register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Lugemata teemad  
Poster Message
tryku
Lugemata teemad
Kuidagi kahtlane, mitu korda juhtunud selline asi, et vajutan mark all read siis on teemad loetud ja siis kohe tulen foorumisse tagasi siis ikka on lugemata....ka loetud teemadega.
13.12.2004 at 19:46
kalev35
  
Lugemata teemad
sama

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
13.12.2004 at 19:49
erik
Lugemata teemad
keegi on vahepeal "edit" teinud?
refresh/reload mõnikord teha? :p
13.12.2004 at 19:53
13piisab
 
Lugemata teemad
quote:
erik: keegi on vahepeal "edit" teinud?
ei ole, mul koduarvuti tegi täna (just ja ainult täna!) sama nalja. Tuled uuesti foorumisse - ja näed vanu tuttavaid hüüumärke, millel oled eelnevalt käskinud jalga lasta. Aga siis avastasin, et "mark all read" pressimisel jäävad miskipärast hüüumärgid täiesti alles. Lahenduseks IE nupu "refresh" pressimine. Huvitaval kombel puudub mul aga tööl taoline (kah IE) värskendamis-vajadus, niiet Newtoni poole vist rusikat viibutada ei saa... Või saab?:D

____________________________
vanem on parem
13.12.2004 at 20:16
erik
Lugemata teemad
Sellest oli siinsamas ka kunagi juttu, et kui tihti brauser ise refreshima panna (hea lause!)

Seega vaadake oma settingud üle. Äkki keegi, kes teemat mäletab või viitsib otsida, annab vihjeid, kuidas seda teha.
13.12.2004 at 23:20
LaSa
 
Moderator
Lugemata teemad
no siis tuleb oma IE/mis iganes browseri refreshimine selliseks sättida, et ise rahul oleks.
Mina olen senimaani 0 probleemi täheldanud sel teemal.

L@IE kõige uuem versioon tavaliselt default settingutega
13.12.2004 at 23:21
erik
Lugemata teemad
see äkki?

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=10804

quote:
margus61:
quote:
LaSa: huvitav-huvitav, ja mul töötab nii töö- kui koduarvutites kõik laitmatult...
Juhtusin eile sellisesse kohta IE-s: Tools/ Internet Options/ General /Temporary Internet files/ Settings/ Check for newer versions of stored pages. Äkki siin Never on ja võtab viimase seisu värskendamata ette.


ja õige vastus siis:

quote:
newton: Jah, seal võiks proovida panna "Automatically" ja kui sellest abi pole, siis võiks proovida ka "Every visit to the page".
13.12.2004 at 23:23 Last edited 13.12.2004 at 23:24 by erik
Jansa
Lugemata teemad
mulle need hüüumärgid näiteks meeldivad, punane värv teeb üldpildi kuidagi kenamaks vaadata.
13.12.2004 at 00:43
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Lugemata teemad  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.