register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid   1 2 3 4  
Poster Message
Malerd
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Plusse on, kuid ka miinuseid.
Kogemused kõik selle aasta kevadest, märts-aprill.
Head:
Varuosade hinnad - näiteks mõni asi oli TOPPARTS-s 2x kallim.
Kiire reageering mailidele.
Korrektne teenindus.
Tähtaegadest kinni pidamine.
Kui viga ei leita, siis raha ei küsita.
Remondi tunnihind OK ja tegutsemine üldjuhul üsna kiire - V6-l vahetavad küünlaid 2x kiiremini kui TOPPARTS-s :)

Kõik eelnev muutub 0-ks, kui:
Kiiresti tehtud tööd tehakse lohakalt - õhupuhasti kaan oli poolviltu peale kruvitud.
EGR-i voolik tagasi ühendamata peale katsetusi, pime oli ette jäetud.
Väidetav a osa lambda andur osutus miskiks muuks juraks (õnneks see ei takistanud sõitu)
Pensiini pumba vahetuse tagajärjel jäeti osa voolikuid nii, et sai tekkida sisse "volt" ja tänu sellele kütet läbi ei läinud, mis seiskas kogu masina edaspidise eluvõime, seda tühikäigu puudumise näol.

Arenguruumi on küllaga!
Edu edaspidiseks.
28.07.2010 at 09:54
asjaarmastaja
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Tahaks siin tänada AB mehi, et viitsisid niimoodi jamada minu Buick´i pidurivõimendiga, nagu seekord. 3 päeva mässasid, mõnes muus kohas oleks pikalt saadetud...
Suured tänud vaeva eest!
03.08.2010 at 19:17
Timo
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Kiidaks ka siis natukene AB mehi. Sai võetud Caddi juppidele hinnapakkumised erinevatest kohtadest. AB osutus neist kõige soodsamaks, ning olid nõus kaupa ka Cargoga satma. Suhtlus käis maili teel, suhtumine oli positiivne, maksin arve ära ja järgmine päev olid jupid kohal. Tundub, et asi toimib. Positiivse üllatusena oli kaasa pandud ka veel õlivahetuse kleeps, mida tavaliselt poodideski ei jagata. Tellisin neilt rooliotsad, kasti filtri ja mootoriõli filtri.
Nii, et minu poolt kiidusõnad, kuna suhtlus oli kiire, viisakas ja täitis oma eesmärgi.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
09.08.2010 at 10:42
Harry_R
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Sai käidud auto üldises kontrollis, mis on neil tasuta ja käik sai ettevõetud kuna oli puhkus ja väike tripp tulemas - noh, et auto ühes tükis püsiks. Mootoriõli vaadati, oli veits üle normi, sillas ka mingid osad, kuid rattalaagereid minumeelest mitte, vähemalt tagumisi. Kurvaks teeb aga see, et käigukasti vardaga nii kergelt alla anti, et nad seda välja ei saanud. Või oli see loobumine tingitud vihast gaasiautode vastu. :) Täna tööl sai ise pilk peale visatud, peale väiksest varda keeramist oligi see käes ning vastu vaatas täiesti kuiv ja isegi mingilmääral roostes mõõdupuu.
Tänud lumeinimesele, kellel oli 0,5 liitritki pagassist võtta ja see sisse valada.
Nüüd tuleb aga kiiresti leida aeg käimakoti täitmiseks ja kõigi muude mahlade vahetuseks, kuid usun, et AB järjekord jääb liiga pikaks.
22.08.2010 at 21:02 1 edit. Last edited 22.08.2010 at 21:03 by Harry_R
Vanaisa
  
Moderator
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Kiidaks ka üle pika aja. Käisin hoolduses, samuti logistati kogu masin üle et kulunud liigendeid-pukse tuvastada. Töö oli kiire ja korralik nagu alati, suhtumine OK ja hinnadki ei murdnud.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
21.09.2010 at 09:28
Madlobster
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Täna sai Buickiga antud kohta külastatud ja nagu oligi oodata kõik väga bro (Y)
Teendidus (suhtumine, suhtlemine, meilidele vastamine), kvaliteet, kiirus, hinnad st. kõik paigas. Mõnes muus kohas parandada lastud asjad on nädala pärast küljest ära kukkunud seal tehtu kohta on näha et kutid on süvenenud ka oma töösse ja ei käi seal ainult sellepärast, et kuskil mujal pole käia vaid teevad oma tööd selliselt nagu endale, et auto kestaks hooldusest hooldusesse. Vaja minevad asjad vahetatud Üldkontrolli käigus leitud üllatused jooksvalt korda tehtud. Suuremad avastused kenasti lahti seletatud, mis ees võib oodata mis maksab jne. Ühesõnaga rahul ja sellisesse kohta ei ole mul kahju oma veeringuid viia!
Tänud Karolile ja Tudengile :) Ja jõudu kõigile!
22.10.2010 at 18:03
Indrek_S
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
AB on hea autoteenindus jah. Justnimelt teenindus on neil väga hea. Tehtava töö koha pealt ikka aeg ajalt apse tuleb, kuid seda juhtub paljused kohtades. Kunagi caddyl vahetati käsipiduri jubinad ära, kuid ülevaatuselt kukkus ebaühtluse pärast ikka läbi. Lasin uuesti reguleerida ja sai kenasti korda. Muidu oleks ju põhjust nuriseda või isegi vanduda veidi, kuid kui kliendisuhtlus on nii ladus siis pole põhjust nagu kritiseerida.
Keep up good work!

