register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : LOGOKONKURSS!!!   1 2 3  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
LOGOKONKURSS!!!
nüüd siis läheb lahti!

nimelt siis, tqhq.ee mahitusel ja Eesti parimate webidisainerite kommuunipixel.ee meeldiva abiga sai valmis keskkond, kus on võimalik logosid interaktiivselt hinnata, kommenteerida & lisada!

Selleks, et oma töid konkursile panna, tuleb ennast registreerida pixel.ee kasutajaks, mida saab teha SIIN. See ei ole midagi keerulist, niiet kui oled hakkama saanud enda tqhq foorumisse regimisega, siis saad kindlasti ka sellest väiksets asjast üle :)

Järgmise sammuna, peale registreerimist, mine logokonkursi lehele ja vaata mida teha annab :)

Aega on siis kaks nädalat, ehk siis 3. detsembrini :) Siis saame kokkuvõtteid teha & edasi minna asjaga!

Edu logode joonistamisel!

PS: Konkursialaste küsimuste tekkimisel võib kirjutada laas@tqhq.ee
18.11.2001 at 17:10
peep
 
Moderator
LOGOKONKURSS!!!
Päris tegija asi, soovin siis edu talentidele ja loodetavasti saame vinge lõpptulemuse.
18.11.2001 at 20:20
newton
 
Moderator
LOGOKONKURSS!!!
Tõsise konkursi on pixel.ee ja LaSa püsti ajanud.

Ootab huviga töid.
19.11.2001 at 14:06
LaSa
 
Moderator
LOGOKONKURSS!!!
nii mõnedki päris huvitavad asjad juba inimestele vaatamiseks pandud :)

liigutage aga usinasti hiirt :)
19.11.2001 at 14:51
rustang
  
Moderator
LOGOKONKURSS!!!
Mul on ka logoidee aga teostada ei oska.

Vaja oleks teha zaz-965-st või Mosse 401-st autokarikatuur -no teate kyll: suured tagarattad, leegid, kompressoriga bigblock, ähvardav poos... Ja siis kiri tqhq jne.
1. Oleks meie minevikupärandiga seotud.
2. Ei kujutataks ei chevit ega fordi ega moparit, keegi ei ole solvunud.
3. big block ja suured tagapapud peaks kõigile sobima.

19.11.2001 at 17:57
Ragnar
LOGOKONKURSS!!!
mina isiklikult arvan, et tqhq'd ei tohiks symboliseerida nõukogude liidu autod... Minuarust peaks logo väljendama pragust seltskonnamotiivi-ehk siis teisisõnu massiivset usarauda
19.11.2001 at 20:48
madis
LOGOKONKURSS!!!
Logo nr. 5 (freaker) on väga ilus. Kuna tegemist on tõenäoliselt stingrayga, siis pole vaja ka vaielda, kas fire või stang. Stiilne ja mitte pealetükkiv. Sellise kleebiks küll kuhugi.
Igatsorti leegid jms. on ennast IMHO ammendanud. Ja mingit autokarikatuuri kah narr kasutada.
Ühesõnaga, pole vaja rohkem hääletada, võitja nr 5. ! :)
20.11.2001 at 11:56
hyperion
LOGOKONKURSS!!!
http://www.pixel.ee/konkurss/index.php?too=12
ma ytlex et see on sigailus logo
20.11.2001 at 21:27
LaSa
 
Moderator
LOGOKONKURSS!!!
kah logokonkursi teemal:
http://forum.zone.ee/showthread.php?s=34576c78098f71594cfe8a419f95bb46&threadid=9391
20.11.2001 at 01:14
udu
 
LOGOKONKURSS!!!
sealt nüüd küll midagi lugeda ei ole :(
20.11.2001 at 01:28
Indrek
LOGOKONKURSS!!!
Minu maitse on see:
http://www.pixel.ee/konkurss/index.php?too=5, siit keskmine,
samas meeldib ka see,
http://www.pixel.ee/konkurss/index.php?too=18

