register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Bluestang   1 2  
Poster Message
newman
Bluestang
Müügis on elektrisinine Mustang 96 aastast. Kas selle kohta kellegil taustainffi liigub ja kas 120 k raha palju pole?
31.10.2001 at 19:21
peep
 
Moderator
Bluestang
Elektersinine ?:rolleyes Selle kohta on vist palju - oleks ta kollane...:)

Ok, tõsiselt - Sul rohkem infi pole ?
31.10.2001 at 19:36
newman
Bluestang
Lisainfo müügikuulutuses selline:
FORD MUSTANG 3.8, 1996.a, korralik stereo, signal., valuveljed, toonitud klaasid, heas korras.
Ja mida stangi ostes peaks vaatama - proovima?
31.10.2001 at 19:45
nostang
Bluestang
Kas see pole mitte "tussuke" Camille mänguasi.
Yks ilma tagaspoilata sinine oli nagu speedestil kohtunike telgi juures aidempoti kleepsuga ja vahel blonduga linnavahel.
31.10.2001 at 22:02
Hannes
  
Bluestang
elektrisinine ???
Pigem roheline?
Kui nr on 39 või 93 siis tean neid mõlemaid
31.10.2001 at 22:08
madis
Bluestang
Ma nüüd ütlen mis on 3.8 stangi head ja vead: kehtib tehasekorras auto kohta

1) head:
- ilus
- kui tagaspoilat pole, on eriti ilus.
- puhtakspestuna veel ilusam
- mootor on suht norm, linnavahel hätta ei jää.

2) halb
- fakkin tagasild !!!! nii uimast pole enne nähtud. 1 käiguga (AODE) läheb 80ni. Kiirendus 100ni on vastav - 9..10 sekundit. Tagasild kohe uus panna !
Turbiin on BS, peaks olema 3000stall aga on alla 2000. B&M maksab 12kEEK.
Käigukasti õli tuleb ära vahetada, muidu lukk ei pea. (see pole tegelt auto viga)
3.8 tehasevelg on rämps, valu kohta ei oska öelda. Aga ega tehasevalu ka ilusam pole. Esimene asi ongi uued veljed osta. Kas 15" kroomveljed (saad minu käest) või 17" kroomitud valuveljed. 15" on kena ja uljas, eriti kui on valged kirjad kummidel aga handling kannatab.
Vedrud on pikad ja tobedad. Tuleks panna lühemad (6k komplekt), persse need augud.
Amordid on uimased. Gabriel (6kEEK) või Koni gaas (10kEEK, aga ei müüda) on hoopis teine tubakas.
Puksid on KUMMIST ja vedelad. Polüuretaan maksab u. 5k koos paigaldusega.
Sumps kägistab. Tuleb rüüstada GT-d.
Mitte-nahk istmed on kenad ja salong on ka kena aga kui ronid pidevalt sisse-välja kulub juhiistmesse auk, selle kinniõmblemist teeb Tepping (600,-)

Muidu on normaalne auto. Kui on ostusoovi, siis osta ja ära kuula kedagi kes räägib sulle midagi V8st jne. Igal autol on probleeme ja alla 200kEEKi niikuinii norm pilli kokku ei saa :)
31.10.2001 at 23:54
newman
Bluestang
Tänan Madis,
Nüüd on mida vaadata ja mõelda. Aga NOSTANGIL on vist õigus - pakutav stang on ilma tagaspoilata ja speedesti kirjadega.
Samas aga on tagatuled püstised (nagu venematel ja uuematel mudelitel), mitte nagu Urmase GT kolm horisontaltriipu Mustangi teisest kuldajast.
Mida tagatulede kohta arvate ja mida jutte siis selle auto kohta liigub - kas pole äkki Speedestil "ära kõrvetatud"?
01.11.2001 at 10:52
peep
 
Moderator
Bluestang
Tagatuled on maitseasi IMO ja arvestades meie väikest valikut ilmselt mitte määrav. Speedestil see masin ei osalenud - poleks ka erilist mõtet olnud, see rohkem cruisamise auto.

Pealegi - kiirendusvõistlused ei tee norm. korras autole eriti midagi, see ei ole rallikross või ringrada.

[Edited by peep on 01.11.2001 at 10:14 GMT]
01.11.2001 at 11:12
rustang
  
Moderator
Bluestang
quote:
newman wrote:
Mida tagatulede kohta arvate ja mida jutte siis selle auto kohta liigub - kas pole äkki Speedestil "ära kõrvetatud"?
See vist ainuke niisuguste taagatuledega isend Eestis. Mulle ei meeldinud pragu esiklaasis.
Kõikidest vaadatud SN95 stangidest oleks ise ostnud tolle valge 95 tuhhiga.
West Cari must on teoreetiliselt väikese läbusõiduga aga auto taust on kahtlane, väidetavalt avariilisena eestisse toodud?
01.11.2001 at 12:39
madis
Bluestang
Tagatuled on BS minu arvates, ei sobi kokku ülejäänud autoga.
Mis puutub kiirendamisse.. siis maanteel tuleb enivei sõita koguaeg gaas põhjaks, et see närune 150 hobust natukene edasi liiguks. Sellepärast ei maksa muretseda. Pole lihtsalt midagi kõrvetada.
01.11.2001 at 13:09
newman
Bluestang
Rustang - käisid seda üle vaatamas. Esiklaas on siis mõraga jah. Aga räägi kus see must stang näha on?
01.11.2001 at 16:22
urmas
Bluestang
See must Stang on ilmselt pärit endiselt Laki t. platsilt. Omanikuks oli keegi tädi, kelle hinna soov oli alati üle turuhinna. Seoses sellega on see auto minu teada juba üle kahe aasta seisnud ja ilmselt parklate seisuaja arvete maksmata jätmise tõttu ka omanikku vahetanud. Kui mina seda uurimas käisin, tundus küll välimus ok olevat.

