register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid   1 2 3 4  
Poster Message
amatöör
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
aja pidin varakult kinni panema, aga peale syyderegulli oli kõik tiptop. Tegid kiirelt ära. Nüüd 1.9 tonni liigub palju paremini.
Hinnad madalad.
Tegijad vennad. Peace.
21.06.2007 at 07:16
gets
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Nüüd ka remondipool ära proovitud. Camarol teatavasti enne ostu oli olnud parema esinurga laks. Selle tõttu seal müügiks üsna palju jama tehtud. Plastjuppe liimitud ja osasid ära jäetud jne. Tavaline müügivärk noh. Plastjupid hakkasi lagunema ja tuled lotendasid.

Positiivne: AB's vaadati peale ja telliti posu juppe, mis vaja. Paar nädalat ootamist ja remonti. Vahetati katkised jupid ja lisaks ka selliseid detaile, mis esialgu ei paistnud. Mõned detailid keerati kähku kuskilt mujalt maha, et minu masin korda saada. Kiire töö.

Negatiivne: Esiosa pandi paika tõenäoliselt "vanadesse aukudesse", mis laksuga autol teatavasti ei asu õige koha peal. Kapotivahe eest totaalselt paigast ära (õgvendasin ise ja sai enam-vähem). Tuled, mis enne lotendades sain enam-vähem sirgeks, reguleeriti nüüd täitsa metsa.

Arenemisruumi on :).
21.06.2007 at 12:33
Torquenstine
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
2006 aastal sai oma väike chevy seal abi. Järjekorrad on neil pikad, mis parata. Töö aga üldiselt korralik ja suht koht hästi tehtud, ning ühtlasi asjatundlik. Arvasin et ratta laagrid köögad, aga hoopis sarniir tahtis minema jalutada, laagrite asemel tellisid nad ise jupi ära ja panid peale, mure murtud. Sidur vahetati samuti täies mahus ja ilusti ära ning loeti ette kõik pisiasjad mida nad märkasid auto all olles, mis tahavad peatselt tähelepanu. Ainus miinus vast see, et rihma plast kate unustati kaasõitja jalutsisse vedelema mitte ei keeratud tagasi omale kohale, aga see on asi mida isiklikult neile pahaks ei pane, tegijal juhtub nii mõndagi ;) Hinnad on ka väga head (minu masin '92 aasta). Mujalt pakkumiste peale sain kirvega, neilt heameele muige näole :) Klienditeenindus - sõbralikud mehed, asjalikud ja abivalmid, vahel unustavad helistada aga ei imesta ka.. ;)

Kokkuvõtteks
-------------------------
- Teenindus 9,5/10
- Töö 9,5/10
- Hinnad 10/10


Soovitan soojalt :)


____________________________
Horsepower sells cars, torque wins races.
---------------------------------------
1992 Chevrolet Cavalier Z24
56 680 446
07.09.2007 at 16:35 1 edit. Last edited 07.09.2007 at 16:37 by Torquenstine
hillart
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Respekt!!
Diagnostika kiire ja asjalik (koos kalkulatsioonide ja selgituśtega).
11.01.2008 at 10:31
jürgen
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Täna oli siis auto nende juures, ära vahetati jagajakaas+rootor, küünlajuhtmed, õlirõhuandur. Ise olen tööga rahul, sest mootor käib müüd ilusti. Töö oli kiire ja korralik. Jupid paremate hindadega kui partsudes. 5+
18.09.2008 at 15:24
usalane
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Sel sügisel sai käidud pontiac firebirdiga,probleem oli,et auto ei käivitunud enam.American beautys tuvastati kiiresti probleem,viga oli nimelt jagajas.Telliti siis uus koos kaane ja rootoriga ja vahetati,veel vahetati karteripõhi.Töö tehti korralikult ja kiiresti ,kogemus igati positiivne ja hinnad samuti väga mõistlikud.
17.10.2008 at 19:53
Vanaisa
  
