register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal   1 2 3 4 5  
Poster Message
newton
 
Moderator
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Pilte:

www.tqhq.ee/temp/opentrack/
23.07.2006 at 20:13
sam
  
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
tänud ka minu poolt korraldajatele, väga meeldiv üritus !
Sai esimest korda korralikul rajal sõita. Peab ütlema et keskmootoriga toimetulek vajab veel kõvasti harjutamist ning samuti autot ennast peab ka kiiremaks tegema ja veidi ümberseadistama. Sõitmine ise aga pakkus sellist elamust ja hasarti, et sellest võib veel uus harrastus tekida :)

____________________________
www.es-racing.ee
23.07.2006 at 20:57
HoCi
  
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Mitte kõik naised pole siidinäpud:
http://nublu.lahe.net/gallery/open_track_juuli06/MG_5017

Hea pilt igatahes :)

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
23.07.2006 at 21:01
rustang
  
Moderator
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
quote:
newton: Pilte:

Thanks Newton, väga head pildid!!!
23.07.2006 at 23:44
newton
 
Moderator
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
:)
Aitäh! Seekord oli ka varustus parem kui eelmisel korral.
23.07.2006 at 00:35
raimo_r
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Tänud korraldajatele ja ka newton'ile piltide eest !

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
24.07.2006 at 10:00
Silwer
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Tänan ka korraldajaid ning kõiki kes võtsid vaevaks pilte teha - kenad pildid.

Kas keegi filmis ka üritust? On järsku oodata analoogset videot nagu eelmisest üritusest tehti? Oleks tore... :)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
24.07.2006 at 10:10
rustang
  
Moderator
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Kui mõne autoga tehti juhi vahetusi ja selle kohta on ajaline üleskirjutus, siis paluks see info minuni toimetada, saame tulemustetabeli ära täpsustada.

Esialgne (kontrollimata) tabel autode kohta on siin:
http://www.opentrack.pri.ee/ajad/220706/opentrackXIIIkoond.xls
24.07.2006 at 11:40
hall
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Kas kogu üritus sõideti šikaaniga?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
24.07.2006 at 12:31
que
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Minu arust küll - esimene ring oli üsna sirge, aga alates II kiirete ringist juba järsem ja järsemaks läks - lõppu ei tea - sõitsin viimase sõidu ca 16:45 vist
24.07.2006 at 12:38
m3l
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Suurimad tänud organisaatoritele ka minu poolt - poleks elus arvand, et selline sõit võib nii karmi adrenaliinipaugu panna! Ootan huviga järgmist, kui kuidagi orgunnil abiks saab olla, siis aitan meeleldi.
24.07.2006 at 13:11
rustang
  
Moderator
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Tegelikult oli jah shikaan veidi problematiline.
Peale esimest vooru muutsime seda veidi järsemaks kuna paljud teatasid, et sealt sai jalga gaasilt tõstmata läbi sõita. Päraspoole me koonuste asetust enam ei muutnud, kuid väga paljud sõitsid siiski kas kogemata või poolkogemata koonused maha, mistõttu shikaanikohtunik jooksis kogu aeg nende torbikutega edasi-tagasi.
Möödunudaastane eksperiment villapallidega ei olnud ka hea, need sõideti samuti puruks.
Ühesõnaga - kui kellelgi on häid ideid, milest shikaani teha, siis tulge nendega lagedale!
24.07.2006 at 13:29
Silwer
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Ma arvan et praegune lahendus oli hea. Villapallid ei olnud nii head - takistas vaatevälja...

Samas ühe korra oli suht jama ka nende torbikutega, minu ees sõitev auto riivas ühte torbikut mille tõttu lendas see täpselt keset rada. Ma pidin päris akrobaatilisi liigutusi tegema et sellest mööda pääseda - see plast torbik võib madalale autole ikkagi suht palju kahju tekitada kui talle otse peale sõita...

