register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Leheküljel võix olla pildigalerii  
Poster Message
Olds
  
Leheküljel võix olla pildigalerii
Pean silmas eelkõige pilte autodest millega sõidavad tqhq lehekülje põhilised külastajad.
Ma arvan, et see võiks päris põnev olla, või kuidas?!
10.10.2001 at 21:38
Indrek
Leheküljel võix olla pildigalerii
Kes sul keelab siis oma auto pilte üles riputamast
11.10.2001 at 10:48
peep
 
Moderator
Leheküljel võix olla pildigalerii
No mõningate inimeste autodest ju on pildid üleval.:) Analoogne asi on ka ajuvandi leheküljel:

http://www.ajuvant.ee/

Kui omal ajal sai planeeritud mis vormis neid autotutvustusi teha siis oli selge, et ülatoodut pole mõtet kopeerida ja otsustasime põhjalikemate ülevaadete kasuks.

Siinkohal olekski üleskutse neile, kes sooviksid oma autost pikemat juttu kirjutada - klaver klõbisema ja saate oma autost loo tqhq'sse üles lükata.

Hea võimalus sellistele weebinduses käparditele nagu mina isiklik autolehekülg tekitada.:D
11.10.2001 at 11:05
max
Leheküljel võix olla pildigalerii
On ju võimalus oma profile's kodulehekülje aadress määrata, kus sinu auto või sina vms. figureerib. Nii on siiamaani olnud ja see on ju parim võimalust tqhq-lastel oma sõiduriistasid näidata. Kui huvitab, millega üks või teine kasutaja liigub, klikka ainult nime kõrval olevale ikoonile ja kogu moos.

Nt. sul on seal kriipsuke pandud, pigem pane pilt+jutt üles ja kirjuta kriipsukese asemele aadress. ...või siis nagu peep ütles, saad jutt tqhq.ee-le või AjuVant'ile.

[Edited by max on 11.10.2001 at 11:47 GMT]
11.10.2001 at 12:45
AjuVant
Leheküljel võix olla pildigalerii
quote:
max wrote:


Nt. sul on seal kriipsuke pandud, pigem pane pilt+jutt üles ja kirjuta kriipsukese asemele aadress. ...või siis nagu peep ütles, saad jutt tqhq.ee-le või AjuVant'ile.

[Edited by max on 11.10.2001 at 11:47 GMT]

Jutt väga õige, kui ainult keegi viitsiks kirjutada, küll mina juba riputaks.
Nii et kellel vihmaste ilmadega midagi teha pole, kirjutage. "Vanad tegijad" aga võivad vabalt uuendada/värskendada juttu/pilte. Ka sina Max! Camsist kah, jutusta mootorivahetusest.
11.10.2001 at 13:27
rustang
  
Moderator
Leheküljel võix olla pildigalerii
quote:
max wrote:
On ju võimalus oma profile's kodulehekülje aadress määrata, kus sinu auto või sina vms. figureerib.

Tegin miski lasteaia lehe valmis - no vähemalt on auto näha. Paremad pildid on veel fotokas, jutt peas, eks areneme edasi :)
12.10.2001 at 15:54
urmas
Leheküljel võix olla pildigalerii
quote:
rustang wrote:
Tegin miski lasteaia lehe valmis - no vähemalt on auto näha. Paremad pildid on veel fotokas, jutt peas, eks areneme edasi :)
Nonii, rõõm kuulda. Newton ehk aitab tiba. Ja Sina ehk aitad Newtonit, sest tal ka omast kirjutamata :)
12.10.2001 at 21:20
mrtn
Leheküljel võix olla pildigalerii
mul on ka su rustangist paar pilti fotokas
13.10.2001 at 13:26
rustang
  
Moderator
Leheküljel võix olla pildigalerii
quote:
mrtn wrote:
mul on ka su rustangist paar pilti fotokas
Väga hea, ehk tohib ka koopia saada?

Muide, kuskil oli kunagi yleval esimese Pärnu kiirenduse pilte aga enam ei ole, eitea kelle pildid olid ja kas oleks lootust oma autost koopiat saada, millegipärast unustasin kevadel salvestada :( See oli veel WAX-i poolt antud link, mille vanadest foorumi postidest leidsin aga tyhi.
15.10.2001 at 13:41
JustMe
Leheküljel võix olla pildigalerii
quote:
Muide, kuskil oli kunagi yleval esimese Pärnu kiirenduse pilte aga enam ei ole, eitea kelle pildid olid ja kas oleks lootust oma autost koopiat saada, millegipärast unustasin kevadel salvestada :( See oli veel WAX-i poolt antud link, mille vanadest foorumi postidest leidsin aga tyhi.
Ega sa seda linki tea ... mul kah mingid pildid olid ja ühel tuttaval kah olid.

15.10.2001 at 14:29
wax
 
Leheküljel võix olla pildigalerii
Eks ma kammi oma pildiarhiivi läbi ja kui midagi leian, riputan kuhugi...
15.10.2001 at 14:51
rustang
  
Moderator
Leheküljel võix olla pildigalerii
http://www.hot.ee/crxestonia/kiirendus/IM000029.JPG
http://www.zone.ee/raug/

siin on olnud pildid, kes teab?
15.10.2001 at 14:58
wax
 
Leheküljel võix olla pildigalerii
rustang:
http://free.terra.ee/usa1/
õhtul kodus vaatan, äkki on veel midagi

[Edited by wax on 15.10.2001 at 15:19 GMT]
15.10.2001 at 16:19
rustang
  
Moderator
Leheküljel võix olla pildigalerii
Thnx wax!
15.10.2001 at 17:41
rustang
  
Moderator
Leheküljel võix olla pildigalerii
Panin nyyd oma lehekesele natuke juttu ka. Ärge siis disainile tähelepanu pöörake.
15.10.2001 at 20:46
mrtn
Leheküljel võix olla pildigalerii
saab muidugi, paar pilti on veel rullist puudu
15.10.2001 at 00:15
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Leheküljel võix olla pildigalerii  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.