ta enne 30.11.1993 ja siis toimus mingil põhjusel ümberregistreerimine. Selline märgistus (kahekohaline nr sinisel taustal) oli kasutusel umbes kuni 1994.
29.12.2019 at 19:25 2 edits. Last edited 29.12.2019 at 19:35 by tfr
Fisher
 
Ex Police Caprice
See maanteeameti info võib vale ka olla, sest dodge buss mul Eestis arvel aastast 91 ja sõitis Eestis ametlikult ringi kuskil 6 aastat vist, kuid selle kohta samuti puudub igasugune maanteeameti info. Vilkurit vaadates tundub, et mingi hetk vahetati välja kiirusesõbralikuma vilkuri vastu- st väiksema tuuletakistusega vilkuri vastu. Kuigi velgedega jääb ikkagi küsimus õhku. Nende vahetamiseks pole ju tegelikult mingit otsest vajadust. Tegelikult ka numbri vahetamiseks pole reaalset vajadust kui juba on number küljes. Samas kui minu teise klassi rongkäigu ees see auto sõitis (2002), siis juba nii noore õpilasena jäi mulje, et auto pole niisama patrullikas vaid vähe edevam, näiteks üritustele mõeldud auto. See võib seletada ka vähe stiilsemate Mangelsite vastu vahetamist. Või olid suve ja talve rehvid eraldi velgedel?
Mina olen näinud sellest autost ainult neid pilte mis oldermann lisas ja mille ma ise lisasin ning lisaks kunagise carrating.org lehe ROKIPEERU postitusest kus vist samad pildid mis tal usarauas üleval.
Reaalsetest politsei aegadest on seega ainult kaks pilti, millest ühel võib-olla siis polegi see sama auto ja siis mustvalge pilt, millel kindlalt sama pill, kuid velgi pole näha.

____________________________
Kingfisher
'69 el Camino LSx
'76 Dodge Tradesman shorty 318cid
'90 Caprice 9c1 ex cop car 355cid
29.12.2019 at 20:49
DevilDeVille
  
Ex Police Caprice
Ametkondlike numbrite kasutus oli toona paras Browni liikumine ja TLP oli ametkondlik seeria. Tänapäeval on lisaks veel eriteenistuste numbrid. Kes ei karda kinnimajja minna võib istuda näiteks Kaarli kiriku juures ja kontrollida ühest väravast väljuvate autode numbrimärke MNT taustakontrolli lehelt...

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
29.12.2019 at 22:28
tfr
 
Ex Police Caprice
quote:
Fisher: Samas kui minu teise klassi rongkäigu ees see auto sõitis (2002), siis juba nii noore õpilasena jäi mulje, et auto pole niisama patrullikas vaid vähe edevam, näiteks üritustele mõeldud auto.

Vähemalt viimased aastad oli see auto liikluse preventsioonitalituse käes, ehk jah, osales üritustel ja muus ennetustegevuses.

Siin veel paar pilti sellest autost:





Esimese peal ka legendaarne "liiklustädi" Mare Arna.

Lisaks osales see auto politseivärvilisena ka ühel American Beautyl (aastaarvu kahjuks ei mäleta), kust peaks vast ka pilte leiduma.
30.12.2019 at 07:43 2 edits. Last edited 30.12.2019 at 07:48 by tfr
Fisher
 
Ex Police Caprice
See sama liiklustädi ilmselt sellega sõitiski ja pidas ohutu liiklemise loengut, sest mäletan, et sellise soenguga naisterahvas oli.

Beautyl osales vist ROKIPEERu omana. Igastahes tema nime alt usaraua lehel on mõned pildid olemas.

Aga tänud nende piltide eest, nii häid mul veel sellest autost polnud :)


____________________________
Kingfisher
'69 el Camino LSx
'76 Dodge Tradesman shorty 318cid
'90 Caprice 9c1 ex cop car 355cid
30.12.2019 at 10:44
90Deville
 
Ex Police Caprice
Beautyl osales siiski politsei omanduses olevana, kuulu järgi tagasisöit tallinna löppes kuskil Turba kandis tehnilise rikke töttu.
Aastat kahjuks ei mäleta, aga ilmselt pole seda raske kindlaks teha.

Endal esimene mälestus selle autoga kuskil kopli liinidel, kui kitsas tänavas vastu söitis, väga selline ameerikafilmi värk :)

Kahju, et mitte kellelgi polnud oidu seda sellisena hoida nagu ta oli...


____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
30.12.2019 at 12:29
Vanaisa
  
Moderator
Ex Police Caprice
Mina nägin seda autot siis kui Soome diiler(?) ta meie poolitsatele kinkis. Minu arust oli tegu esimese soomlaste usaauto üritusega Pirital, trekil. Või oli see miskine esimene kiirendus, ei mäleta enam.
30.12.2019 at 12:44
tfr
 
Ex Police Caprice
quote:
90Deville: Kahju, et mitte kellelgi polnud oidu seda sellisena hoida nagu ta oli...

