register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track Riga Special   1 2 3 4  
Poster Message
peep
 
Moderator
Open Track Riga Special
Aeg läheb kiiresti ja 10 juuni on kohe-kohe käes. Seega viimane aeg see üritus lukku lüüa. Ja seda saame me teha ainult osalejate abiga, kes ennast kiirelt ära regavad ja rahad teele panevad.

Kõigepealt halvad uudised, peale täpsustavate hinnapakkumiste saamist selgus, et 40 osaleja korral tuleb ühe osaleja hinnaks 1000 krooni. See number tundub suur, aga lisaks Saugal pakutavale on hinna sees ka kiirabi, tuletõrje, rajakohtunikud lippudega (seal pole nähtavust kurvi taha) ja lisaks kestab üritus 6 tundi tavapärase 5 asemel. Ja mis peamine, seal on korraliku kattega päris ringrada. Momendil on lahtine toitlustus, et kas sinna tuleb keegi või peab igaüks ise vaatama.

Oleme otsustanud, et sõidame motorajal. Põhiline argument on, et motorada on huvitavam kurvide valiku poolest ja seal on päris tuntavad kõrguste vahed. Midagi uut Sauga lameda rajaga harjunutele.:) Ka viimase aja autovõidusõidud peetakse kuuldavasti motorajal. Ajavõtt toimub transponderitega nagu Saugal, ringiaegadest lubati teha väljatrükke. Rada on üle 3 km. pikk ja plaanime sõita 6 tundi.

Korraga saab peale ca. 13 autot ja sessiooni pikkus 15 minutit ehk ca. 8 ringi. St. iga 15 minuti järel saab teha 30 minutit pausi. Päeva lõpupoole teeme tõenäoliselt 20 autoga 30 minutised sessioonid või siis üldse vaba raja - igaüks sõidab palju soovib. Täpsemalt otsustame kohapeal.

Ajakava

10.30 - 11.30 registreerimine, sõiduks valmistumine
11.30 - 12.00 osalejate koosolek
12.00 - 18.00 sõitmine

Kogu ülejäänud logistika on igaühe enda teha, mina soovitan kindlasti võimaluse korral reede õhtul kohal olla, muidu läheb väga higiseks see sõitmine. Kus ööbida, peab täpsustama aga variante peaks olema piisavalt. Kui on huvilisi ja ilm ilus, siis võib laupäeval peale üritust minna Jurmalasse ja varbad merre kasta ning muud asjakohased spordi - ja kultuuriüritused läbi viia. Nagu ikka peale Riia motoüritusi.:D

Osalemist on kinnitanud Porsche klubi, huvi on üles näidanud ca. 10 läti sõitjat ja kui veel mõni klubi tahab oma tiimiga tulla, siis tuleks mulle kohe teada anda.

Registreerumiseks palun saata mulle oma andmed:

1. Pärisnimi + nick tqhq's
2. Auto mark, mudel, vl. aasta.
3. Auto nr.
4. Kasutatav rehvitüüp

peepp ätt tqhq punkt ee

Saadan vastu a/a numbri, kuhu tuleb osalustasu maksta. Koht on olemas siis, kui raha minu arvel.

Go !

----
Lõplik osalejate nimekiri

1. s13
2. Jesper
3. meph
4. Mikk K.
5. Ralfs B.
6. Andris B.
7. Agris G.
8. devilc
9. kaupokax
10. Siim S.
11. Madis200
12. Ardi A.
13. Raul M.
14. Alfreds V.
15. Erkki V.
16. Kristjan P.
17. Clio
18. James H.
19. Lauri
20. Ülari
21. jaanus
22. Imre H.
23. Ainars S.
24. rula

Kes veel sõita soovib, see saab regada kohapeal, mulle maili pole enam mõtet saata.
30.05.2006 at 17:53 9 edits. Last edited 16.06.2006 at 10:23 by peep (Moderator)
meph
 
Open Track Riga Special
mail saadetud :)
30.05.2006 at 18:28
Garfield
  
Open Track Riga Special
quote:
peep:Oleme otsustanud, et sõidame motorajal
Täpsustuseks, motorajal tehakse ikka vähem autovõidusõite (NEZ esimene etapp) kui päris rajal. Kui nüüd rajajuhendit vaja on, siis mina ei saa aidata, sest mind pole sellele rajale kunagi lastud. Kasutaja Mike VW foorumist on praegune tegevsõitja ja motorajal sõitnud - ehk saab tema aidata pre-infoga, kui vaja on.
Edu teile siis Lätimaal!


