register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Foorumi lugemine mugavamaks?  
Poster Message
Madlobster
Foorumi lugemine mugavamaks?
LP: Moderaatorid või Adminnid.
Minu foorumi lugemis tava on selline, et klikin "show today´s posts" lingil ja siis valin sealt hüüumärgiga teema ja kerin sinnamaani, kus ma enam lugenud ei ole. Ning lugemise lõpetamise järel kerin uuesti üle, et vajutada eelpool nimetatud lingil uuesti.
Mugavust suurendaks oluliselt brauseri mälu, mis viib mind teemal klikkides otse selle postini, mida ma pole veel lugenud (zone foorumis kasutusel). Ning üles kerimise vältimiseks võiks olla ka teemade lõpus selline lingike "show todays´s posts".
Kas selline foorumi täiustamine/uuendamine oleks mõeldav?
23.10.2005 at 21:44
mms
Foorumi lugemine mugavamaks?
Oleks väga mõistlik.

____________________________
Buick Electra Estate 86
23.10.2005 at 21:53
newton
 
Moderator
Foorumi lugemine mugavamaks?
Automaatne viimase postini viimine pole minu meelest väga lihtsalt teostatav, kuna praegu trackime teemade lugemist jah/ei stiilis, mitte kellaajaliselt. Otsekoheselt öeldes ei ole mul hetkel viitsimist ulatuslikumat progemist nõudvaid nice-to-have asju siia teostada.

Linki teema lõppu lisada poleks keeruline, aga kui mina foorumit "today's posts" lehe kaudu loeks, siis ma lihtsalt hoiaks oma parema käe hiire peal, et klikkida teemadel ja vasaku käe klaviatuuril, peopesaga umbes parempoolse Windows klahvi kohal :D, nii et saaksin nimetissõrmega vajutada klahvi End, et liikuda ühe nupuvajutusega klikitud teema lõppu ja lugemise lõpuks vajutada nimeta sõrmega Backspace'i, et liikuda tagasi "today's posts" lehele - nii on see veel skrollitud umbes selle kohani, kus viimati teemalinki klikkisid, erinevalt sellest, kui sa selle lehe uuesti lingi kaudu lahti klikiksid. Tõsi, nii ei kao hüüumärgid ära, aga peaks olema ju umbes võimalik jälgida, millist teemat viimati klikkisid. Ja vahepeal võib seda "today's posts" lehte refreshida ka.
26.10.2005 at 10:47
Madlobster
Foorumi lugemine mugavamaks?
quote:
newton: Automaatne viimase postini viimine pole minu meelest väga lihtsalt teostatav, kuna praegu trackime teemade lugemist jah/ei stiilis, mitte kellaajaliselt. Otsekoheselt öeldes ei ole mul hetkel viitsimist ulatuslikumat progemist nõudvaid nice-to-have asju siia teostada.

Linki teema lõppu lisada poleks keeruline, aga kui mina foorumit "today's posts" lehe kaudu loeks, siis ma lihtsalt hoiaks oma parema käe hiire peal, et klikkida teemadel ja vasaku käe klaviatuuril, peopesaga umbes parempoolse Windows klahvi kohal :D, nii et saaksin nimetissõrmega vajutada klahvi End, et liikuda ühe nupuvajutusega klikitud teema lõppu ja lugemise lõpuks vajutada nimeta sõrmega Backspace'i, et liikuda tagasi "today's posts" lehele - nii on see veel skrollitud umbes selle kohani, kus viimati teemalinki klikkisid, erinevalt sellest, kui sa selle lehe uuesti lingi kaudu lahti klikiksid. Tõsi, nii ei kao hüüumärgid ära, aga peaks olema ju umbes võimalik jälgida, millist teemat viimati klikkisid. Ja vahepeal võib seda "today's posts" lehte refreshida ka.

Jah eks ma umbes sellise taktiga teen ka. Aga nagu pelakiri ütles et mugavamaks. Arvuti asend on lihtsalt selline, et kui ma toolis lösutan siis jääb klaver kaugel ja ei saa nimetatud nuppe vajutada :) Ja nii see hiire rull mul suitseb :burnout
Ei ole hullu, lihtsalt kui tulevikus läeb mingiks muudatuste tegemiseks siis äkki. Kui see kellaajaline on raske, siis äkki see "show todays" lingi lõppu panemin teeks lihtsamaks, sest vahest on üks lehekülg päris pikk eriti kui sinna on lisatud ästi pikkasi tekste ja palju suuremahulisi pilte, siis kerib jõnksutades. Või siis üleval on nupp "END" ja all on nupp "UP" seegi oleks päris asjalik.
Jõudu soovides.
26.10.2005 at 00:29
meintz
Foorumi lugemine mugavamaks?
quote:
Madlobster:Ja nii see hiire rull mul suitseb :burnout
vihjeks: hiirega kannatab ka back nuppu vajutada ilma suurema rullisuitsetamiseta, hiire back-klahvile liigutamine on oluliselt kiirem kui lehe üles otsa tagasi kerimine ;) Või tee nagu mina - hangi omale hiir millel back-forward klahvid kohe küljes, sigamugav on :)
27.10.2005 at 07:55
smr
Foorumi lugemine mugavamaks?
quote:
meintz:Või tee nagu mina - hangi omale hiir millel back-forward klahvid kohe küljes, sigamugav on :)
Sellised hiired on tavaliselt käetundlikud, st mõeldud ainult neile nõmedatele paremakäelistele :)
27.10.2005 at 09:50
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Foorumi lugemine mugavamaks?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.