register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tore parkimine. . .   1 2  
Poster Message
vvt
  
Tore parkimine. . .
Viimane tegu, kui täpselt tähti närida, kuulub mõiste alla "huligaansus", mille eest saab väärteomenetluse korras trahvi teha küll. Aga nagu omakohtuga - ne poiman, ne vor, nagu ida poolt räägitakse :rolleyes

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
14.12.2004 at 21:06
417RR
Tore parkimine. . .
quote:
andre: kuskilt on kõrva jäänud selline võimalus, et kui keerata rehvidest ventiilid välja, rehvid tühjaks lasta ning siis ilusti ventiilid tagasi panna, ei saa ka politsei sulle midagi seoses omakohtuga teha, kuna lõhutud pole midagi ning varastatud ka mitte. muidugi saab seda rakendada ainult juhul, kui ise leiad mingi võimaluse muud teed pidi välja pääseda.

Lased kummid tühjaks ja jääd huviga kõrvalt piiluma et mis saab.
Siis väljub poest nohiku välimuse, pudelipöhjadele sarnanevate prilliklaasidega üleerutatud kõhetu meesterahvas ja talutab kohe sünnitama hakkava naise oma valestipargitud masdakuue tagaistmele
15.12.2004 at 09:35
meintz
Tore parkimine. . .
quote:
417RR: Lased kummid tühjaks ja jääd huviga kõrvalt piiluma et mis saab.
Siis väljub poest nohiku välimuse, pudelipöhjadele sarnanevate prilliklaasidega üleerutatud kõhetu meesterahvas ja talutab kohe sünnitama hakkava naise oma valestipargitud masdakuue tagaistmele
jah just. ja kui on piisavalt kannatust oodata siis umbes järgmine sajatuhandes kord kui oled valestiparkijal kummid tühjaks lasknud kordub sama situatsioon. Reaalsus on see et 99,9% parkimiskunnidest on totaalsed pohuistid ja teistele sombreerosse soristajad ja 99,9% juhtudel kui pudelipõhjadega ülierutatud noormees oma sünnitama hakkavat naist tagaistmele talutab on ta eelnevalt oma auto suutnud parkida korralikult või vähemalt teisi segamata.

meintz@tihtipeale kaubanduskeskuste parklatesse sattunud ja ei kordagi yhtegi "eriolukorda" tähele pannud, küll aga hulgaliselt jultunud jõmme aga ka lugupeetud härrasmehi näinud oma käulat parkimas sinna kus pidurid masina parjasti seisma on jätnud.
15.12.2004 at 10:47
417RR
Tore parkimine. . .
arvamus totaalselt paari päevaga muutunud
Kell 13 00 Rakvere
Plats tehti puhtaks et saaks paigaldada ML konteiner maja ette koristustöödeks.
Kui korraks selg pöörati oli täiesti tundmatu civic sinna pargitud
Poltsei abiga sai kindlaks tehtud auto omanik ja kodune tel number, mis ei vastanud.
Peale 2,5 tunnist kärsitud ootamist leiti uus plats kuhu konteiner panna. Kui konteiner maas ilmus nagu võluväel civicu juurde kena daam kes arvas et täitsa normaalne oli parkida suvalise korteriühistu hoovi ja omi asju ajama minna.
16,00 lrakvere selveri parkla
laekusin koos toidukottidega oma auto juurde ja oh üllatust.Keegi süüdimatu sõidumeister oli parkinud minu vasaku külje kõrvale peaaegu peegel peegel vastu peeglit.
Roomasin kõrvalistuja uksest sisse.
kui koju Tapa poole sõitsin panin cd pealt ansambel kala loo TE OLETE VÄRDJAD peaaegu põhja ja mõtlesin et teevad ikka häid lugusid küll

19.12.2004 at 14:47 Last edited 19.12.2004 at 14:48 by 417RR
sten666
Tore parkimine. . .
Väike parandus: Te olete värdjad on ansambel Koer lugu aga no vahet pole :D ühed loomad mõlemad.
Aga civicu kaaluklassi autot kannatab nii kuskil 4 mehega lithsalt ära tõsta eest .
Ise kunagi ühte mitsubishi colti niimoodi tõstnud jalust ära.
19.12.2004 at 15:07
ivoalaska
 
Tore parkimine. . .
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/miks-kull-invaliidil-ja-invaliidil-vahet-tehakse.d?id=32668515

Päris inetu juhus jällegi :(
19.08.2010 at 13:57
VeixES
 
Tore parkimine. . .
Kas Tallinnasse kõvasti hübriide siginenud, et Rocca rohelised CO2 kohad alati täis ? Kiire pilk autodest ja ei õnnestunud ühtegi "loodussõbralikku" leida.