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
24.07.2006 at 13:44
BlueStang
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
quote:
rustang:
Ühesõnaga - kui kellelgi on häid ideid, milest shikaani teha, siis tulge nendega lagedale!

Paar betoonblokki peaks shikaanielementide purukssõitmise probleemi ära lahendama küll...?


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
24.07.2006 at 13:49 1 edit. Last edited 24.07.2006 at 13:49 by BlueStang
Silwer
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
See EI ole hea mõte... ;)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
24.07.2006 at 13:57 1 edit. Last edited 24.07.2006 at 13:57 by Silwer
meph
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Mul juhtus sama moodi, et eessõitja torbiku keset teed virutas. Külg ees tagaots mulla peal sõita tundus päris ekstreemne.

Mitte, et ma seda ainult ühe korra oleks rajapäeva jooksul teinud. Päev enne üritust paigaldatud esimeste pidurite klotsid osutusid vägagi suureks altminekuks kuna peale esimest kahte ringi need suhtkoht sulasid ära. Ja tänu sellele suurema osa rajapäevast sai sõidetud praktiliselt ilma piduriteta. Lõppes kokkuvõttes veidi halvasti ka muidugi.

Viimase rajalkäimise ajal suutsin esimesed veljed suhtkoht kõveraks sõita, juhipoolse esimese amordipadja ribadeks sõita ja esimeste õõtsade tagumised puksid ka maha kanda.

Excelis olevast minu ajast... see 1.10,4xx mis kirjas on, on sõidetud esimeses voorus kui shikaan oli veel sirgem ning autol eksisteerisid pidurid :) Kurvilisema shikaaniga parimaks jäi minu teada 1.10,8xx, mis viimases sõidus sai välja sõidetud.
24.07.2006 at 13:57 1 edit. Last edited 24.07.2006 at 14:04 by meph
que
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Väike rahaline noomitus ürituse eelarvesse + märge - kui teistkorda teeb siis nt timeout 1h (transponder hoiule)? Siis on muidugi kohtunikel tööd juures - see ei ole kah hea.

Edit:
See ilma on suht kahtlane - üks-kaks ringi võib, aga tervet üritust ei ela pidurid kahjuks tavaautodel üle - siis oleks ju stardisirge ajaks kiirused ~ 200+ vist.
24.07.2006 at 14:12 2 edits. Last edited 24.07.2006 at 14:43 by que
BlueStang
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
quote:
Silwer666: See EI ole hea mõte... ;)

Ega ma öelnudki, et see hea mõte on:) - tegelikult võiks ilma shikaanita suurt ringi sõita hoopis. Saab pärissõitjatega võrreldavaid aegu?


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
24.07.2006 at 14:22
Jesper
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Mina pooldaks villapalle või midagi muud koonustest toekamat, mille pihta sõitmine toob kaasa terve vooru aegade tühistamise. Ei tea, kas ajavõtusoft seda toetab, aga eriti hea oleks, kui tabelisse kohe miinus tuleks, et ei saa isegi samas voorus puhtalt sõidetud aegu teada. Mingid rahatrahvid ja transponderi ära võtmine oleks veidi üle pingutatud, need rikuks üritusel valitsevat head õhkkonda, aga kui koonustest võib niisama lihtsalt üle sõita, siis läheb shikaani mõte ju kaduma. Ma arvan et kõik suudavad selle põike ilma puudutusteta ära teha, lihtsalt koonus on selline "odav" asi, millele otsa sõitmine on psühholoogiliselt kerge.

Lisaks oleks aegade võrdluse huvides lahe, kui shikaani kuju saaks kuidagi täpselt fikseerida, kasvõi teha mingi värvilaik rajaserva ja siis selle A-kujulise meetripuuga koonusteread iga kord samasse kohta mõõta - peaks piisav täpsus olema ning suhteliselt kergelt teostatav.