Mul tuttav ostis Mäepealse tn. platsilt suve lõpus ca 90k eest ühe punase 3,8L SN95 kerega Stangi. Auto oli pikalt seisnud, maasse vajunud ja trööstitu välimusega. Kuna omanik ise remokoja omanik, siis tegi selle auto suht väikese kuluga korda.
01.11.2001 at 16:38
udu
 
Bluestang
kui see on seesama must siis ma käisin ka seda vaatamas mingi 2-3 aastat tagasi,
masin tõesti vähe sõitnud ja nagu uus, aga ühtegi lisa polnud, isegi aknad olid vändaga :(
omanik kysis kunagi 160k, ma ütlesin, et kui 140k eest ära annab, et las helistab, siiani pole kõnet olnud :)


[Edited by udu on 01.11.2001 at 16:13 GMT]
01.11.2001 at 17:12
rustang
  
Moderator
Bluestang
quote:
newman wrote:
Rustang - käisid seda üle vaatamas. Esiklaas on siis mõraga jah. Aga räägi kus see must stang näha on?
Kirjutasin ju, et West Car. See asub Pärnu mnt. Amservi ja Info-auto juures.
01.11.2001 at 17:25
rustang
  
Moderator
Bluestang
BTW, Newman, mina Sinu asemel ostaks hoopis selle:

FORD THUNDERBIRD LX 4.6 -95 autom., el.peeglid, el.aknad, A/C, heas korras, hall, hind 50.000 kr. + liisingu jätkamine. Tel: 051-04990,

Päris OK auto tundus, kere enam-vähem korras, hullult lisasid ja V8 :) :)
Liisingut on tal jätkata kuskil 50 tuhhi kanti.
Mul juba yx V8 on, muidu oleks vaat'et ise ära võtnud!
01.11.2001 at 17:45
urmas
Bluestang
quote:
rustang wrote:
FORD THUNDERBIRD LX 4.6 -95
Pole asjatundja, aga kas see 4.6 vastab tõele. Imelik, et see mootor on T-birdi peal ja imelik et selline mootor on 95a. autol. Mustangile pandi 4.6 mootor vist aastast 96.
01.11.2001 at 18:07
udu
 
Bluestang
ma vist tahtsin seda osta mingi 2 aastakest tagasi, aga keegi ostis nina alt ära, fordi keskus müüs, talvel vaatasin, tundus nagu enamvahem ok, mootor ei käinud korralikult, miskit oli veel viga.
01.11.2001 at 18:38
urmas
Bluestang
Sorry offtopic, aga see FORD THUNDERBIRD LX 4.6 -95 on tõesti reaalselt olemas. Siin veidi arvamusi:
http://cartalk.cars.com/Survey/Results/Demographics/Comments/Ford/Thunderbird-1995.html
01.11.2001 at 20:05
mrtn
Bluestang
jah, see fordi keskuses müügisolnu oli fordi keskuse bossi enda oma. käisin seda ka limpsimas.
02.11.2001 at 04:07
rustang
  
Moderator
Bluestang
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Siin veidi arvamusi:
Great cars for the price but warped brake rotors on all.

See on õige märkus, ka konkreetsel T-birdil tahak sesimesed kettad vahetamist või äärmisel juhul treimist. Mootor käis väga ilusti, tegin ka väikese proovisõidu, no meeldis auto, eriti seest. Väljast on esistange disain natuke naljakas aga see on maitseasi. 100 tuh. eest uhkelt autot.
02.11.2001 at 09:03
peep
 
Moderator
Bluestang
Jänkid vist ostavad pidurikettaid kõik ühelt ja samal soss-sepp firmalt, kuna nii uuema F-body kui ka Corvette tüüpprobleem on piduriketaste kõveraks minemine. No õnneks on aftermarket kettaid soodsalt saadaval. :)
02.11.2001 at 10:43
arxx
Bluestang
sama "tüüpprobleem" avengeril/sebringul
02.11.2001 at 10:46
newman
Bluestang
Mustangide juurde tagasi tulles - see must seal West Caris on nädal tagasi lõpuks ära müüdud - lõpphinda ei oska õelda, aga viimati oli 129 k vist klaasi peal.
Aga millist valget RUSTANG silmas pidasid?

Thunderi kohta niipalju, et V8 selle juures minu jaoks + aga Thunder ise pole minu hetkevajadusele/soovile vastav masin. Olen pikalt olnud AC Cobra 427 fän, aga nagu PEEP kunagi ütles jääb see meil originaaltasemel suht teoreetiliseks tegevuseks ja päris Sierrast kitti ka ei ole mõistlik teha ja nii jääbki kompenseerimiseks Cobra storyle lähim - Mustang.
02.11.2001 at 12:32
rustang
  
Moderator
Bluestang
FORD MUSTANG 3.8 -95 autom., el.aknad, el.peeglid, el.iste, kiirusehoidja, talvekummid, Alpine stereo,, , ilma stereota 95.000 kr., Hind:105000.00, 050-48272
02.11.2001 at 13:37
newman
Bluestang
Nonii, newman on kaldumas Camille "mänguasja" poole. Soovin teadjatelt küsida, kas tagatulesid saab kergelt "triipudeks" vahetada. Ja äkki keegi teab selle konkreetse auto ajaloost midagi - kelle käes enn olnud, kes(kus) hooldan(t)ud ja kas on Eestisse tulnud avariilisena või on siin pauku teinud.
05.11.2001 at 13:31
tqhq.ee foorum : Autod : Bluestang   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.