register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : kuulutused  
Poster Message
checko
kuulutused
on selgitatud et ost myyk jne algab teadaoleva ta"hega jne.
agakuhu postitada kuulutus kui soov on rentida na"iteks??
rentimise huvi on olemas.
ta"nud
03.03.2006 at 00:27
mrtn
kuulutused
R:
03.03.2006 at 02:56
erik
kuulutused
Pakun välja, et see O: ja M: reegel ei ole sellepärast, et eksimuste eest adminnid tavakasutajaid kottida saaks, vaid sellepärast, et lugejal oleks kohe selge, kas tegemist ostu või müügisooviga. Ilmselt nii nagu keegi ei peedista, kui kirjutad M: asemele Müüa: või O: asemel Ostan:, ei pahanda keegi.

Kui kirjutad: "Soovin rentida:" on kõigile selge. R: järgi ma näiteks ei tuvastaks, kas kasutaja soovib rendile anda või rendile võtta. Pealegi, reeglina üüritakse selliseid asju mitte ei rendita :)
04.03.2006 at 16:07
newton
 
Moderator
kuulutused
Eriku pealkirjasoovitus sobib küll - "Soovin rentida:" on kõige arusaadavam variant. Ma oletan, et "Vaba teema" on õigem koht kui "Turg".

Sellele eriku mõttele vaidleks natuke vastu, et "M:" asemel võib vabalt panna "Müüa:" jne. Kui on reegel, kuidas pealkirja panna, siis ma ei näe põhjust, miks peaks sellest kõrvale kalduma - mina ei taha pärast hakata joont tõmbama, kui pealkirjad näiteks nii arenema hakkavad:

M:
Müüa:
myya:
MYYA:
MÜÜA! MÜÜA! MÜÜA!
MYYGIS NYYD SUPERPAKKUMINE!:

Õigemini - ma tõmban joone sinna esimese variandi alla ja muid pealkirjastamisviise ei ole soovitav kasutada.
05.03.2006 at 23:36
checko
kuulutused
ta"nud
nyyd on selged pildid
08.03.2006 at 00:12
peep
 
Moderator
kuulutused
quote:
newton:M:
Müüa:
myya:
MYYA:
MÜÜA! MÜÜA! MÜÜA!
MYYGIS NYYD SUPERPAKKUMINE!:


:D , see oli hea...kahjuks ka eluline.
08.03.2006 at 00:15
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : kuulutused  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.