____________________________
Focus RS
31.05.2006 at 09:51
MarkoGTi
Open Track Riga Special
pajlu sinna orienteeruvalt km on?tallinnast
31.05.2006 at 13:50
Astro SS
Open Track Riga Special
quote:
MarkoGTi: pajlu sinna orienteeruvalt km on?tallinnast
ca 330 km ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
31.05.2006 at 13:54
peep
 
Moderator
Open Track Riga Special
Normaalsele sõiduajale (3,5 h.) peaks momendil lisama ca. 45 minutit, kuna tee on Läti poole peal Ikla ja Saulkrasti vahel remondis. Tee pole otseselt kehv ja ka madala autoga saab hakkama, lihtsalt seal on ühesuunalised lõigud, kus foor liiklust reguleerib.
31.05.2006 at 14:08
tfr
 
Open Track Riga Special
Oskab keegi ennustada, kui suur on tõenäosus, et BE-kati puudumise üle piiri peal virisema hakatakse, kui rajal pruugitav auto treila peal sappa võtta?
31.05.2006 at 17:30
Astro SS
Open Track Riga Special
quote:
tfr: Oskab keegi ennustada, kui suur on tõenäosus, et BE-kati puudumise üle piiri peal virisema hakatakse, kui rajal pruugitav auto treila peal sappa võtta?
Sinna sõiduga ei ole probleeme, suht suur tõenäosus et tagasi ei saa (ei pääse Iklast piiripunktist edasi)


Mul on viimase 5 korral 3 korda lubasi küsitud!!!

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
31.05.2006 at 17:52
riisiveski
Open Track Riga Special
quote:
tfr: Oskab keegi ennustada, kui suur on tõenäosus, et BE-kati puudumise üle piiri peal virisema hakatakse, kui rajal pruugitav auto treila peal sappa võtta?
Otsi rooli isik, kel on BE-kati load :). Siis on kõige kindlam.


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
01.06.2006 at 07:44
peep
 
Moderator
Open Track Riga Special
Kes plaanivad tulla, need võiks kiirustada regamise ja maksmisega, kuna üritus on lähedal.

Momendil just hullu pole, pea 20 nime on kirjas ilma lätlasteta aga vähemalt 30 oleks kokku vaja ehk mõned sõitjad veel Eestist ei teeks paha. Ülejäänu osas ma arvan, saab hinda alla kaubelda.

Tehke reklaami tuttavate sõidumeeste hulgas !

Ma olen esmaspäev kuni kolmapäev reisil ja mailile ei pruugi kiiret vastust tulla, kannatust siis tsipa.
02.06.2006 at 19:32 1 edit. Last edited 02.06.2006 at 19:33 by peep (Moderator)
wax
 
Open Track Riga Special
Tallinnast Riiga sisse sõites jääb see Eizenšteina iela vasakule. On kellelgi aimu, kas sellel linna sisse viival suurel tänaval (A2, Brivibas Gatve) ka mingid viidad Bikernieki rajale näitavad või tuleb seal lihtsalt ekselda ja seigelda?
05.06.2006 at 15:11
meph
 
Open Track Riga Special
Nagu tavaliselt, siis suutsin ma enne rajaüritust oma auto tehnilise seisukorra ära rikkuda. Hakkab nagu juba traditsiooniks saama. Seekord küll on veel olemas reaalne võimalus, et ma asja korda saan. Nimelt tuli üks tagumistest amortidest tuppa :\
05.06.2006 at 15:34
Raceboy
 
Open Track Riga Special
Tallinnast Riiga liikujatele infoks niipalju, et kiiremini saab edasi põhimaanteed mitte kasutades. Selleks tuleks Salacgrivast vasakule keerata ja sealt kuni Birinini sõita, siis paremale, Saulkrasti poole keerata ja via balticale tagasi minna.

____________________________
www.vems.ee
05.06.2006 at 16:03
ArksColt
Open Track Riga Special
Sain maili kätte ilusasti, kuid kahjuks ka selleks korraks ei jõua autot korda. Saarema rallisprint on esialgu sihiks võetud ja ausalt öeldes läheks mõlemal osalemine tiba kulukaks ka.

Tänan kutsumast,

Arks
05.06.2006 at 17:12
tfr
 
Open Track Riga Special
Minul hakkab ka järjest tõenäolisem tunduma, et Fuegot taaskord valmis ei saa. (Siiber on juba, if you ask me - isegi firmateenindusse viimine ei päästa, nagu näha)

Eks ma mõtlen veel, kas tulen kaubikuga peale, for the fun of it, või mitte.
05.06.2006 at 17:14
peep
 
Moderator
Open Track Riga Special
Momendil asjalood nii, et toenaoliselt jatame urituse ara, kuna pole piisavalt osalejaid. Pole ju minul ega Avo'l pohjust uritusele peale maksta.. Esialgne turu-uuring oli julgustav, kahjuks ringraja haldaja osutus natuke uduks, see millest alguses raakisime osutus hiljem pea poole kallimaks aga vast pole asi niivord selles osalustasus, kui uldises aja- ja rahakulus mida antud reisi jaoks on vaja teha kesest tihedat urituste hooaega.

Lopliku otsuse votame vastu neljapaeva hommikul, kui on lisa osalejaid (vaja lisaks ca. 15 laekumist arvele, kirjapandud nimedega me ei arvesta) siis teeme, kui pole siis kannan selle nadala jooksul veel koikidele makstud raha tagasi.

