register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : uksehinged  
Poster Message
rustang
  
Moderator
uksehinged
Yo,

Olen keevitamisega uste juurde jõudnud. Nagu vanal autol ikka on uksehinge tihvtid loksuma hakanud. Puuriks lopergused augud üle aga mis materjalist uued tihvtid võiks teha?
29.11.2001 at 01:01
madis
uksehinged
Mingist kõvast sulamist ehk ? Loll mõte äkki, aga kas läbimõõdu ja pikkuse poolest puuri saba ei sobi ? :)
30.11.2001 at 10:57
QRX
uksehinged
Hommikut!

Mul oli camaroga sama probleem, abi sain Lauri juurest TopPartsist, sealt saab sellise uksehinge remontkomplekti, kus on sees tiftid ja ülemõõdulised pronkspuksid. Töö on iseenesest lihtne, puurid loksuvad augud paar mõõtu väiksema puuriga üle ja siis hõõritsaga mõõtu, lööd puksid sisse ja ongi nagu valma!

P.S. Ei ole mõtet hakata mingit a-la kõvasulamist tifti aretama, lõtku probleem ei ole kinni tiftist vaid hinge vastuse avade kulumisest. Soovitan siiski remontkomplekti, säästad oma aega ja närve! Kui aga soovid rõõmu tunda oma kätetööst ja saadud tulemusest, siis on piiranguks ainult kujutlusvõime :)

[Edited by QRX on 30.11.2001 at 10:11 GMT]
30.11.2001 at 11:00
BlueStang
 
uksehinged
Tere,
Ma ei pretendeeri muidugi millegile geniaalsele, aga olen kuulnud, et ümarviilidest treitakse tihvte, kui on tavapärasest vähemkuluvaid vaja. Pole ise kunagi proovinud see pärast ei julge väga soovitada ka. Eelemine lahendus vast lollikindlam.
30.11.2001 at 15:21
urmas
uksehinged
Jätke aretamine ja lugege QRX-i postitust. Muideks samasugused remokitid on kasutatavad kõikvõimalike sissemurdunud poltide juhtumitele. Vanades mootoriplokkides tuleb seda tihti ette. Lisaks on aukudel komme nii ära ussitada, et enam vinti ei pea.
30.11.2001 at 17:11
rustang
  
Moderator
uksehinged
Tnx QRX, just see mida vaja!
30.11.2001 at 18:47
QRX
uksehinged
Rustang, mis sa siis välja mõtlesid, aretad ise või paned remokomplekti!
03.12.2001 at 17:29
rustang
  
Moderator
uksehinged
quote:
QRX wrote:
Rustang, mis sa siis välja mõtlesid, aretad ise või paned remokomplekti!
Pole mahti sanud Lauri juurde remosetti vaaatama minna, tal midagi pidi kohapeal olemas olema. Kui väga kirves ei ole, siis läheb loosi.
03.12.2001 at 17:53
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : uksehinged  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.