Moderator
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Olen selles majas küll rohkem juppide jahil käinud aga alati on asjad aetud saanud ja suhtumine inimese muresse on olnud alati 5+
Sama lugu tänaste stabikakontide kauba puhulgi.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
31.10.2008 at 19:56
Archangel
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
usalane: Sel sügisel sai käidud pontiac firebirdiga,probleem oli,et auto ei käivitunud enam.American beautys tuvastati kiiresti probleem,viga oli nimelt jagajas.Telliti siis uus koos kaane ja rootoriga ja vahetati,veel vahetati karteripõhi.Töö tehti korralikult ja kiiresti ,kogemus igati positiivne ja hinnad samuti väga mõistlikud.

Endal nüüd sama mure. Ning midagi eriti positiivset öelda ei saa.

Kõigepealt leiti, et viga küünlajuhtmetes ning vahetati ära 2.5k. Ning siis tuli kõne, et jagaja ka ikkagist pekkis ning selle vahetus 10 000.-. Jagaja jätsin vahetamata ning tõin auto niisama sealt ära. Puterdas aga sõitis. Nagu enne töökotta viimist. Miks pidin maksma suurt raha mingite juhtmete eest, kui midagi paremaks ei läinud?
Öeldi, et kui jagaja vahetamiseks läheb siis niikuinii vaja juhtmed ära vahetada... selge see. Aga niisama juhtmete vahetamisest polnud mingit kasu - ehk 2,5k lihtsalt rahakotist vähemaks... oleks öeldud, et juhtmed + jagaja 12,5k ning ma oleks kohe nad pikalt saatnud. Aga nemad alguses nii, et ikka juhtmed vahetusse ning siis auto kohe ok... ning alles siis, et jagaja kah nagu pekkis.

Nüüd tegin ise uurimustööd ning enamik teisi kohti pakuvad jagajaid üle poole võrra odavamalt. Ning netist tellides saad uue jagaja ca. 2000.- eest kätte. Mõistliku hinnana asi ei tundu.

Positiivselt saab öelda, et vahetati piduriklotsid ja tagumised kettad. Paari tunniga tehtud ning hind ok. Samuti kuu aega tagasi küünlad ja õhufilter. Kuid kriipis see, et autol vaja platinumküünlaid, mis omajagu kallimad kui tavalised. Öelda ei raatsitud enne, kui töö juba valmis. A'la, "tervist auto valmis. Ahjah, et vaja oli kallimaid küünlaid, et arve tõusis 1k..."


Suhtumine ja kõik on ok. Tunduvad sõbralikud poisid ning oskavad seletada nii üht-kui teist. Aga endal pole nagu kõige paremini asjad sujunud.


Edit: Veidike veel positiivset meeste kohta. Helistati mõni hetk tagasi ja selgitati miks tehti just nii ja naa. Jutt oli asjalik. Nagu aru sain, et jagaja süüs ei saagi enne kindel olla, kui küünlajuhtmed vahetatud. Kui asi tõesti nii on siis ei ole mul midagi ette heita. Kuigi seda oleks võinud kohe mainida, juba siis kui algselt juhtmete vahetust pakuti...

Igal juhul, nagu ennegi mainisin - mehed on asjalikud ja suhtuvad töösse tõsiselt ja korralikult. Küllap on mul endal sitt tuju, et eestis ei taheta uut jagajat alla 10k suurt kuskil pakkuda...
20.11.2008 at 17:34 1 edit. Last edited 20.11.2008 at 18:28 by Archangel
Olds
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Lihtsalt huvi pärast küsin, et mis auto see on, mille jagaja 10k maksab?

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.11.2008 at 19:48
jürgen
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Nad räägivad siin vist 4.gen firebirdist.
20.11.2008 at 21:19
Archangel
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
jürgen: Nad räägivad siin vist 4.gen firebirdist.

