register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : pihustite taastamine  
Poster Message
minimum
pihustite taastamine
Kas kas keegi tegeleb pihustite (MPFI) kontrollimise-taastamisega (kui üldse)?
Mitte ei tahaks 1,2-1,9 keeku uute tükist välja käia :( (korruta number veel 6-ga!)
28.11.2001 at 18:14
Erkki
  
pihustite taastamine
Mis Sul täpsemalt muret teeb? Umbes? Ei lase õiget kogust bena läbi? Mähis lühises või katkestus sees?
28.11.2001 at 18:45
urmas
pihustite taastamine
Mind huvitaks ka asi. Metoodika, kontrollimise võimalused jne.
28.11.2001 at 19:17
Ago
 
pihustite taastamine
Mina enda omasid kontrollisin niimoodi, et immiteerisin suruõhu ja benapurgiga kütesepumpa. Õhusurve oli umbes 2,5 atm. Kui pihustitel surve taga võtsin 12V ja klõpsisin pihusti mähist. Just nimelt klõbistasin mitte ei lasknud pidevalt kütet pritsida. Idee järgi peaks pihusti mingi x aja jooksul x pöörelel x koguse kütust suutma läbi lasta.
Aga mis su pihustitel viga on? Mõni jäi mul ka üle kui vaja.
29.11.2001 at 07:01
peep
 
Moderator
pihustite taastamine
Üldiselt tehakse pihustite kontrolli ja kalibreerimist special seadmega - selline suure klaaspurgi moodi asi. Seda ma ei tea, kas Eestis ka asi võimalik on.
29.11.2001 at 10:17
minimum
pihustite taastamine
No viga on tavaline: suur kütusekulu, mootor lonkab tühikäigul, külmalt käivitudes ei tule iga kord kõik 6 kohe tööle (mõned sekundid ja siis norm.)
Muidugi siin 100 muud asja ka vigased olla võivad, seepärast ei tormagi uusi ostma - ehk saab vanad üle kontrollida ja tiba putitada. Kodus kompressoriga jändamisse erilist usku mul pole, mingi stend näitaks kindlasti täpselt, kui hästi töötavad ning kui suur erinevus pihustite vahel on.
29.11.2001 at 10:21
Vanaisa
  
Moderator
pihustite taastamine
Kas mõnes Haynesi remondikataloogis testimise õpetust siis pole? Mulle on nagu meelde jäänud, et peaks nagu olema.
29.11.2001 at 10:41
urmas
pihustite taastamine
quote:
minimum wrote:
... suur kütusekulu ...
See on normaalne. Sai just oma autole suuremad pihustid installitud, et oleks veel suurem kulu :D
15.12.2001 at 16:36
minimum
pihustite taastamine
ei ole normaalne.. krt, selle kogusega peaks asi tunduvalt paremini liikuma.. või vähemalt võiks ;)
a kui tõsisemalt, siis masin saab kolerikast segu, sellest kütusekulu ja vajaka performance.

[Edited by minimum on 15.12.2001 at 20:30 GMT]
15.12.2001 at 21:15
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : pihustite taastamine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.