register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : tahaks taha ketaspidureid  
Poster Message
mrtn
tahaks taha ketaspidureid
tahaks taha ketaspidureid. on kellelgi silma hakanud juppideksminemavat tagumiste ketastega taurust? soovitavalt SHOd!! =) vaja on kettaid, sadulaid ja rõhuregulaatorit, ehk kogu mängu. poest pole mõtet ostma minna =)
20.02.2001 at 12:26
peep
 
Moderator
tahaks taha ketaspidureid
Mitte, et Sinu tahtmist maha teha aga milleks ? Tagapidurid väidetavalt annavad 20 % pidurdusjõust (võib kõikuda vastavalt subjektile). Seega kui Sa saavutad tagapidurite tõhususe kasvu, näit 40 % on koguefekt 8 %.

Tean, et see arvutus matemaatiliselt kõige õigem pole aga minu message peaks sellegipoolest kohale jõudma I hope.

Kui eelkõige tänaval sõitmiseks mõeldud auto pidurite kallale minna, siis ikka esimeste. Ka ülekuumenemise koha pealt on esipidurite vastupidavus kriitilisem. Ohv koorse välimusele annavad tagakettad juurde, kui vastav velje on.
20.02.2001 at 12:37
mrtn
tahaks taha ketaspidureid
vastus on mul väga lihtne: nimelt, niikaua, kuni ma oma autol ei olnud tagarattaid alt ära võetud (st, ta oli selline nagu usast tuli) oli kõik viimase peal, esimese äravõtmisega läksid tagatrumlid paigast ära, siis tuli tagapidurisilindrite vahetus ja uued klotsid, asi läks veelgi hullemaks. kokkuvõttes on mul ühed väga võbistavad pidurid mida mina enam paika ei saa :( kuna pidurite vahetus on taurusel väha lihtne (bolt-on-lahendus), siis ma mõtlesin, et miks mitte, kui odavalt jupid kätte saab. kui ei, siis kannatan edasi.
20.02.2001 at 12:44
rustang
  
Moderator
tahaks taha ketaspidureid
Aru ma ei taipa, kuidas see trummel paigast ära saab olla. Ma muidugi ei ole Tauruse tagasilda näppinud aga seni ette juhtunud piduritel läheb trummel suht yhes ainuvõimalikus asendis peale.

Rustangil kah taga trummelpidur, aretasin ise teise auto pealt trumlid ja pitturdab nigu vana mees :)

20.02.2001 at 13:16
mrtn
tahaks taha ketaspidureid
absoluutselt igas asendis läheb peale, kusjuures väga lõdvalt, trumli augud on palju suuremad kui poldid, keskauk ka loksub, seega tsentreerimine on persest. kui trumli asendit pöörata keskpunkti suhtes, tuleb kulumisest tingitud ekstsentrilisus päevavalgele ja jõnksutab nagu raibe.
20.02.2001 at 14:43
rustang
  
Moderator
tahaks taha ketaspidureid
Selge, hakkan taipama. A kuidas see keskmine auk suureks on läinud ei saa ikka aru.
20.02.2001 at 15:14
rustang
  
Moderator
tahaks taha ketaspidureid
Mõtisklesin selle yle ja jõudsin järeldusele, et esimesel korral, kui mittetsentreeritult trummel alla panna, kulutatakse trummel ebayhtlaseks ja enam normaalseks ei saagi kui just treipinki ei kylasta.
20.02.2001 at 15:17
rustang
  
Moderator
tahaks taha ketaspidureid
Mõtisklesin selle yle ja jõudsin järeldusele, et esimesel korral, kui mittetsentreeritult trummel alla panna, kulutatakse trummel ebayhtlaseks ja enam normaalseks ei saagi kui just treipinki ei kylasta.
20.02.2001 at 15:17
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : tahaks taha ketaspidureid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.