21.11.2001 at 11:13
peep
 
Moderator
LOGOKONKURSS!!!
See viimane on hea kui tibi ära deletida...
21.11.2001 at 11:16
Ragnar
LOGOKONKURSS!!!
vaieldamatult viimane on yle teistest
21.11.2001 at 13:49
wax
 
LOGOKONKURSS!!!
tibiga on jah üle pakutud :) muidu norm.
21.11.2001 at 14:57
mrtn
LOGOKONKURSS!!!
tibiga on tüüpiline stripishow logo :)
21.11.2001 at 15:25
Taavi
LOGOKONKURSS!!!
Tegelikult on ju nii et see logo peaks minema ka autodele kleepekate näol ja logo peaks olema ka tqhq.ee lehel näha.Seega tuleb siit ju selline asi välja et suure auto pildiga logo ei ole ju autol ja leheküljel kena sest siis ei jääks tekst paistma, aga kui teha font auto suhtes suureks, siis ei saaks normaalse fondi suuruse korral aru mis pildiga on tegu.Seega võiks ju olla nii et Font tqhq kirjaga võiks olla eraldi ilma pildita ka huvitav, et seda saaks autodele ja saidile panna jne.Tähtis on ju see et see aadress tqhq.ee silma jääks...?Ja siis see täielik variant koos mingi auto pildiga kombineeritult oleks ametlik logo, mis läheks särkidele ja kruusidele jne kohtadesse.
Stiilne logo oli sellel camaroz28.com-il mille kleepekat Peep tahtis.Seal ei olnud ka mingit pilti juures, asi oli suur ja nähtav ja stiilne...
21.11.2001 at 16:10
anti
 
LOGOKONKURSS!!!
rahu, ainult rahu, täna alles 21-ne...aega veel on, kahtlustan, et tegijad alles teritavad pliiatseid...
21.11.2001 at 16:25
minimum
LOGOKONKURSS!!!
quote:
Taavi wrote:
... et seda saaks autodele ja saidile panna jne...
jep, tattoona tagumikule :rolleyes jne :D
21.11.2001 at 16:29
PlyVal64
LOGOKONKURSS!!!
quote:
Rax wrote:
mina isiklikult arvan, et tqhq'd ei tohiks symboliseerida nõukogude liidu autod...
Vat siin vaidleks hästi veidi vastu: NLiidu enamus autodest on päris head koopiad oma USA originaalidest. Ja "pöördemomenti" oli omaaegsetel vene V8-tel piisavalt. Zis-i ja Zil-i poleks mingi häbi promoda. Ja lisaks ei tasu unustada meie tausta ... mis just vene autodest koosneb. Aga noh, olgu siis "puhas" USA-raud!
21.11.2001 at 19:50
Ragnar
LOGOKONKURSS!!!
quote:
PlyVal64 wrote:
Vat siin vaidleks hästi veidi vastu: NLiidu enamus autodest on päris head koopiad oma USA originaalidest. Ja "pöördemomenti" oli omaaegsetel vene V8-tel piisavalt. Zis-i ja Zil-i poleks mingi häbi promoda. Ja lisaks ei tasu unustada meie tausta ... mis just vene autodest koosneb. Aga noh, olgu siis "puhas" USA-raud!
jutt käis mossest ja teiseks mis sel taustal tähtsust, ega me minevikus ei ela. Ma ei sa aru miks propageerida koopiaid, kui originaalid täitsa olemas. Aga noh-laske käia...
22.11.2001 at 14:37
Taavi
LOGOKONKURSS!!!
Tegelikult kas on nii kangesti auto pilti logole vaja? Auto peale logo kleepimine läheb siis ju keeruliseks ja ei näe hea välja. Vaatasin terve hommiku internetis erineviaid autoklubide logosid ja kõik vähegi modernsed logod koosnesid ainult saidi aadressist ja juhtlausest...