Vahemalt on turu-uuring ja algatus tehtud, ehk keegi teine kunagi tulevikus korraldab selle asja ara. OT korraldusteam selliste algatustega toenaoliselt rohkem ei tegele.
06.06.2006 at 09:27 3 edits. Last edited 06.06.2006 at 09:31 by peep (Moderator)
meph
 
Open Track Riga Special
Veidi hilja hakkas üritusele registreerimine pihta, kuna antud juhul ei ole tegu enam poolepäevase üritusega vaid läheb pea 2 päeva selle alla. Kogukulu antud ürituse peale ka tavalisest märgatavalt suurem. Küte, toit ja muud tavakulud kokku viivad asja pea 3000 kroonini.
06.06.2006 at 09:56
joonas
Open Track Riga Special
Mina oleks kindlasti tulnud, kuid autol kadus jõud ja mootoris on kolin. Võibolla kolvil tükk väljas. Tuleb lahti kiskuda, eks siis näeb täpsemalt. Mida kõike ma selleks suveks plaanisin on sinna samusesse läinud :(
Loodetavasti saab järgmine aasta uuesti üritada. Väga hea idee muidu ja loodame, et see üritus siiski korraldatakse.
06.06.2006 at 22:23
peep
 
Moderator
Open Track Riga Special
Osalejaid on vahepeal juurde tulnud ja proovin hinda veel soodsamaks saada. Vaatab mis homme saab kui Tallinnas tagasi olen, asi pole koige lootusetum kuid segane.

Kui nuud siit ka veel moni mees/naine juurde tuleks, siis see voib urituse paasta...
07.06.2006 at 15:34
meph
 
Open Track Riga Special
Minu kohalolemine selgub homme õhtul kui saan oma silmaga enda autole pilgu peale heita ja selle tehnilises seisukorras veenduda.

Hetkel ise Tartus ning ehkupeale 1000 krooni ei raatsi välja käima hakata.
07.06.2006 at 23:06
peep
 
Moderator
Open Track Riga Special
Tänu Porsche klubi aktiivsele osavõtule ja Riia raja haldajale, kes alandas ürituse hinda saame juba ülehomme rajal kihutada !:)

Kohale on tulemas päris huvitav masinapark, seda just hot hatch fännide seisukohast, vaatab mis on kiirem, kas ST, GTi või R32.:)

Vaatab nüüd päeva jooksul, kus seal ööbida oleks mõistlik. Vähemalt mina plaanin liikuda homme õhtul 6-7 paiku. Kui on veel huvlilisi samal ajal tulema siis liiguks koos.
08.06.2006 at 08:11
peep
 
Moderator
Open Track Riga Special
Kes pole enne käinud neile väike abimaterjal kohalejõudmiseks.

Riia kaart.

Vaata kaardi paremat ülemist serva, seal on Brivibas gatve (A2). Tallinnast tulles saabute linna piki seda teed. Kesklinna poole sõites on vasakul Bikernieku mezs ja selle keskel üks veesilm (Linezers). Ringrada seal ongi. Juurdepääs on Eizensteina iela poolt ja osalejad sisenevad väravast nr. 5. Raja haldaja väitel on värav avatud ehk lihtsalt sisse sõita ja siis tunnelisse raja alt läbi ning stardi finishi alale.
08.06.2006 at 09:16
LaSa
 
Moderator
Open Track Riga Special
Jah, teetööd Ikla-Riia vahel on täies hoos, foore on nagu putru ja ajakulu on päris arvestatav. Kes sõita tahab, minge parem ringiga.

Samuti oli teisipäeval Tln-Pärnu vahelisele lõigule paigutatud kaks foori..

L@teisipäevast Riias
08.06.2006 at 09:18
imre
Open Track Riga Special
Kas keegi oskab öelda, mis seisus Tartu-Riia trass on? Ning kas keegi Tartust veel läheb laupäeva varahommikul?
08.06.2006 at 09:46
crazycookie
Open Track Riga Special
quote:
imre: Kas keegi oskab öelda, mis seisus Tartu-Riia trass on? Ning kas keegi Tartust veel läheb laupäeva varahommikul?

Tartust minnes on soovitatav Rõngus paremale keerata, sest 40-kilomeetrine jupp valgani on remondis. Ümbersõit toimub Tõrva kaudu. Ümbersõit on vastavate märkidega tähistatud. Valgasse jõuad linnast väljas oleva piiripunkti juurde.

Tulevad küll mõned lisakilomeetrid, kuid tee on sõidetav ning kohale jõuab kiiremini kui ülesküntud remonditavat teelõiku kasutades.

Minu andmed pärinevad maikuu lõpust, aga ega seal midagi vist vahepeal ei muutu, teelõik jääb remonti sügiseni.
08.06.2006 at 10:30
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track Riga Special   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.