Täpselt nii. Ja seda ilma paigalduseta. Täpne hind vist 9800,-. Pakuti ka alternatiivi 10 200.- Ehk keskmiselt 10k tükk.
21.11.2008 at 04:30
mikimouse
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
eks nende jagajaga süütesüsteemidega kipubki nii olema,et vea kõrvaldamiseks teinekord vaja vahetada küünaldest jagajani. selles suhtes ei saa remondikohta süüdistada. ega need onud seal hiromandid-pendlimehed ka pole ju. pigem on jupid ulmeliselt kallid. oleks mingi opel vectra,millel saaks need jubinad ~1000eegu eest kõik vahetada,ei tunduks elu ka nii ebaõiglane.

21.11.2008 at 13:40
_siim_
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
OT:

Ma oma v6 mootoriga olen ka maadelnud nüüd tükk aega,küünlad uued,juhtmed uued aga jama jätkub ikka,nüüd veel kuskilt jagaja laenama ja ära testima.

Tunne on küll selline,et milleks neid esimesi küll vaja oli...
21.11.2008 at 22:14
Märt
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Mina jällegi kiidaks AB-d. Töö, mis vaja teha oli, tehti kenasti ära. Boonusena avastasin paar päeva hiljem, et kahe plekikruviga vildakalt kinnitatud number on ise kolinud AB numbrialusesse. Mitmeid kordi kenam kohe !

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
22.11.2008 at 09:51
RBARBA
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Käisin hiljuti 2x AB's. Esimest korda vent. rihma probleemiga (uus rihm oli hakanud vilistama). Töö kiire ja korralik. Respect.

Teine korda käisin diagnostikas. Töö tulemus - ehk siis, et kõik on tip-top korras ei tundunud paraku usutav. Samal päeval ostsilloskoobiga tehtud järelmõõtmised näitasid, et lambda hakkab otsi andma (oli uimane e. "lazy signal"). Veakoodi paraku masina onboard diagnostika ega OBD-scanner ei näidanud...

Kokkuvõttes siiski tip-top koht. Hinnad mõistlikud ja teenindus ka super!


____________________________
Jeep Grand Cherokee 5.2/156kW/1997 (ex)
Ford Focus 1.8/85kW/1999
Volvo V70 2.4/103kW/2002
30.12.2008 at 14:41
siim69
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Viisin selle suve algul oma Suburbani A.B`sse,telliti vajalikud jupid ja tehti auto korda....kusjuures eelnevalt sai käidud Tartus nii mõneski kohas-ja nii mõnegi nö."diislitarga" juures,kuid kasu ei miskit....ühesõnaga sai eelnevalt hunnik raha ja närve asjatult kulutatud.
Nüüd sõidan jälle korras autoga ja nägu naerul.
Ülimalt suured tänud Erikule ja A.B meeskonnale!
RESPECT!
22.09.2009 at 20:34
askeldaja
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Igati positiivne kogemus.

Probleem seisnes minu Pontiac GTO-l hiljuti süttinud OBD märgutules ja otsustasin leida koha, kus saaksin lasta võimalikud veakoodid lugeda ja asjale selgust saada. Mailitsi tehtud päringule "visiidiaja" broneerimise suhtes, laekus vastus tunniga ja asi oligi kokku lepitud. Mõne päeva pärast kohale laekudes, paluti vaid hetk oodata ja võeti auto ette. Paari minutiga oligi viga teada (pisiviga) ning ka kustutatud. Suhtlemine korrektne, abivalmis ja sõbralik. Diagnostika hind vägagi mõistlik!

Arvan, et vajaduse tekkimisel põõrdun kindlasti AB poole.

