register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Lincoln Navigator '99   1 2  
Poster Message
kork
Lincoln Navigator '99
Tere!

Asun kohe asja kallale: nimelt mõnda aega siin uurinud maasturite kohta ja silma on jäänud Navigator.
Seega huvitaks, kas keegi teab midagi täpsemat öelda http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/645/auto_php-id=160645-www_auto24_ee.html tolle kohta? Samuti huvitaks ülalpidamiskulud ja muud säärased nipid-trikid.
31.08.2006 at 22:43
kork
Lincoln Navigator '99
paistab, et keegi asja väga selle kohta ei tea.
Aga igasugune informatsioon oleks kasulik. kas või hoolduse koha pealt. Eestis üsna haruldane masin, et kui miski üles ütleb, peab ootama pool aastat varuosi või suudetakse meil siin midagi kiiremini teha? Niipalju olen aru saanud, et Lincolni esindaja eestis on Premium Motors, aga kas nad reaalselt ka tegelevad asjaga või ainult koduleht ?
01.09.2006 at 11:58
peep
 
Moderator
Lincoln Navigator '99
Ei arva, et selle hooldusega midagi erilist on ja osad tulevad ka usast tavaliselt max. 2 nädalaga. American Beauty't on siin kiidetud, soovitan neid proovida remondi osas.

Aga kui Sind ülalpidamiskulud murelikuks teevad siis soovitaks küll midagi muud vaadata.
01.09.2006 at 12:32
kork
Lincoln Navigator '99
quote:
peep: Ei arva, et selle hooldusega midagi erilist on ja osad tulevad ka usast tavaliselt max. 2 nädalaga. American Beauty't on siin kiidetud, soovitan neid proovida remondi osas.

Aga kui Sind ülalpidamiskulud murelikuks teevad siis soovitaks küll midagi muud vaadata.
Bensiinikulust jne saan aru, sellega probleeme pole. Küll aga tekitab muret lood vastupidavusega. Idee poolest tahaks enamus talvest ikka sõita, mitte remondikojas veeta.
01.09.2006 at 13:02
peep
 
Moderator
Lincoln Navigator '99
Eks ta tehniliselt ole sama kui mistahes teine GM'i fullsize SUV, läbiproovitud tehnika ja peaks kestma ilusti. Rohkem oleneb konkreetsest eksemplarist, kuidas teda eelnevas elus koheldud on ?
01.09.2006 at 13:05
tfr
 
Lincoln Navigator '99
quote:
peep: Eks ta tehniliselt ole sama kui mistahes teine GM'i fullsize SUV

Istu, Peep, 2! :D
01.09.2006 at 13:12
peep
 
Moderator
Lincoln Navigator '99
nojah...:D see ta on kui mõtted mujal samal ajal
01.09.2006 at 13:13
kork
Lincoln Navigator '99
Selge, eks siis tuleb Tartus ära kaeda, mis ja kuidas lood selle naviga on.

Aitäh sellegi eet!
01.09.2006 at 13:17
Tim
 
Lincoln Navigator '99
Soovitan selle Raidsaarega ettevaatlik olla, seda omast kogemusest kui kuuldu-loetu põhjal.
01.09.2006 at 20:12
max000
Lincoln Navigator '99
Sillaosa oli viimase uuringu ajal(2005a lõpp) umbes samakallis hooldada,kui opelil:)...küll on kütusekulu suht kõrge(isegi ameeriklase kohta!

____________________________
For WEEKENDS and daily: GMC Vandura 1999
For DRIFTING: BMW M3 93/98a.
For Offroad&Fishing: Lada Niva
01.09.2006 at 20:21
kork
Lincoln Navigator '99
quote:
Tim: Soovitan selle Raidsaarega ettevaatlik olla, seda omast kogemusest kui kuuldu-loetu põhjal.
Üks võimalus oleks veel saksast tuua. Uurisin ka sealseid ja kõige mõistlikum paistis olevat 2001 aasta oma, mille läbisõiduks oli märgitud 100 tuhat kilomeetrit. Täpsemalt Navigator
, kuid päris kindel ei ole, kas seda ka siin arvele saab, vb keegi teadjam oskab kuulutusest välja lugeda?
01.09.2006 at 21:29 3 edits. Last edited 01.09.2006 at 22:53 by LaSa (Moderator)
max000
Lincoln Navigator '99
Ilma 40k lisakulutuseta ei saa vist ühtegi 98a-> ameeriklast.