See "sellisena hoidmine nagu ta oli" ei ole tänase süsteemiga hästi võimalik, kuna politseisõidukite võõrandamise oksjoni reeglid nõuavad, et ostetud sõidukitel tuleb Maanteeametis mingi perioodi (14 või 30 päeva) jooksul omanikuvahetus vormistada, aga selle jaoks peavad juba alarmsõiduki tunnused olema eemaldatud. "Muuseumiväärtusega" sõidukitele seal erandit kahjuks pole.
30.12.2019 at 15:11
märten
Ex Police Caprice
Politsei oksjonil oli tal varustus maha kistud ja sinised osad halliks värvitud. Seega säilitada polnud enam midagi
30.12.2019 at 16:15
Fisher
 
Ex Police Caprice
Oleks iseenesest lahe ja muuseumi väärtus oleks tal ka kindlasti olemas, aga kui nüüd võtta suvaline must caprice ja võtta suvaline samasugune ja teha replica politsei sõiduk, siis tegelikult on must ju igal juhul ilusam. Selle auto puhul olekski ainult see, et ta reaalselt oligi politsei auto, politsei värvides, aga see, et ta nüüd must on, ei muuda seda kes ta enne oli. Ma arvan, et arvestades asjaolusid, et nii-kui-nii teda hoida sellisena nagu ta oli, poleks saanud, siis on tore, et ta üldse veel elus on :)

____________________________
Kingfisher
'69 el Camino LSx
'76 Dodge Tradesman shorty 318cid
'90 Caprice 9c1 ex cop car 355cid
30.12.2019 at 17:40
tfr
 
Ex Police Caprice
Võrdlesin neid pilte veel praegu - seda 011TLP ja Mare Arnaga:
* 011TLP pildil on stangel mingid kummiribad, mida hilisemal pildil ei ole
* Samas, hilisemal pildil on stanges kruviaugud täpselt sellistel kohtadel, nagu oleks seal pikk nr olnud
30.12.2019 at 20:04
kaedoo
 
Ex Police Caprice
quote:
tfr: Võrdlesin neid pilte veel praegu - seda 011TLP ja Mare Arnaga:
* 011TLP pildil on stangel mingid kummiribad, mida hilisemal pildil ei ole
* Samas, hilisemal pildil on stanges kruviaugud täpselt sellistel kohtadel, nagu oleks seal pikk nr olnud
Kui kummiriba eemaldad siis ongi ainult augud. Panen pildi tagumisest rauast, see sama auklik.
30.12.2019 at 21:22 1 edit. Last edited 30.12.2019 at 21:26 by kaedoo
kaedoo
 
Ex Police Caprice
See auto oli ka minu valikule mõnes mõttes määrav. Esimene pilt 28.04.07. ja teine 2008 avalaksust.

30.12.2019 at 22:37
kasp
Ex Police Caprice
Ohh neid mälestusi selle autoga!!

Sain Indrekuga väga hästi läbi tol ajal ning tema lubas mind tihti selle rooli ja utsitas burni tegema.
Oli küll uhke tunne sellega gümnaasiumis käia.


Samuti on see auto vähemalt kolmes pulmas olnud, nendest kahes olin mina roolis ja ühes oli peigmees. (peaks need pildid ka otsima kuskilt).

Meenub veel seik, kus käisin selle Põltsamaal. Mingisugune laager oli seal. Ja seal sai heategevuse jaoks teenust pakkuda. Oi kuidas norra ja eesti noortele meeldis kõrvalistmel külavahel kruiisida.

See oli siis aastatel 2008-2009 ma pakuks.

Ma hakkan raha kõrvale panema, Sul raudselt mingi hetk bussi ehituse jaoks raha vaja ja saan nostalgialaksu tagasi osta :D
03.01.2020 at 11:09
Kingfisher
 
Ex Police Caprice
Numbriteemaga olen jõudnud lahenduseni. Pika numbriga auto ja 60ZAO numbriga autode puhul on tegu samade autodega. Teatud ilmaoludes tuleb stangele õrn jälg pika numbri kujuga ja augud stanges on keermega ehk seal on reaalselt olnudki see number kruvidega kinni.
Samuti sai diskustom meetil vesteldud ka liikluspolitseiga kes oli selle auto juht peale Mart Laani.
Seda, et kuulus Caprice on Tondi ülesõidul Samarat taga ajades 4 ratast maast lahti saanud, ei teadnud siit vist enamus.



Päev pärast diskustom meeti oli Viljandis ka naiste korraldatud auto üritus "Autograatsia" kus Caprice tõi koju ka "Parim Ameerika raud" tiitli. Eks usakaid oli seal küll vähe, aga võit on võit!






____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
20.02.2021 at 10:46 2 edits. Last edited 20.02.2021 at 10:55 by Kingfisher
Kingfisher
 
Ex Police Caprice
Avastasin just, et vikerkaarega pildil on samuti näha pika numbri jälge- mystery solved

____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
20.02.2021 at 10:52 2 edits. Last edited 20.02.2021 at 10:53 by Kingfisher
Erivend
Ex Police Caprice
Masin nüüd minu käes, vaatame kas ja kuidas sellest elulooma saab!

____________________________
Erivend
10.09.2021 at 09:03
Chevy66
Ex Police Caprice
Lihtsalt huvi pärast, et mis seal tegemist vajab? Üv-d pole aastaid ja pidevalt lükatakse omanike poolt müüki. Samas sõitmas olen seda hiljuti näinud, niiet lootust nagu on...
10.09.2021 at 20:20
Erivend
Ex Police Caprice
Kere ja raam vajavad keevitust, elekter tegemist, sisu väljavahetamist, palju plekksepa töid, starter õhtal, külmalt tühikäik puudu, jne jne

____________________________
Erivend
11.09.2021 at 06:50 1 edit. Last edited 11.09.2021 at 07:00 by Erivend
ROKIPEER
 
Ex Police Caprice
Tore näha et päris unarusse ja hooletusse pole jäänud! Jõudu uuele omanikule!
Üks pildike aastast 2008:

02.12.2021 at 17:55
tqhq.ee foorum : Autod : Ex Police Caprice   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.