____________________________
GTO '04
19.08.2010 at 17:51
Harry_R
Tore parkimine. . .
quote:
VeixES: Kas Tallinnasse kõvasti hübriide siginenud, et Rocca rohelised CO2 kohad alati täis ? Kiire pilk autodest ja ei õnnestunud ühtegi "loodussõbralikku" leida.


Eestis pole nii palju hübriidegi, kui seal kohti on. :D Aga huvitav, kas ma enda gaasil sõitva autoga võin seal parkida, ilma et südametunnistus piinaks?
19.08.2010 at 19:28 1 edit. Last edited 19.08.2010 at 19:29 by Harry_R
ervin
Tore parkimine. . .
quote:
VeixES: Kas Tallinnasse kõvasti hübriide siginenud, et Rocca rohelised CO2 kohad alati täis ? Kiire pilk autodest ja ei õnnestunud ühtegi "loodussõbralikku" leida.

need co2 parkimiskohad on butafooria. seadusega ei ole sellise märgistusega parkimiskoha parkimiskorda mitte kuidagi sätestatud, samuti puudub parkla haldajal õigus kontrollida auto dokumente, kindlaks tegemaks millise mootoriga autoga tegu on. seega seaduse silmis on tegemist täiesti tavalise parkimiskohaga ja näiteks mind ei huvita mitte sentimeetritki kellegi kobin minu suunal kui ma enda autot seal pargin.
19.08.2010 at 19:35
5.0
Tore parkimine. . .
quote:
VeixES: Kas Tallinnasse kõvasti hübriide siginenud, et Rocca rohelised CO2 kohad alati täis ? Kiire pilk autodest ja ei õnnestunud ühtegi "loodussõbralikku" leida.

hübriid ei ole loodussõbralik auto. Seal peaksid parkima näiteks F150 kastikad, mis kulutavad elukaare jooksul tunduvalt vähem energiat ja tekitavad saastet, kui seda teevad praegused hübriidid. Oluline on energiakulutus kogu auto eluea jooksul kaasa arvatud näiteks ka valmistamine ja utiliseerimine.
19.08.2010 at 19:51
Jesper
 
Tore parkimine. . .
Noh, teoreetiliselt vist ei ole palju asju seadusega sätestatud, näiteks et järjekordades vahele ei trügita, restos süüakse noa ja kahvliga jne. Kui parkla omanik on misiganes põhjusel (tõenäoliselt lihtsalt turunduse eesmärgil) sellise korra loonud, siis oleks nagu veidi barbaarne minna sinna oma suurt õigust taga nõudma.

See on umbes sama et ükski seadus otseselt ei keela USA raua kruiisil näiteks Nissaniga sõita.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.08.2010 at 20:03
mrtn
Tore parkimine. . .
quote:
Jesper:See on umbes sama et ükski seadus otseselt ei keela USA raua kruiisil näiteks Nissaniga sõita.

siin oli kunagi mingi tubli sõdur, kes DSMile selliseid õigusi propageeris ju.
19.08.2010 at 21:00
yanekk
 
Tore parkimine. . .
quote:
5.0: Seal peaksid parkima näiteks F150 kastikad



Olen pidanud seal olude sunnil parkima ~2minutit, need kommentaarid mis mööduva rahva suust tulid olid igatahes vinged.

Suhtumine oli seinast seina, eriti "lõbus" oli neil, kes lugesid kastiluugil olevat pikemat kirjutist.

