register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : camaro ehitamine  
Poster Message
antx
camaro ehitamine
Üks tuttav toob mulle lätist camaro 5.0.
Ma tahaks selle mootoriga midagi teha.
Selle peale olen umbes 50.000 arvestanub.
Mootor on heas korras. Ideid pole üldse???
09.11.2001 at 17:25
vette84
camaro ehitamine
Raagi tapsemalt Aasta ? kere ? condition ? salong ?
09.11.2001 at 17:44
udu
 
camaro ehitamine
tuttav tunne, olen ise ka sellises seisus olnud ja ikkagi tuli välja,
et 5.0 mootorit pole mõtet ehitada, seega osta 5.7 (ntx minu corvette oma :) )
ning 5.0 müü mingitele 2.8 meestele maha, kes arvavad veel, et see väga võimas on.
09.11.2001 at 17:49
antx
camaro ehitamine
Salong on korras ( Nahksisu, elekter ) ja
välimus on roosteta. Mingi valuvelg ka vist.
Äkki hoopis bigblock. Põhimõtteliselt midagi
head 50kilo eest.
09.11.2001 at 17:52
vette84
camaro ehitamine
Aga siis ju tasub projektiga alustamist teha !
09.11.2001 at 18:23
antx
camaro ehitamine
Aga mida täpsemalt (Ntx sportnukkvõll jne.) ja kus ???
09.11.2001 at 18:39
max
camaro ehitamine
Kas auto on Läti numbritega? See võõramaiste numbrite kasutamine on varsti vist võimatu...
09.11.2001 at 18:44
antx
camaro ehitamine
Eesti numbritega.
09.11.2001 at 18:54
Heiti
camaro ehitamine
Too kõigepealt auto kohale ja siis vaata mis teha.50-kiloga saab päris korraliku mootorituuningu teha.Ja tuunimist pead alustama ilmselt küll 5,7 ostmisega,sest lõpuks jõuad sa ikka sinna välja.Nii,et võta Udu soovitust tõsiselt.:D
09.11.2001 at 21:38
priit
camaro ehitamine
quote:
max wrote:
See võõramaiste numbrite kasutamine on varsti vist võimatu...
Max.Tead midagi täpsemalt?
09.11.2001 at 22:37
peep
 
Moderator
camaro ehitamine
Siin juba palju kuldseid sõnu öeldud:) aga kordaks ja täpsustaks...5,0 -> 5,7, sealt edasi headerid, sumps, nukk/nookurid. Oleneb muidugi milline see 5,7 on mida installima hakkad. Kaante jaoks ilmselt enam raha ei jätku aga eks siis kogud vahepeal. Reaalelulisem võimalus on, et võta see 5,0, installi sinna korralik väljalase, nukk ja ehk ka sisselase. Rohkem seda aretada pole mõtet aga igapäevaseks kummipõletamiseks saab jõudu olema küll ja veel...

tqhq saidi peal on artikkel f-body modifitseerimisest, seda ikka lugesid ?

BB on eraldi teema, soovitan SB´ga piirduda.

[Edited by peep on 10.11.2001 at 00:17 GMT]
09.11.2001 at 01:15
antx
camaro ehitamine
Olen lugenud kõikki jutte siin saidil mitu
korda. Eriti meeldib mulle see punane Lt 4.
Kuradi ilus relv raisk.
10.11.2001 at 12:21
peep
 
Moderator
camaro ehitamine
quote:
antx wrote:
Kuradi ilus relv raisk.

Hmmmm...no thnx !:)
10.11.2001 at 15:25
Riho
camaro ehitamine
quote:
priit wrote:
quote:
max wrote:
See võõramaiste numbrite kasutamine on varsti vist võimatu...
Max.Tead midagi täpsemalt?

Jah Max räägi millele sinu arvamus tugineb. Kuidas saab globaliseeruvas maailmas sellist asja piirata? Kui ma ikkagist resideerun Lätis/Soomes poole oma ajast, mis moodi saab mingi estoonets mulle ütlema tulla, et ma ei tohi sõita Läti nr-ga ???
10.11.2001 at 18:11
urmas
camaro ehitamine
Analoogiline kamm kestab juba aastaid Soomes. Soome kodanik ei saa juhtida mitte-soome registris seisvat autot, kui autos ei viibi samal ajal auto omanik. Nimetatud tegevus on karistatav trahviga ja lisaks tuleb vahele jäämisel tasuda kasutatava auto maaletoomisega liituvad taksid ja tollimaksud. Nii, et tahv om MEGA SUUR.

Välisriikide kodanikud, kes töötavad ja/või elavad Soomes elamis- ja/või tööloa alusel on kohustatud ühe aasta jooksul vahetama oma juhiloa soome luhiloa vastu. Vana luba säilitatakse ilmselt autoregistrikeskuses. Sellest hetkest laienevad välisriigi kodanikule Soome kodaniku kohustused ja nõuded ülal toodud lõigus. s.t. Pikka aega Soomes töötav/elav välisriigi kodanik võib sõita mujal maailmas millega tahes, kuid Soomes viibides tohib juhtida ainult Soome registris olevat autot.

