register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Starter  
Poster Message
Heigo
Starter
KURAT..närvid nii läbi et peksan varsti auto pooleks. >:[
Enivei, probleem selles:
kõigepealt hakkas jama pihta sellest, et järsku ei tulnud enam starter taha, kui v6tit andsid siis voltmeeter küll kukkus natuke, aga midagi ei juhtunud, isegi pendiks ei plõksinud. Sai siis uus starter toodud aga see on vähe suurem (ennem oli 2,8 starter nyyd 5,7)kuid see ei mahtunud väljalasketorustiku vahelt sisse, v6tsin siis 5,7 pealt pendiksi (see väiksem ümmargune junn starteri mootori k6rval) ja panin ta 2,8 starteri starteri mootori külge. Hakkasin siis maas katsetama aga pendiks ei tule peale!!! Lasen voolu sinna kust aku pealt muidu tuleb ja sinna "peenemasse otsa" kah..aga ei midagi...any comments???
26.09.2001 at 19:14
LaSa
 
Moderator
Starter
proovi esmalt, kas se 2.8 starter sul otse aku pealt voltsi andes käima läheb... mootori pealt maas mudugi.
26.09.2001 at 19:17
Heigo
Starter
asi seles, et 2,8 starteri pendiksi kaan (see plastikust ots) oli omadega nii läbi et läks puru, kui katsusid, aga ma proovin ilma katteta tööle panna...Kas juhtmed käivad nii: ühes jämedas on pidevalt vool (see on loogiline) ja see väike kuhu ainult yks juhe sisse tuleb sinna antakse voolu niikaua kuini starrterit enam vaja pole st mootor läheb käima??? Mõlemasse võib vist otse akult panna???
26.09.2001 at 19:19
camsist
 
Starter
Sul seal neid stratereid mitu või mis? Kui sul mõni 5,7 oma üle on siis ära ei taha müüa või? Olen huviline.
26.09.2001 at 19:55
Heigo
Starter
ei taha.. :D enivei sain 5,7 starteri ilusasti tööle (2.8 oligi mootor läbi..see arvatavasti siis oligi selle jama põhjustajaks, aga nüüd olen uue probleemi ees. Nimelt on 5,7 starter vähe suurem, kui 2.8 oma ja ei mahu alt (kiige ja väljalaske vahelt sisse) nüüd peab väljalaske alt 2ra kruvima, et starteri saaks kohale panna..pakun et sellega tuleb samapalju n*ssi..vabandage s6nastuse pärast...
26.09.2001 at 20:00
mrtn
Starter
mul vahetati karteripõhja niimoodi et lasti leegitoru relakaga pooleks ja pärast uuesti kinni. kui keevitada oskad siis on see äkki variant?
26.09.2001 at 00:17
Heigo
Starter
eile tekkis ka uus idee...kas karterip6hja saab ilma väljalaset ärakruvimata kätte..siis peaks kah nagu mahtuma...
27.09.2001 at 09:22
max
Starter
Kollektori ärakruvimine ikka lihtsam töö ju on, kui karteripõhja eemaldamine (uus õli, uus tihend, blaa-blaa...), IMHO
27.09.2001 at 10:34
Heigo
Starter
nonii..asi korras.. :D polnud vaja ei karterit ega õlivanni ära võtta ;) Harutasin starteri juppideks..ajasin vahelt siise ja panin sealsamas kokku :D endaga ilgelt rahul nüüd...Aga üks asi jäi piinama, süütelukust tuleb see peenike juhe onju starterisse, aga nüüd jäi asi vastu kollektorit, nii ei saa, sulab ära. Panin siis sinna vahele mingi siukse hallikaspruuni "plaadi" (sellest vist tihendeid tehakse, on sihuke suhteliselt tugev ja sees on nagu metalli ja pappi, pealt sätendab natuke) Kellegil on äkki midagi paremat pakkuda, mida sinna vahele panna???
27.09.2001 at 13:17
madis
Starter
Sa tee juhtme ümber mingist materjalist rõngad, nagu teleka kõrgepingejuhtmel. Nt. teflonist v. klaastekstoliidist.
27.09.2001 at 13:38
rustang
  
Moderator
Starter
Mõne vana elektripliidi seest võib saada klaasriidest isolatsiooni.
27.09.2001 at 13:47
madis
Starter
Ahjaa.. mingid keraamilised rõngad / torud. Kui endal pole, siis ütle mis juhtme läbimõõt ja äkki ma kolulaost leian.
27.09.2001 at 13:49
unistaja
Starter
Või tükk mingit ehituse kuumuskindlat klaasvilla, rebi mõne töömehe käest.
Kardan, et see mis Sul praegu jääb väheks.
27.09.2001 at 15:31
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Starter  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.