register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Ilm tapab!  
Poster Message
Olds
  
Ilm tapab!
Mure: selliste ilmadega ei ole meeldiv soita autoga, jope seljas. Nimelt on midagi viga soojendusega, soojendusradikasse minevad torud soojenevad aga salongi ei tule s....gi. Ventilaator puhub samuti. Huvitav, kas on viga vaakumtorudes, mis peale mootori kap. remonti tilpnema on jaanud. Ei oska neid ka kuhugi panna. Autol on ka konditsioneer kuid see ei tohiks asja puutuda kuna salongist saab valida reziimi konditsioneer/väliõhk.
Niisiis ehk annate nõu, mida teha.

[Edited by Oldsmobile on 24.10.2001 at 08:23 GMT]
24.10.2001 at 11:18
CoachMan
 
Ilm tapab!
Vaakumvoolikutes võib viga olla juhul kui kliimaseade on vaakumjuhtimisega. Sel juhul tuleb küttesüsteemi voolikul lihtsalt vaakumklapp üles leida ja sinna vaakum rakendada. Ise sõitsin mitu kuud nii, et vaakum jooksis sisselaskest otse voolikuga sinna klappi. Kuna vaakumjuhtimisega kliimaseadmel on voolikuid üsna mitmeid (mul koosneb ca 10 voolikust) siis ega ilma skeemita seda hästi ei taasta. Parematel remodikodadel on skeemid olemas. Hobbycaris on väga hea ja põhjalik kataloog kindlasti olemas aga see putka on hetkel kahjuks natuke suletud.

CoachMan
Chrysler New Yorker 5th Avenue
24.10.2001 at 15:58
mrtn
Ilm tapab!
lahe, minu vastus on ära kustutatud
24.10.2001 at 19:45
partel
  
Ilm tapab!
quote:
mrtn wrote:
lahe, minu vastus on ära kustutatud
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?TopicID=1612#13290
24.10.2001 at 22:30
mrtn
Ilm tapab!
ma ei saand jupp aega aru, mis toimub =)
24.10.2001 at 23:22
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Ilm tapab!  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.