register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Oldsmobile delta 88   1 2  
Poster Message
delta88
 
Oldsmobile delta 88
quote:
Kiiks: No mina poleks küll sellist autot nagu ülaltoodud piltidel näha ostnud? Kas meie eesti mehed on tõesti nii kõvad Usaraua austajad et tuleb Soomest hakkata igasugu sitta kokku ostma,seal ju ainult auto kuju ?
Endal veel küll autot pole aga mõte on otsida hea ja komplektne auto.
Mis veel silma riivab siis ikka 10-30 tonni eest asjalikku asja ei saa või kui saad siis tõesti mingi sita mis pole komplektne ja hakka kohe juppe otsima.Minuarust täielik peavalu.Olen jälginud ka eesti hindu ja on ka korralikke mis hakkavad hinnast 50t ülespoole ja leian et need autod on komplektsed ja täisti sõidu korras.
Selgitage miks on vaja üldse igasugu sitta siia vedada?????
Mis kellegi jaoks sitt on. Minu meelest toimib küll auto korralikult. Välimuselt võib ta ju olla kole-( lihvimatta teemant)mulle meeldibki ebatäiuslikus. Kust kohast sina tead kui suured usaraua austajad on Eesti mehed? Ja kui tehnika ei huvita mine mängi parem viiulit.
No ei saanud kiiksule vastamatta jätta
24.10.2005 at 09:12
Soul
Oldsmobile delta 88
Kiiks, sul tikke on?
Loogika on sul see, et kui sellist ei saa, mis 100000 läbi sõidab ilma, et mutrivõtit kätte võtma peaks või muud tegema peale bena juurde valamise, siis sõidan parem buss nr 5ga või scotti jalgrattaga? No sõida siis, aga ära kihuta, sest teed on libedad, samuti ei ole vaja kritiseerida neid, kes AUTOSID siia maale juurde toovad, ükskõik siis kust need toodud on ja mis korras, kui tahtmine mässata ja ehitada ja remiontida ja oled hingega asja juures siis ei peagi sellest sinu sugused aru saama.

Igatahes muretuid miile ja mul küll hea meel, kui õigetes mõõtmetes autosid tänavale juurde tekib!

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX
24.10.2005 at 09:48 Last edited 24.10.2005 at 09:50 by Soul
Maik
  
Oldsmobile delta 88
Selline küsimus vaevab pead,et miks soomes on päris paljud autod matti värvi must-pruun ? Just usakad, vanid jne.. väga suured laevad - aga välimust pole ollagi . Sama auto ja läikiva värviga oleks palju kenam.... mingi stiil ? Kui jah,siis kas sellel ka mingi nimi on ? Mingi rust-modid nad pole.. :)

mattmust bike ka nähtud, weird oli :p

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
27.10.2005 at 23:39
sten666
Oldsmobile delta 88
Selline paintjob lihtsam (odavam) teha ehk ?
27.10.2005 at 02:23
ROKIPEER
 
Oldsmobile delta 88
quote:
Inferno: Selline küsimus vaevab pead,et miks soomes on päris paljud autod matti värvi must-pruun ? Just usakad, vanid jne.. väga suured laevad - aga välimust pole ollagi . Sama auto ja läikiva värviga oleks palju kenam.... mingi stiil ? Kui jah,siis kas sellel ka mingi nimi on ? Mingi rust-modid nad pole.. :)

mattmust bike ka nähtud, weird oli :p

Eks ilu ole ikka vaataja silmades. Usun et ikka meelega tehtud.
28.10.2005 at 08:09
blood
 
Oldsmobile delta 88
emm njaa..õnnitlused suurema ja kummarudsed.. inimestele kes usarauda juurde toovad...

Mis puutub aga matt värvidesse: pakun et maice asi..minule ntks selle oldsul see matt meeldib.. selline paras "rott" ja annab teha tast ju väga ülbe aparaadi millel just sobibki ainult "matt" värv...
Kõik asjad peagi läikima:)
Õnnitlused veel kord omanikule...

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
28.10.2005 at 12:06
Olds
  
Oldsmobile delta 88
Isiklikult kaifin matt musta värvi ja kerget lohakust. See annab asjale "särtsu" juurde. Igav on vaadata neid ylesmukituid ninnunännu massinaid. Enamus neid nagu yhe puuga löödud...
kiiks- kas valisid endale kasutajanime suva järgi voi pohinedes kellegi arvamusel sinust? Arvan, et viimase järgi...vähemasti selline mulje jääb. Eriti masendav arvamus siin selle kohta, mis on sitt ja mis mitte ja kindlasti ei anna sulle kyll pluss punkte juurde:)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
28.10.2005 at 15:02 Last edited 28.10.2005 at 15:38 by Olds
DJ Seebimull
  
Oldsmobile delta 88
Ka mina naudin mattmusti ja kärnaseid masinaid. Igast lakutud asju on nii palju nähtud, mõnus on sõita masinaga, mille välimusest on suhtkoht savi. Ise on kah selliste raibetega sõidetud ja ma küll ei näe probleemi miks auto ei läigi või midagi sellist. Ühesõnaga keeruline jutt tuli aga mõttest saite ju aru.

____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)
28.10.2005 at 15:19
Olds
  
Oldsmobile delta 88
quote:
DJ Seebimull: Ka mina naudin mattmusti ja kärnaseid masinaid. Igast lakutud asju on nii palju nähtud, mõnus on sõita masinaga, mille välimusest on suhtkoht savi. Ise on kah selliste raibetega sõidetud ja ma küll ei näe probleemi miks auto ei läigi või midagi sellist. Ühesõnaga keeruline jutt tuli aga mõttest saite ju aru.
Oo jaa, Ingmar :)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
28.10.2005 at 15:36
Vince
Oldsmobile delta 88
"matte" lendab nagu mingi vene foorum juba :D Tegelt on mattmust tõesti parim värv sellisele ameerikarauale. Minu isiklik lemmiktoon samuti mattmust. Igale masinale muidugi ei sobi - näiteks 59 Cadillac.
28.10.2005 at 16:34
SAUL
 
Oldsmobile delta 88
:rolleyes mattmust sobib sellele masinale nigu rusikas silmaauku, ei pea jah kõik autod läikima nagu mingid igavad tavaautod linnapildis, masin nüüd ka arvel lõpuks.
28.10.2005 at 18:50
tqhq.ee foorum : Autod : Oldsmobile delta 88   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.