Tänud!!! :)
29.09.2009 at 13:52
MyCarBlazer
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid

Tere,
Mul on autoks Chervolet Blazer 2000. olen pidanud teda 3 aastat.
Olen kasutanud 2 töökoja teenust: Ameeerika Auto ja American Beauty

Esimeses kohas osatakse öelda, et osta katkiläinud jupi asemele uus ja seda uut juppi nad ei viitsi ka korralikult kinni keerata. Käsipiduri jupid nad panid külge nii, et poole aasta pärast neid enam ei olnud.


Teises kohas osatakse vana jupp ära parandada, kui on parandatav asi. Selline oskus on küll teretulnud ja näitab, et inimesed ikka teavad mida teevad.
Niiet au ja kiitus Ametican Beauty tegijatele.
10 punkti.

tänud!


27.10.2009 at 12:38
emty
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
minu poolt ka siis paar s6na...

alla aasta seal k2inud, ainus usaraua remondikoht, mida kylastanud olen seega v6rdlusmoment puudub...aga poisid on konkreetse jutuga, hinnad on normaalsed ja kaubeldavad, sydametunnistus ei j22 piinama oma masinat sinna remonti viies...infot jagatakse kiiresti, suheldakse...meiliteel v6iks vast kiiremini vastata, aga see selleks...

paar kivi ka kapsaaeda - kolinat tekitanud stabikapukside vahetamise asemel vahetati kordades kallimad amordiapadjad, kaks diagnosti + uued kyynlad/juhtmed ei ole lahendanud sooja mootoriga halba k2ivitumist...kuna rahapuud hoovis veel noored ja vilja ei kanna, siis suht karm tundub selline l2henemine, et ehkupeale juppe vahetatakse...

kokku vast 8p 10st v6i midagi sinna kanti...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
27.10.2009 at 13:28
kondekas
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Mina tahaks ka neid kiita. Leiti kiirel tööpäeval aega auto üle vaadata ja ka õli sai juba järgmisel päeval vahetatud. Paar aastat tagasi sattusin sinna ka süütepooli veaga, millega olin algselt Tallinna Top Partsi pöördunud, kus tehti vaid 500 krooni eest diagnostika ja kehitati õlgu. AB-s tehti kohe viga kindlaks, vahetati süütepool ja oligi korras. Väga kliendisõbralik koht, soovitan julgelt teistelegi .
25.03.2010 at 18:07
Koit
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Mina pole näiteks üle tunni pidanud ootama meilitsi suheldes..mitte kunagi. Noh, niisama reklaamipausiks.

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
25.03.2010 at 22:30
arc71c
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Ei saa ka kohe kirjutamata jätta.

Hindade poolest üheksal juhul kümnest suudavad parima pakkumise teha. Alati sõbralik ja kiire suhtumine. Oskan kommenteerida ainult varuosade poolt.

Soovitan soojalt!
25.03.2010 at 23:15
iisak
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Midagi ei ole teha, pean ka üldise kiidulauluga ühinema.
Oma Saabi vead olen kõik lasknud Karoli juures parandada.
Alati olen jutule saanud siis kui mul vaja on olnud ja arved on jäänud pigem väiksemaks
kui kardetud. Samuti olen teda väsitanud jaburate küsimustega ja ei ole kunagi tõredat nooti
ta hääles kuulnud.
Jätkake sama liini ja töö ei lõpe teie hoovilt!
26.03.2010 at 10:28
STW
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Oma isiklike ja muude pereliikmete auto muredele ja küsimustele kah alati sealt abi saanud nii konsultatsiooni kui ka töö näol.
Ehk siis suur kiitus ja tänu selle maja meestele minugi poolt.
26.03.2010 at 12:30
lumeinimene
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Väga ok koht alati abi saanud.Käisin kunagi nii mõneski ameerika auto remondi diagnostikas,raha võeti küll aga asja ei saanud.Lõpuks sai viidud Madarasse ja Antennimees pani asja liikuma.Nüüd kahjuks auto seal tagasi üle pika aja.
02.04.2010 at 22:33
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.