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
20.08.2010 at 08:46
speedbird
 
Tore parkimine. . .
Mul oli paar kuud tagasi Rocca ees päris tore juhus. Ma ei teadnud nendest CO2 kohtadest midagi ja kuna oli kiire, siis ei märganud tähistusi ka. Üks koht oli just kenasti vaba ja järgmisel kohal ka CO2 alas parkis parasjagu inspektoreid täis politseiauto. Nad ajasid seal vist mingit oma asja, olid kohale kutsutud vms. Ma siis rahulikult tagurdasin Vettega sinna vaba koha peale ja läksime tüdrukuga poodi. Natukese aja pärast olime auto juures tagasi ja siis märkasin, et politsei ikka veel seal ja seekord hakkasid silma ka need CO2 märgid. Ma ei suutnud kerget naeru tagasi hoida ja kuna politseinikud mulle ka muigega otsa vaatasid, siis ütlesin ise, et ma vist tegelikult ei tohiks siin parkida, aga enne ei märganud lihtsalt tähistusi. Politseinik vastas siis, et "kui sa siia tagurdasid, siis oli tunda jah, et heitgaasid just väga madalad ei ole" :) Ega nad ei saa vist tõesti seal midagi teha, see ei ole liikluseeskirjas ära korraldatud parkimise reguleerimise võte.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
20.08.2010 at 13:27
UmmiV6
Tore parkimine. . .
Kahju on sellest, et po***i pole ainult eesti inimestel kui isikutel vaid ka ametiasutustel kes peavad selle korra tagamisega tegelema.

Näited eelmisest aastast.

Kasutasin Pärnu mnt. pargi ja sõida parklat. Olukord siis selline, et seal oli 4 rida üksteise vastu parkivaid autosid.

Kui 1 - 2 ja 4 ritta pääses ilma probeemita siis 3 rea parkijad pidid lootma 4 rea parkijate mõistusele ning läbipääsu kohale mitte parkijatele.

Olen korduvalt sel 3ndas reas kinni istunud ja oodanud kuni politsei tegutseb(politsei peakontor on üle tee).
Enamus juhtudel helistati omanikkele ja väljapääs oli umbes 10-20 minutiga vaba.
10-20 min.???

Enamus vabandusi oli oih ma ei teadnud ja ei märganud. Ehk kui kivi või tõkke puud ees pole siis järelikult võib.
Küsimuse peale miks ei veenduta kas tohib (teel kollane märgis) siis oli kiire ja ei panud tähele.
Jah aga see, et ma olen 20 min oodanud, kuni te tulete ? Kas minu aeg on vähem väärtuslik kui teie siis on enamus ikka näost väga punaseks läinud.

See selleks kuid oli ka kordi kui politseist tuli vastus, et kodanik ei saa kahjuks tulla kuna tal kohtumine või teises linna otsas???? Helistage pamperile.

Siin kohal võin öelda täiesti kuld reegli.
Pamper ei tule üle pärnu mnt. silla kuna see on liiga kulukas. Kergem on ju neid lolle leida rannavärva mäe lähedalt (sadam, kesklinn, vanalinn 2 km raadius).
Trahvi kasum on nii kõige suurem. Kaugemale tulemine on täiesti mõtetu ja pamper lihtsalt ei tule kohale.

Ilmselt on teine asi kui pamperi kustub mõni ametkond. Kuid eraisiku kutse peale liiklus takistaja ära viia lihtsalt ei reageerita.




____________________________
Chrysler Newport '74 400 / 727 / 8,25
23.08.2010 at 12:36
Duality
 
Tore parkimine. . .
Üks päev oli kadaka selveri ees kena parkimine :D Ford F-150 Harley Daividson edition oli ilusti raamide vahel ja siis smart oli niimodi pargitud et joon läks täpselt auto keskelt :D suht geenius :D:D
28.08.2010 at 19:58
mrtn
Tore parkimine. . .
quote:
Duality: Üks päev oli kadaka selveri ees kena parkimine :D Ford F-150 Harley Daividson edition oli ilusti raamide vahel ja siis smart oli niimodi pargitud et joon läks täpselt auto keskelt :D suht geenius :D:D

Sa oled eile sündinud vä?

Kaupluseesistel parkimiskohtadel tekib ühe ja teise nihkesse parkimise tõttu pidevalt üle joonte nihkumisi ja sellega hoiab ruumi rohkem kokku. Seesama "Daividson" on nii lai, et kõrvalboksi ei saa teine auto parkida ilma uksega kolistamata. Tekibki nihe.

Mingid debiilikud teevad veel sellistest olukordadest pilte ja panevad kitse.
28.08.2010 at 22:23
Vanaisa
  
Moderator
Tore parkimine. . .
lõpetaks selle teema ära. Kel kange soov korravalvurit mängida, võib edastada oma avastused vastavatele ametkondadele.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
28.08.2010 at 22:58
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tore parkimine. . .   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.