register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Forum  
Poster Message
antx
Forum
Kas siin foorumis ei saa enda nime alla pilti panna? Selline systeem võiks ju olla!!!
26.11.2001 at 22:04
peep
 
Moderator
Forum
Mida selle pildiga (avatar on asja nimi) siis väljendama hakatakse ? Mõttetu trafficu tekitamine IMO...

Selle foorumi stiil on lakoonilisus - puuduvad tiitlid, postituste arvud, ratingud jms. Ei väida, et see on ainuke ja õige "way to go" aga tqhq tegijate arvates pole niivõrd oluline välimus kui sisu.
26.11.2001 at 23:22
kongo
 
Forum
ee olgem ausad .. auto välimus ka ikka
üsna oluline on.
Selle poole pealt on auto ja naine
üsna sarnased.
Kisub muidugi sinna Hiina filosoofia algradade yin ja yang`i alias "set up" ja "look" poole aga mis teha elu on selline.

Peace :)
27.11.2001 at 08:45
peep
 
Moderator
Forum
quote:
kongopongo wrote:
ee olgem ausad .. auto välimus ka ikka
üsna oluline on.

Foorumit pidasin silmas :). Oma autost ei keela ju keegi pilte üles riputada - isegi special icon tekib Sinu nime alla kui oma kodulehe ära märgid. Iga postitusega seoses Sa nüüd vaevalt pead oma autu ilu eksponeerima.
27.11.2001 at 10:10
max
Forum
Aga striitreissi foorumis ju saab iga postiga leekidega autopildi kaasa panna, tahaks kah ;)

[Edited by max on 27.11.2001 at 09:45 GMT]
27.11.2001 at 10:45
urmz
Forum
aga ühe ikooni võix lihtsalt panna, viitega tqhq vastava auto lehele, las siis omanik kribab autost pikemalt, ning kui huvi on, siis saad ikoonile klikata ja kohe vastav artikkel eesti musklist lahti :)

ainuke asi, et praegu on selline mõnusalt väljapeetud stiil, kui igamees oma käru siia postitax, ega läheb natuke jõulupuu moodi ???
27.11.2001 at 16:38
peep
 
Moderator
Forum
quote:
urmz wrote:
aga ühe ikooni võix lihtsalt panna, viitega tqhq vastava auto lehele, las siis omanik kribab autost pikemalt, ning kui huvi on, siis saad ikoonile klikata ja kohe vastav artikkel eesti musklist lahti :)

No aga tee proovi, vajuta minu nime all olevale majakujulisele pildikesele ja vaata mis juhtub.:)

Igaüks kes viitsib, võib oma autost pikema jutu kirjutada. Selle jutu avaldamise tingimuseks on, et auto peab sobima saidi temaatikaga (kiirendus, muskel aga ka muu vanem usaraud - uuemad tarbeautod ei sobi kahjuks), jutt peab olema natuke pikem kui kolm konarlikku lauset ja huvitav lugeda, sisaldades samas ka kasulikku infi. Pilte peaks ka olema + soovitavalt on auto norm korras ja moditud või taastatud.

Kui nii põhjalikult ei viitsi/soovi ette võtta siis ajuvandi lehel on sellises lakoonilises stiilis autoesitlused - sinna võib ju ka oma lehekülje tekitada. Tema featuurib kõiki usakaid, margist ja mudelist hoolimata.
27.11.2001 at 16:49
udu
 
Forum
peep tahtis seda öelda, et tqhq lehele igasuguseid autosid ei panda.
loomulikult võib iga mees teha oma autost just sellise lehe nagu tahab ning nii suvalise jutuga nagu soovib
ja kirjutada kasvõis sapikast ja pauguott 206-st ning panna selle ntx hot.ee-sse
27.11.2001 at 18:45
urmas
Forum
Põhimõtteliselt ju saab signatuuri pildi sisse monteerida. Kui see on väike ja maitsekalt tehtud, siis miks mitte?
27.11.2001 at 19:25
urmz
Forum
quote:
peep wrote:
No aga tee proovi, vajuta minu nime all olevale majakujulisele pildikesele ja vaata mis juhtub.:)

Tean küll,
idee lihtsalt selles, et kui oma kodukale ei viitsi seda juttu panna, mis tqhq saidile, siis võiks ju kaks ikooni olla ?
no et üks omaniku isiklik kodukas(see majaga ikoon) teine ntx mingi auto ikoon, kust siis avaneks muskel tqhq lehel..

:) too complicated ? :)
27.11.2001 at 20:29
peep
 
Moderator
Forum
quote:
urmz wrote:
quote:
peep wrote:
No aga tee proovi, vajuta minu nime all olevale majakujulisele pildikesele ja vaata mis juhtub.:)

Tean küll,
idee lihtsalt selles, et kui oma kodukale ei viitsi seda juttu panna, mis tqhq saidile, siis võiks ju kaks ikooni olla ?
no et üks omaniku isiklik kodukas(see majaga ikoon) teine ntx mingi auto ikoon, kust siis avaneks muskel tqhq lehel..

:) too complicated ? :)


Pane siis oma kunstiline kodukas profile alla ja autoleht signaturesse lingina. Signaturesse võid ju piiramatul hulgal Sinu arvates olulisi linke panna aga palun ära mingeid pilte sinna üles riputa - ma olen küllalt foorumeid näinud, kus 50% threadi pikkusest moodustavad mingid suva süzeega pildid. Ma ei väida, et Sinu plaanitav pilt jama oleks aga ei mina ega keegi teine ei kavatse siin kunstilist komisjoni mängima hakata.

Mis tqhq'sse loo kirjutamisse puutub siis kriba valmis ja toimeta newtoni kätte.

[Edited by peep on 27.11.2001 at 23:23 GMT]
27.11.2001 at 00:17
peep
 
Moderator
Forum
quote:
udu wrote:
peep tahtis seda öelda, et tqhq lehele igasuguseid autosid ei panda.
loomulikult võib iga mees teha oma autost just sellise lehe nagu tahab ning nii suvalise jutuga nagu soovib
ja kirjutada kasvõis sapikast ja pauguott 206-st ning panna selle ntx hot.ee-sse

Vettesid featuurivad jutukesed on alati teretunud.:) (see on vihje)


[Edited by peep on 27.11.2001 at 23:33 GMT]
27.11.2001 at 00:33
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Forum  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.