register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Mu camaro  
Poster Message
antx
Mu camaro
Jõudis siis ometi kohale. Oi kuidas see hakkas kohe mulle meeldima ( Sound, ikkagi mu esimene usa pill ). Sai kohe natuke kummi põletatud ja kihutatud. Võrreldes mu eelmise autoga ( Honda Civic ) on see ikka tõesti mõnus. Paar nädalt sõidan ja siis läheb modimiseks.
18.11.2001 at 23:16
urmas
Mu camaro
Kle, korduvalt on küsitud: Aga ikkagi: mis aasta, mis kast jne??
Küsiks isegi, et kuidas Lätist eesti numbritega autosid tuuakse - et alguses viiakse ja siis tuuakse tagasi ?
18.11.2001 at 23:28
peep
 
Moderator
Mu camaro
Eino palju õnne igatahes - selles siin vist keegi ei kahtlegi, et civicuga võrreldes on camaro oluliselt etem riistapuu.:) Mis kihutamisse puutub, siis take care ! Võimsa tagaveolise autoga ja eriti libedaga võib väga kergelt puusse panna.
19.11.2001 at 10:44
BlueStang
 
Mu camaro
No tervitused minu poolt ka - mul Bluestangiga nüüd esimesed 100 miles sõidetud ja päris pole viga. Eelmisest 1.6-st erineb tõepoolest tunduvalt. Aga räägi täpsemalt oma uuest Camarost ja modiplaanidest temaga.
19.11.2001 at 11:13
antx
Mu camaro
Aasta on 88 ja automaatkast, sinist värvi, must nahksisu ja mingid elektrilisad ( Kont ka ). Auto oli lätis Eesti numbritega ( Sõber vahest siin, vahest seal. Auto jäi pikemaks ajaks sinna, sest midagi läks katki, aga nüüd kõik korras). On ka valuvelg ja juba suhteliselt KULUNUD 225 tagukummid. Hetkel modiplaane ( Paari nädala jooksul ) pole, sest meeldib niisamagi sõita. Vist kõik, kui midagi ütlemata jäi siis küsige.
19.11.2001 at 16:46
peep
 
Moderator
Mu camaro
Kui viitsid siis tee mõned pildid ka. On ta Sul RS või IROC ?
19.11.2001 at 16:51
newton
 
Moderator
Mu camaro
TBI või TPI ? :)
19.11.2001 at 17:05
antx
Mu camaro
RS kui ma ei eksi, aga kas tbi või tpi seda ma küll ei tea. ( Äkki tpi? )
19.11.2001 at 19:57
udu
 
Mu camaro
RS on TBI,
sa oleks võinud sellise 91 aasta
oluliselt paremas korras ja oluliselt odavamalt ka 2 kuud tagasi minu käest osta
vaata:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?TopicID=1048
19.11.2001 at 20:03
antx
Mu camaro
Miks sa arvad et ta sul nii OLULISELT paremas korras oli?
19.11.2001 at 22:27
udu
 
Mu camaro
no hard feelings :)
ilmselt oli, kuna teist nii korralikku pole näinud siiani.
19.11.2001 at 23:16
madis
Mu camaro
>> no hard feelings
>> ilmselt oli, kuna teist nii korralikku pole näinud siiani.

NO KAMMOON. Mida sa enam jõurad sul auto juba müüdud :) Kuidas sa tead et antx auto sitemas korras on ?
20.11.2001 at 09:18
tqhq.ee foorum : Autod : Mu camaro  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.