____________________________
For WEEKENDS and daily: GMC Vandura 1999
For DRIFTING: BMW M3 93/98a.
For Offroad&Fishing: Lada Niva
02.09.2006 at 08:31
kork
Lincoln Navigator '99
quote:
max000: Ilma 40k lisakulutuseta ei saa vist ühtegi 98a-> ameeriklast.
Seda tean, aga kui passis E tähis olemas siis ei tohiks seda kulutust tulla, vähemalt nii palju on kuskilt kõrvu jäänud. Aga vähemalt ma ei suuda sellest kuulutusest aru saada. Passikoopia on vist ainus võimalus..
02.09.2006 at 10:37
mambr
Lincoln Navigator '99
Raidsaare autod ehitatakse ka üles täielikust raipest või uppunud masinatest. Mina seal üldse enam autosid vaatamas ei käi... ja 98a või uuemat USAkat saab arvele ainult siis kui auto tuledel-klaasidel on e tähised ja kerel kusagil ka eurokleeps e-tüübikoodiga. Pass ja eelnev eur arvelolek neid ei huvita. Tean, sest olen Tartu ARKis usakatega pidev külaline. Trans Am arvele võttes tuldi isegi 2 x vaatama, et kas kollastel suundadel on E-tähised. Auto aastast 94...

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
02.09.2006 at 13:20
kork
Lincoln Navigator '99
quote:
mambr: Raidsaare autod ehitatakse ka üles täielikust raipest või uppunud masinatest. Mina seal üldse enam autosid vaatamas ei käi... ja 98a või uuemat USAkat saab arvele ainult siis kui auto tuledel-klaasidel on e tähised ja kerel kusagil ka eurokleeps e-tüübikoodiga. Pass ja eelnev eur arvelolek neid ei huvita. Tean, sest olen Tartu ARKis usakatega pidev külaline. Trans Am arvele võttes tuldi isegi 2 x vaatama, et kas kollastel suundadel on E-tähised. Auto aastast 94...
Selge, sel juhul tuleb vist kahjuks navi idee peast minema visata. Eks ma veel katsun täpsemalt uurida raidsaare kohta, aga karta on, et sealt midagi head ei tule.

Viimane küsimus: ega keegi juhuslikult ise vaatamas/uurimas pole käinud seda tartu navit, sest kui ma õieti mäletan, siis on see juba kusagil aastake müügis olnud?

Kui viimasele küsimusele vastus saadud, siis minu poolt võib teema ära kustutada.
02.09.2006 at 14:28 1 edit. Last edited 02.09.2006 at 14:29 by kork
mambr
Lincoln Navigator '99
Ma vast esmaspäeval käin sealt läbi ja vaatan, et mis seal veel katki on peale pildilt nähtava tagastange!

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
02.09.2006 at 15:02 1 edit. Last edited 02.09.2006 at 15:04 by mambr
kork
Lincoln Navigator '99
quote:
mambr: Ma vast esmaspäeval käin sealt läbi ja vaatan, et mis seal veel katki on peale pildilt nähtava tagastange!

Olgu, sellest oleks suur abi küll, sest kui ikka täielik raip, siis ei ole mõttet seda seal kaaludagi. Seega jääbki ainsaks võimaluseks saksast tuua ja sedagi sel juhul kui E-tähised ja muud kaadervärgid olemas. Sealsele hinnale ei tahaks kuidagi 40 tuhat otsa veel panna.


02.09.2006 at 17:20
BlueStang
 
Lincoln Navigator '99
to kokk: Sa vaata ka Carmani platsil seisvat Navi - Paldsiki mntl Tallinnas. Maksab nadza rohkem, aga on see eest ehk korralikum ka.

Samas sellest tüübikinnituse loost vist ei pääse kui Eesti registrisse tahad - Lätti, Leetu no problemo:)



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
02.09.2006 at 17:37 1 edit. Last edited 02.09.2006 at 17:39 by BlueStang
kork
Lincoln Navigator '99
quote:
BlueStang: to kokk: Sa vaata ka Carmani platsil seisvat Navi - Paldsiki mntl Tallinnas. Maksab nadza rohkem, aga on see eest ehk korralikum ka.

Samas sellest tüübikinnituse loost vist ei pääse kui Eesti registrisse tahad - Lätti, Leetu no problemo:)



Seda olen käinud uurimas juba mitu korda, aga nagu selgus on auto ainult ekspordiks.
02.09.2006 at 17:47
BlueStang
 
Lincoln Navigator '99
quote:
kork:
quote:
BlueStang: to kork: Sa vaata ka Carmani platsil seisvat Navi - Paldsiki mntl Tallinnas. Maksab nadza rohkem, aga on see eest ehk korralikum ka.

