register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : headerid  
Poster Message
minimum
headerid
Huvitav, kas on kusagil toruväänajaid, kes tellimuse peale teeksid valmis headerid Fierole. Stock headerid on üsna nutused, isegi porditult.
Custom headerite nikerdajaid netis mõned ikka leidub:
Fiero Store:



F.O.C.O.A.:



West Coast Fiero:



aga hinnad neil umbes 500-600 USD + saatmiskulud + kohalikud maksud... :uhoh
Kui lollidemaal suudetakse torusid väänata, miks ei võiks meil - kindlasti saaks odavamalt.

[Edited by minimum on 04.01.2002 at 09:40 GMT]
04.01.2002 at 10:39
urmas
headerid
Torude väänamine masstoodangus shabloonide järgi on oluliselt lihtsam kui painete leiutamine. Muidugi võib meilt leida mõne odava etusiasti. Selline ettevõtmine on rohkem ise-ilu-tegijate rõõm.
04.01.2002 at 10:51
Vanaisa
  
Moderator
headerid
Kuskil Tapal pidi mingi auk (loe: tehas) olema, kus igasuguseid sumpasid keeratakse...
Äkki need teevad?
04.01.2002 at 10:56
rustang
  
Moderator
headerid
Kunagi kui oli vaja uusi kollektoreid Caprile siis Kavor arvas, et kuskil 6000 eest teeks paari. Natu ikka odavam kui $600.
04.01.2002 at 11:25
max
headerid
Kvaliteedivahe kah kindlasti... Võid 6k -ga saad headerid, mis asja pisut hullemaks teevad :) Erkki ju rääkis , et seal mingid servad ja asjad ja vastusurve vms... Mingi optsiooniga võiks ju teha - a la, kui ET paraneb >0,5sek, siis saavad 6k, vastasel juhul saavad -6k ;)
04.01.2002 at 13:05
PlyVal64
headerid
Minu kogemused näitavad, et ei tehta. Ja KUI üldse ette võetakse, siis ikka räige pappi eest. Odavam tuleb kas täiesti ise teha, valmis kujul osta või see isetegemise kitt muretseda.
04.01.2002 at 13:40
minimum
headerid
quote:
max wrote:
Kvaliteedivahe kah kindlasti... Võid 6k -ga saad headerid, mis asja pisut hullemaks teevad :) Erkki ju rääkis , et seal mingid servad ja asjad ja vastusurve vms... Mingi optsiooniga võiks ju teha - a la, kui ET paraneb >0,5sek, siis saavad 6k, vastasel juhul saavad -6k ;)
ei usu, et hullemaks läheb. stock headerid on väga robustselt tehtud.



http://www.users.qwest.net/~racing2win/mild2wld.htm kirjutati järgmist:
For competition, the recommended header style for the Fiero V6 is three 1 5/8"OD tubes, 26" long feeding 2.5" collectors with a minimum of a 33" long tail pipe and a 2.25" crossover pipe.
kui seda inffi arvestada, peaks tulemus ikka positiivne olema
04.01.2002 at 13:44
BlueStang
 
headerid
Kui tegema hakkad anna teada - minu kaudu saad hankida valmis headeritele keraamilist kattesegu kuumuse vähendamiseks ning ka isepealekantavat kroomkattesegu, mis tekitab poleeritud alumiiniumi taolise läike headeritele (võib kasutada ka muude kapotiall olevate detailide jaoks). Valmispind ei roosteta, oksudeeru ega muutu kuumuse tõttu siniseks.
16.01.2002 at 20:20
peep
 
Moderator
headerid
On Sul mõnda pikemalt töötanud headerit ka näidata, millel see keraamiline kate peal on ?
16.01.2002 at 21:03
Erkki
  
headerid
Bluestang, räägi lähemalt sellest headerite katmisest. Tegelen just headerite väljavalimisega ja pole siiani vastavat katmisteenust Eestist leidnud. Oskad Sa rääkida ka mingitest raha numbritest? Olen huviline.
16.01.2002 at 21:46
Heiti
headerid
Oleks ka katmisest huvitatud nii,et lase infol tulla.
16.01.2002 at 22:54
Heigo
headerid
sama siin :)
16.01.2002 at 23:17
BlueStang
 
headerid
No poleks oodanud nii suurt huvi asja vastu. Tekkis siin endal mõte BlueStangi vaikselt nokkima hakata - sai nagu niisama sõidetud ka juba. Esuimese asjana ongi K&N Filtercharger juba Lauri käest ostetud.
Aga huvitas just ka headerite keraamiline katmine kapotialuse temperatuuri vähendamiseks ja et ilus vaadata oleks siis ka kroomkatmine. Teenust sellelaadsena ma pole otsinudki, kuid olen kohe-kohe saamas vastavaid valmissegusid, mida lihtne ise detailidele peale tõmmata ning pärast kuumutamist ongi asi valmis.
Mingeid näidiseid kahjuks mul ette näidata pole aga ise proovin küll ära - ka rihmarattad tahan kroomkattega üle tõmmata.
Kuna huvi nii suur, siis järgmise nädala alguseks uurin täpsemalt rahanumbreid ja tellin siis kõigile soovijatele asja ära?
16.01.2002 at 01:39
peep
 
Moderator
headerid
Minu huvi rohkem sellelaadne, et usa's asuvate autoharrastajate andmetel ei kipu need ise küpsetatavad katted eriti hästi kestma - juhul kui Sinu katsetused tõestavad vastupidist, siis teinekord teaksin millise aine peale oma raha kulutada.

Mul momendil on keraamilise kattega headerid, palju nad temp'i vähendavad, ei oska öelda.
17.01.2002 at 08:56
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : headerid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.