Näiteks: Kui selliseid nõudeid ei oleks, siis võiks asutada Helsinkisse taksofirma, mille autod oleksid ostetud ja registreeritud Eestis. Soome riigil jääksid maksud saamata.
10.11.2001 at 22:11
max
camaro ehitamine
quote:
Riho wrote:
Jah Max räägi millele sinu arvamus tugineb. Kuidas saab globaliseeruvas maailmas sellist asja piirata? Kui ma ikkagist resideerun Lätis/Soomes poole oma ajast, mis moodi saab mingi estoonets mulle ütlema tulla, et ma ei tohi sõita Läti nr-ga ???
Mingis hiljutises liiklussaates oli teema üleval, ei süvenenud eriti... Aga oldi väga pahased läti-leedu-usa nr.-ga sõitvate autode peale. Lubati üsna pea midagi ette võtta sellega. Kes teab täpsemalt, ehk kommenteerib, ise ei viitsi uurida.

antx: nagu Peep ütles, loe artiklit 82-92 f-body modimisest, saad mõtteid. Külasta ka lääne foorumeid, nt. www.thirdgen.org

[Edited by max on 10.11.2001 at 21:23 GMT]
10.11.2001 at 22:21
peep
 
Moderator
camaro ehitamine
See saade tundus BS, kuna momendil pole meil seadust mis sellist tegevust otseselt keelaks. Mingi suht. tatise ninaga pollar rääkis seal tolliseadusest aga ma arvan, et see on lapse jutt - vähemalt pole ühestki kohtus ära tõestatud case´ist midagi kuulda olnud. Kapriikides:) on aga vastavad seadused ilmselt kõikides olemas - inimene tohib oma residentsusriigis liigelda vaid kohalikus registris oleva tranduletiga. BTW isegi Lätis kehtib selline seadus teist aastat juba.

[Edited by peep on 11.11.2001 at 00:00 GMT]
10.11.2001 at 00:59
LaSa
 
Moderator
camaro ehitamine
quote:
peep wrote:
Kapriikides:) on aga vastavad seadused ilmselt kõikides olemas - inimene tohib oma residentsusriigis liigelda vaid kohalikus registris oleva tranduletiga.
siis ilmselt üsnakiirelt tekitatakse ka meile taoline seadus, like euronormid jne.
11.11.2001 at 13:02
Henc
camaro ehitamine
Siit moraal: n x riik = n x auto !

PS: Saksas kasutatakse trikki, et söidetakse Eesti Liisingufirmadele kuuluvaid söidukeid (loe: EST numbriga), nendega ei kobise ükski Polizei, juhul kui oled oma nn. "deadline" ületanud. See ilmselt nagu rendiautoga väljaspool alalist elukohariiki.
Eeldus on muidugi Saksa juhiload. PS: kui rikkumiseks juhtub minema, siis möttekas eesti load ette näidata. Neid ei vöeta nii hoogsalt käest kui saksa omi. Trahvist aga ei pääse. Kahe juhiloa omamine on loomulikult ILLEGAALNE !!!

Henc (meenutades juhust 50+kmh kiirust ületades)
13.11.2001 at 14:57
urmas
camaro ehitamine
quote:
Henc wrote:
PS: Saksas kasutatakse trikki, et söidetakse Eesti Liisingufirmadele kuuluvaid söidukeid (loe: EST numbriga), nendega ei kobise ükski Polizei, juhul kui oled oma nn. "deadline" ületanud. See ilmselt nagu rendiautoga väljaspool alalist elukohariiki.
See peaks tegelikult jama olema. Ju siis saksa politsei kõiki mänge ei tunne või vaatab läbi sõrmede või ei viitsi juhtumit käsitleda.
13.11.2001 at 15:12
Indrek
camaro ehitamine
Ühe sõbra firma, mis asub Riias, sõidab juba kaks aastat Riias eesti registris olevate sõidukitega. Selle aja jooksul on saadud kaks korda ka trahvi, kuna Lätis on selline seadus tõesti olemas. Aga nendel on pakibussidel ka lätikeelsed kirjad, nii et raske on öelda, et auto on juhuslikult seal.
Nii et tegelikult seda eriti ei kontrollita vähemalt Riias mitte, sest selle aja jooksul üksiki sõiduauto trahvi pole saanud.
13.11.2001 at 15:19
peep
 
Moderator
camaro ehitamine
Latlased jebivad tugevalt leedu numbritega soitjaid, eestis on maksud korgemad kui latis ja seetottu pole meie numbritega seal soitmine eriti teemasse ja ei kuulu rangele kontrollimisele/karistamisele. Piisab kui pollarile oelda, et oled soitmas eestist leetu voi vastupidi. Meil on mitmeid eesti numbritega masinaid latis liikvel...
13.11.2001 at 19:26
partel
  
camaro ehitamine
Edelbrock Performer RPM kaaned
Edelbrock Performer RPM sisselaskekollektor
750 vaakum karpa
Nukk - ca. 220 @ 0.050"
Nookurid, tõukurid, tõukurvardad
1 5/8 headers
13.11.2001 at 19:30
antx
camaro ehitamine
Mnjah! Auto jõuab kohale järgmine neljapäev ja siis hakkabki kõik pihta.
13.11.2001 at 20:44
partel
  
camaro ehitamine
Aga ikkagi: mis aasta, mis kast jne??
14.11.2001 at 12:26
tqhq.ee foorum : Autod : camaro ehitamine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.