Päris ilma shikaanita sõita ma isiklikult ei tahaks. Eks esiotsas on muidugi juba kogenud tegelased, kes tahavad rohkem ja kiiremini, aga minusugusel kollanokal on stardieelses kurvis niigi käed-jalad tööd täis, et seda hoogu maha pidurdada.

Üks pisike ettepanek oleks veel, suure raja puhul võiks väikesele rajale keeramise koha ees kasvõi üks-kaks koonust olla. Esimesel kahel ringil oli mul selle koha peal kerge brainlock, et kuhu ma nüüd keerama pean, silmanurgast märkasin ka, et see lillat värvi jaapani auto ukerdas vahepeal seal vale tee peal, küllap samal põhjusel.

Muidu oli üritus suurepärane, suur rada on ikka väga äge ning loodetavasti saab seoses ümbersõidu olemasoluga seal sõitmine pigem rutiiniks :)
24.07.2006 at 15:12 1 edit. Last edited 24.07.2006 at 15:13 by Jesper
devilc
Moderator
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Tunnistan, et villapallide vastu oli mul eelmisel aastal suurem respekt kui sel aastal kurikate vastu, ja vähemalt ühel korral olin ise süüdlane (pluss sõitsin nendest kaks korda lihtsalt üle, kui eelmine auto oli kurika ette tõmmanud).

Ehk pakuks, et villapallid tagasi (ja kõvasti võistlejate koosolekul sõnu peale lugeda). Või siis sõidaks ikkagi üldse ilma.
24.07.2006 at 15:25
que
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
quote:
devilc: Tunnistan, et villapallide vastu oli mul eelmisel aastal suurem respekt


Kas see on ka põhjus miks selle aastased ajad nii palju erinevad (eelmise aasta aegadest) või on lihtsalt toimunud meeletu areng juhtide ja rehvide seas?
24.07.2006 at 15:31 1 edit. Last edited 24.07.2006 at 15:31 by que
rustang
  
Moderator
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
Villapallide plussid: suurem respekt, ohutud autole ja kõrvalseisjatele
Miinused: hind, transport, lappimise vajadus, prahikoristus - mis selle villapudruga pärast teha.

Selline suurem sitkes kestas pehme asi (vahtkumm vms) oleks edev.

Shikaani asukoha ja mõõtmete kohta on mul joonis olemas.
24.07.2006 at 15:34
devilc
Moderator
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
quote:
Kas see on ka põhjus miks selle aastased ajad nii palju erinevad (eelmise aasta aegadest) või on lihtsalt toimunud meeletu areng juhtide ja rehvide seas?

Eelmise aasta šikaan oli tunduvalt aeglasem (mälu järgi nii 70 km/h kandis läbimiskiirusega).
24.07.2006 at 15:40
hall
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
quote:
devilc: Või siis sõidaks ikkagi üldse ilma.

Ilma on kõige parem sõita, sest see kiire vasakkurv, mis nurme teele läheb, on selle raja kõigenauditavam koht - väga mõnus on rehvi pidamise piiril ca 160 km/h sealt läbi minna (Y). Samas võib see muidugi eksimisel jälle veidi valus olla... Praktika näitab, et algajatele ei ole see kurv ohtlik, sest jäetakse piisav varu. Kui juba hoog suurem ja süda rinnus julgemaks on läinud, võib viga seal kurvis tulla.

Aga see on ju alati nii, et kõige nauditavamad ja samas ka kõige ohtlikumad kohad on kiired kurvid.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
24.07.2006 at 15:41
BlueStang
 
Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal
quote:
Silwer666: Tänan ka korraldajaid ning kõiki kes võtsid vaevaks pilte teha - kenad pildid.

Kas keegi filmis ka üritust? On järsku oodata analoogset videot nagu eelmisest üritusest tehti? Oleks tore... :)

Endal ka sama küsimus - saab äkki teada, mis põhjusel auto pärast kütuse järel käimist rajal ei tahtnud püsida:)


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
24.07.2006 at 16:53
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track XIII 22.07 Pärnu suurel rajal   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.