[Edited by Taavi on 22.11.2001 at 12:15 GMT]
22.11.2001 at 15:13
anti
 
LOGOKONKURSS!!!
küll need löövad logod ka tulevad, konkurss alles noor...
22.11.2001 at 17:32
Georg79Fire
LOGOKONKURSS!!!
Kui võidab minu auto pildiga logo (kollane variant) ,panen autorile omalt poolt lisaks kast Rock'i välja! :)
22.11.2001 at 18:17
newton
 
Moderator
LOGOKONKURSS!!!
Pakuks siis välja paar oma seisukohta senistest töödest.

a) Logol peab olema tekst "tqhq.ee"; kui seal on ainult "tqhq", siis on see tore, et omad inimesed üksteist ära tunnevad selle täheühendi järgi, aga IMO isegi olulisem funktsioon on see, et inimene näeb ilusa/kiire auto peal logot ja siis taipab meie saidile tulla; nii oleks lootust mõttekaaslaste hulka ka kasvatada. Selleks on aga ".ee" seal lõpus hädavajalik.

b) Väga oluline on logo loetavus, kuna logo tihti ilmselt suht vilksamisi märgatakse. Põhiliselt peaks loetav olema tekst "tqhq.ee", aga võimaluse korral ka muu. Ntx, kui norida, siis IMHO pole loetav see font, mida Taavile kasutab oma töödes väiksemas kirjas, kõik tähed on suht ruudukujulised, mis teeb nende silmaga haaramise ja seega lihtsa loetavuse raskeks.

Raskesti loetavad on IMHO ka paljud stiliseeritud? kirjad (dj_SQ, hendrik, kubani viimane töö).

Samas mõjutab font ka üldmuljet, ntx Freakeri 2 esimest tööd - IMHO pole kirja "tqhq" font kummalgi juhul sobiv, muidu päris ilusa Vette'i all liiga ümmargune, järgmisel tööl aga liiga õrn ja graatsiline. Frizuurikas ka imo kasutab oma mõlemas töös mitte päris kohaseid fonte, esimeses on kaks ülemist varianti kirjas, mis sobiks kaunistama miskit Rooma impeeriumi suurehitist, teises aga on font jälle liiga ilus-graatsiline. Pakuks, et serif-kirjad lihtsalt põhimõtteliselt ei sobi, aga kui keegi vastupidist tõestab - ka tore.

Kui ülaltoodu on minu meelest enam-vähem objektiivne tõde :) siis edasi on tegu puhtalt minu subjektiivsete seisukohtadega:

c) Üldiselt meeldivad kõige rohkem paari joonega mingit autot aimavad tööd, a la Freakeri Vette, keeruline muidugi, kui
äratuntav/tundmatu kujutatav auto peaks olema, et kellelgi meist logoga probleemi poleks ja samas see ka laiemale üldsusele mingit pilti looks tegijast/huvitavast autost.

d) Millegipärast ei istu mulle need fotode päält stiliseeritud autod, kuigi ma olen vist vähemuses selle koha pealt, lihtsalt
tuletavad meelde miskeid nõukogudeaegseid raamatuid, kus fotosid sama moodi kahe värviga vahel üritati edasi anda. Kuidagi
pole liha ega kala (graafika ega foto) ???

e) Samas polegi miski auto kujutamine IMHO päris vältimatult vajalik, miski kirjaga võib ka mängida, nagu troxx, võis siis hoopis mingi muu motiiv, ala freakeri leegitsev... miski.

Ma loodan,et ma nüüd liiga palju ei irisenud :evil
23.11.2001 at 13:49
Taavi
LOGOKONKURSS!!!
Võibolla tuleks seda väiksemat fonti mis mul on siis lihtsalt suuremaks teha veidi...Point on selles et kui font on jõuline ja hoogne, mille poole ma püüdlen, siis võib olla on ta jah natuke halvemini nähtav. Aga mis autondusega ja kiirusega seotud logo see selline, kus on tähed a la Times New Roman'i stiilis pisikesed peenikesed ja püstsirged, nad paistavad veidi paremini silma jah aga....

Tegelikult tahtsin mõned kiirelt tehtud pildid siia üles panna, proovisin kujutada, kuidas minu logo autodel kleepekate näol mõjuks...

http://www.hot.ee/taavile/kleeps.gif
http://www.hot.ee/taavile/kleeps2.gif
23.11.2001 at 16:08
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : LOGOKONKURSS!!!   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.