Samas sellest tüübikinnituse loost vist ei pääse kui Eesti registrisse tahad - Lätti, Leetu no problemo:)



Seda olen käinud uurimas juba mitu korda, aga nagu selgus on auto ainult ekspordiks.


See vast seda tähendabki, et Lätti või Leetu registrisse - või mis teema selle ainult ekspordiks-ga oli?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
02.09.2006 at 19:02 1 edit. Last edited 04.09.2006 at 18:43 by BlueStang
kork
Lincoln Navigator '99
Tõenäoliselt saaks ka sinna registrisse viia, aga kui käisin seal uurimas, et kas oleks võimalik näha seest jne - selle peale vastati tuimalt ainult eksport ja kedagi rohkem ei huvitanud.
Tõsi Lätti või Leetu (nüüd vist Lätti ka enam ei saa nii lihtsalt?) oleks üks võimalus, aga otseselt neid detaile ei tea ja pärast vist müümisega ka raskusi?.
02.09.2006 at 19:14 1 edit. Last edited 02.09.2006 at 19:15 by kork
mambr
Lincoln Navigator '99
Sellega on jah, paras jebla. Pead ennast ka vastava riigi elanikuks registreerima, siis iga aasta korra üv ja kindlustuse tegemine piiri taga jne

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
02.09.2006 at 21:48
Astro-97
  
Lincoln Navigator '99
üks tuli meile ka Mustamäe tee 12, aga ei tea millal liising ta müüki laseb....
muidu ilus asi on küll.
eesti nr. küljes.
02.09.2006 at 23:36 1 edit. Last edited 02.09.2006 at 23:37 by Astro-97
pisike99
Lincoln Navigator '99
Ma olen praeguse seisuga toonud siiakanti 5 Navigatorit, 4 neist küll ainult tagaveolised. Navil on võimalus, et on toodetud ja müüdud -97a ja sellist autot saab Eestis üsna lihtsalt regida. Kui huvi on, on mul pakkuda üks Eesti registris valge -97a ja üks must 2000, mis on esialgu Rootsi registris. Mõlemad 2WD (tasub hästi järgi mõelda, palju seda 4wd tegelikult vaja läheb, 2wd plussid on madalam vedrustus - asi ei kõigu meie vildakatel teedel niipalju, väiksem kütusekulu ja väiksem remondikulu). Valge hind on sinna 170-ne kanti, mustal 200k. Lätis regimisel oma nimele kuu aega tagasi mina takistusi ei kohanud. Leedus on vaja enda nimele regimiseks notariaalset rendilepingut, muid takistusi ei ole. Ülevaatuse küsimus on ju tegelikult tühiasi - korra üle piiri ära käia ja kõik.

____________________________
Süüdi vähemalt sajas episoodis, mis puudutavad Ameerika rauda Eestis...
ilmar.pukk@hotmail.com tel. +372 56 155 999
03.09.2006 at 13:17
kork
Lincoln Navigator '99
quote:
pisike99: Ma olen praeguse seisuga toonud siiakanti 5 Navigatorit, 4 neist küll ainult tagaveolised. Navil on võimalus, et on toodetud ja müüdud -97a ja sellist autot saab Eestis üsna lihtsalt regida. Kui huvi on, on mul pakkuda üks Eesti registris valge -97a ja üks must 2000, mis on esialgu Rootsi registris. Mõlemad 2WD (tasub hästi järgi mõelda, palju seda 4wd tegelikult vaja läheb, 2wd plussid on madalam vedrustus - asi ei kõigu meie vildakatel teedel niipalju, väiksem kütusekulu ja väiksem remondikulu). Valge hind on sinna 170-ne kanti, mustal 200k. Lätis regimisel oma nimele kuu aega tagasi mina takistusi ei kohanud. Leedus on vaja enda nimele regimiseks notariaalset rendilepingut, muid takistusi ei ole. Ülevaatuse küsimus on ju tegelikult tühiasi - korra üle piiri ära käia ja kõik.
Võtan need pakkumised arvesse, kuid praeguse seisuga on soov selline: must värv, beež sisu, nelivedu ja eestisse arvele - aga eks selle viimase sõna ütleb hind.
04.09.2006 at 09:37
tqhq.ee foorum : Autod : Lincoln Navigator '99   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.