register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Neile kes oma auto välimusega tegeleda viitsivad  
Poster Message
peep
 
Moderator
Neile kes oma auto välimusega tegeleda viitsivad
Eile siis võtsin kätte ja lutsisin kogu auto üle - st. tegin värvkatte põhjaliku puhastuse kõiksugu suve jooksul kogunenud saastast (tõrv, putukad, muu möga). Kui normaalne määrdumine ja kriimustumine välja arvata siis tuleb tunnistada, et eelmisel suvel peale kantud 6 kihti Zaino't on oma tööga suurepäraselt hakkama saanud - auto läigib endiselt, värvkate tundub küünega katsudes sile ja pärast pesu tõmbub vesi endiselt suurteks tilkadeks justkui oleks äsja vahatatud.

Siin on asi kunagi jutuks olnud aga siis oli liikmeid vaid mõned üksikud, seega soovitaksin uuesti kõikidele kellele tegevus nimega "vahatamine" üldse korda läheb - Zaino on parim toode mis turul pakkuda on !

Ega ma selles enne ka ei kahelnud, kuna sajad netifoorumites postitavad inimesed üldjuhul ilmaasjata midagi nii üksmeelselt ei kiida aga isiklik pikemaajaline kogemus on ikkagi parim argument IMO.

Zaino netilehekülg asub :

http://www.zainobros.com/

ja ärge laske ennast ehmatada sealsest ameerikalikust müügijutust mis natuke teleturgu meenutab - see on real thing ! Kes kolmandate isikute arvamusi tahab kuulda, see lugegu:

http://web.camaross.com/cgi-bin/forumdisplay.cgi?action=topics&forum=Show+and+Shine&number=10&DaysPrune=10&LastLogin=

http://forums.corvetteforum.com/zeroforum?id=10

Hinnast niipalju, et kilpkonnatooted on muidugi odavamad aga heade vahadega võrreldes (Meguiars näit.) erilist hinnavahet pole. Samas viimane ei kesta kaugeltki sama kaua kui zaino ja tulemus on ka nudim ...

Kui nüüd keegi imestab, et miks konkreetsest tootest siin riigis midagi kuulda pole, kui ta nii hea on siis võib-olla selle pärast, et nad ei tee mingit kaubanduslikku reklaami, ei kuluta raha pakendile ja müüvad oma tooteid vaid posti teel.
14.10.2001 at 12:02
mrtn
Neile kes oma auto välimusega tegeleda viitsivad
kilpkonnatooted või ükskõik milline muu pentsujaamariiulitoode seisab peal 1 pesu jagu.
14.10.2001 at 12:19
Heigo
Neile kes oma auto välimusega tegeleda viitsivad
aga ütelge mulle, kuidas ma saan lahti väiksetest kriimudest, mis on värvipinnale tekkinud? (pesemisega...sellised ringikujulused) ja üksikud täkked teevad kah muret.. :(
14.10.2001 at 19:38
peep
 
Moderator
Neile kes oma auto välimusega tegeleda viitsivad
quote:
heigo wrote:
aga ütelge mulle, kuidas ma saan lahti väiksetest kriimudest, mis on värvipinnale tekkinud? (pesemisega...sellised ringikujulused) ja üksikud täkked teevad kah muret.. :(

Äh kohe sunnid mind religiooni levitama.:) Z-5 on ainuke variant, kuna see ei sisalda abrasiivseid aineid. Teiste firmade "kriimustuste eemaldajad" on oma olemuselt abrasiivsed ja sisuliselt eemaldavad suuremaid kriimustusi, tekitades väiksemaid aga täitsa lahti ei saa neist kunagi - hõõru kaua tahad...
14.10.2001 at 23:53
Henc
Neile kes oma auto välimusega tegeleda viitsivad
Kas ma eksin, vöi mulle tundub, et Zaino hinnad on ca 10-15% töusnud?

Peep, kui kauaks sellest "enda koostatud" SET-ist jagub? Totsikud ei ole just väga panged... Ütleme et basic-set $80 eest 2 aastaks pole sugugi palju!

PS: Kas kellelgi silma ei ole torganud, millega on klaasi-kriimustusi hea töödelda/eemaldada... Aeg ja kojamees ning jääkraabits teevad oma töö...
15.10.2001 at 11:30
peep
 
Moderator
Neile kes oma auto välimusega tegeleda viitsivad
quote:
Henc wrote:
Peep, kui kauaks sellest "enda koostatud" SET-ist jagub? Totsikud ei ole just väga panged... Ütleme et basic-set $80 eest 2 aastaks pole sugugi palju!


Ma ostsin ühe pudeli Z-1'te ja kaks pudelit Z-2, Z-5 ja Z-6'te. Kui esimest korda Z-1'te peale kandsin siis tegin selle vea, et panin liiga paksult ja kulus lähes 1/3 pudelit. Pärast õigete töövõtete omandamist (paned natukene ainet Z-6'ga niisutatud padjakesele ja hõõrud laiali väga õhukese kihina) muutus stuffi kulu väga normaalseks. Näit kolme kihi Z-2'e peale kulus ainult viiendik pudelit. Seega basic komplektist jagub kindlasti rohkem kui kaheks aastaks, sest ma ei näe küll põhjust rohkem kui korra-paar aastas töötlemiseks, eriti saksa steriilsetes tingimustes. Vahel aitab lihtsalt pestud auto Z-6'ga üle käimisest, see vedelik juba ise taastab läike sügavuse ilma "vahatamisetagi".

Üks tungiv soovitus - kuna Zaino on täiesti läbipaistev aine - siis ta teeb defektidega ja/või luitunud värvipinnast lihtsalt hästi läikiva defektidega ja/või luitunud värvipinna. Seega enne tasub igal juhul lasta masin eelnevalt spetsi poolt üle poleerida juhul kui on tõsisemaid kriime või muud jama. Z-5 aitab siiski vaid väiksemate kriimustuste vastu. Minu autol oli värv suht. nutuses olukorras (kohati on siiani) aga poleerimine tegi ikka asja 200 % paremaks - zaino funktsioon on vaid saavutatut säilitada.
15.10.2001 at 11:58
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Neile kes oma auto välimusega tegeleda viitsivad  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.