register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Geneka dioodiblokk  
Poster Message
Henc
Geneka dioodiblokk
Nonii, korraks jalamees...

Dioodiplokk öhtal - ca 1Keegune lugu.
Kunagi mingi elektrik tinutas mul eelmisel Chevyl 3-st kärssand dioodist 2 kokku. Käis ka veel paar kuud, kuid siis ikkagi väsis ära.
Mis selle pöhjuseks saab olla, vana aku ? elsüsteem?, et vahetamist vaja?

PS: kes ei tea, kuidas viga avaldub: Genekas jääb tagant ära, aku ei lae, el.süsteem soiub veel viimase akuvaru peal. Kiirelt koju vöi töökotta, muidu teelejäämine kindel.

Varsti söidame ehk jälle
11.10.2001 at 14:59
peep
 
Moderator
Geneka dioodiblokk
Sul ehk mingi vinge stereo seal taga on ? Kuigi näit minu autol pole problasid tekkinud. Mul on 140 A genekas.
11.10.2001 at 15:24
Henc
Geneka dioodiblokk
Kurrat, sain just junni kätte, asi välimuselt ja sisult identne, kuid üks poldi auk puudub no. kumeral jahutusradika sarnaselt plaadilt. Kuna sinna vist mälu järgi ühendus +-juhe otse aku klemmilt, siis kuhu ma selle nüüd ühendan??? Kui kölbab kuskile sama korpuse küljes oleva kinnituspoldi alla keerata, siis OK. kui aga ei siis :(

On kellelgi vörrelda kusagi kataloogis
Originaal 105A 55G21A-plokk gen: 10480182 7245A 12V N
Asendus 131880 repl. 1989658 (junnil kirjed DR4000HD-281US2D) karbil DR4000HD replacing OE: Delco 351
11.10.2001 at 16:49
Ragnar
Geneka dioodiblokk
mul analoogne juhtum kummitas. Stereole võimu ei tasu järele panna. Suht. nõrgad need genekad, ei pea koormusele vastu.
11.10.2001 at 18:02
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Geneka dioodiblokk  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.