____________________________
not done until it's done
25.10.2010 at 09:25
Madlobster
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
Indrek_S: AB on hea autoteenindus jah. Justnimelt teenindus on neil väga hea. Tehtava töö koha pealt ikka aeg ajalt apse tuleb, kuid seda juhtub paljused kohtades. Kunagi caddyl vahetati käsipiduri jubinad ära, kuid ülevaatuselt kukkus ebaühtluse pärast ikka läbi. Lasin uuesti reguleerida ja sai kenasti korda. Muidu oleks ju põhjust nuriseda või isegi vanduda veidi, kuid kui kliendisuhtlus on nii ladus siis pole põhjust nagu kritiseerida.
Keep up good work!

Minu jaoks ongi see asi väga suureks plussiks, et kui on mingi jama (endal pole antud kohas veel mingisuguseid jamasi olnud) siis mitte esimene asi ei ole enda õigustamine vaid valmisolek asi üle vaadata ja kui tõepoolest on midagi halvasti siis see oma kuludega korda teha.

Selge on see, et tegijal juhtub vahet pole kui hoolega sa seda teed vahest juhtub ikka. Aga kui minna tagasi (räägin mitte AB ga seotud kogemustest) ja muret kurta siis esimene asi on hoopis kliendi süüdistamine ja eneseõigustamine mitte lahenduse otsimine ja analüüs miks midagi juhtus ja valmis oleku puudumine enda praaki parandada.
Kindlasti on seal taga ka kliendi enda suhtumine. Olen ise olnud teenindus sektoris ja tõesti on kliente, kes tulevad tagasi ja räägivad et näe tegid seda ja seda ja peale seda juhtus selline asi, et äkki vaatad üle. Teine tuleb tagasi, kellel on vahetatud a-la kojamehed ja karjub möliseb ja süüdistab, et peale seda on tagasillas kolks sees ja teda ei koti enne polnud ja tee korda. Kui valmis olek kuulamiseks ja analüüsiks on mõlemapoolne siis reeglina saab kõik korda ja see on suur pluss. Lisaks kahtlaselt suured hinnad ja lampi juurde kirjutamine on asjad, mida pole seal kordagi tundnud pigem vastupidi suitsu ja kohvipausid on hinnast maha võetud ning ühe jupi müümisega ei taheta miljonäriks saada.

Ning selline suhtumine/suhtlemine on just see miks lähen alati tagasi ka siis kui oleks mingi suurem ämber juhtunud (veelkord, et siiani ei ole midagi märkimisväärset juhtunud). Sellised kohad ei pea ka masu ajal inimesi koondama. Vähene või pea olematu kaadrivoolavus räägivad ka juba enda eest, et asi toimib.

Ainuke miinus minujaoks on antud koha asukoht ja ülikitsad tingimused nii suurte autode jaoks aga kuulujuttude põhjal on vist ka see asi lahendust saamas.

25.10.2010 at 10:31 1 edit. Last edited 25.10.2010 at 10:33 by Madlobster
Harry_R
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Panen taas "positiivse" kogemuse, mis minu jaoks pigem huumorinurka sobiks, koos selle kohaga. :D Täna otses mõttes keelduti mind seal teenindamast, kui ma käisin sealt peeglit ja tulepistiku saadavust uurimas. Ja seda selle suvise vahejuhtumi tõttu. Ei suudetud ka täna adekvaadset vastust anda, kuidas selline asi sai siis juhtuda, et saaks selguse majja. Selguse asemel tuli leti tagant ainult keerutamist, kui sedagi. Ahsoo, liiter õli sain imekombel kätte, kuid koodi järgi peeglit nad keeldusid otsimast ja pistikuga polnud üldse pikka juttu.
Aga tänud vähemalt, et tegite pikaks ajaks tuju heaks, hea meenutada ja teistelegi pajatada. :D
Mis seal ikka, lepin sellega, et mina AB'sse oodatud ei ole ning minu auto kaotab enda küljest ise asju, mis reaalselt ilma kõrvalabita kaduda ei tohiks. Siiani midagi muud õnneks ära haitunud ei ole.
Ja enne, kui te jälle siin enda kaitseks sellest ABS'i teemast jaurama hakkate, siis sama soovitus, mis päeval, et LUGEGE enne korralikult läbi mu postitus selle kohta ja leidke otsene süüditus.

quote:
Indrek_S: AB on hea autoteenindus jah. Justnimelt teenindus on neil väga hea.

20.12.2010 at 22:38 1 edit. Last edited 20.12.2010 at 22:43 by Harry_R
Koit
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Midagi positiivset ka. Viisin ükspäev enda mõlemad DeVilled meeste kätte. Üks on üsna räbalas seisus, aga tehakse pealaest jalatallani ära. Teisel oli probleem salongiradikas, oli umbes raip. Auto viisin reedel ja seal tundus üpris kiire aeg olema. Kuna salongradika vahetus just sama lihtne ei ole, kui näituseks rehvivahetus, siis sain sellise info, et ehk jõuavad päeva lõpuks valmis. Mul oli suhtkoht ükskõik, kas saan ta reedel kätte või esmaspäeval. Kõne tuli kell kolm päeva, et võin järgi minna. Hinnast siinkohal enam ei räägiks, sest nendega on nad seal alati heas mõttes üllatanud. Igatahes, mille pärast ma masinad sinna viinud olen kunagi, alati olen positiivse laenguga tagasi nad saanud. Sama ka viimati, auto pidi eeskujulikus korras olema, mis on sulatõsi. Mulle seal meeldib ja enne kui mul autot põlema pole pandud vms. ei kavatse ma kuskile mujale sealt minna. Ja ma ei ole enda raha sinna mitte just aasta või kaks viinud...

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
20.12.2010 at 23:15
marko123
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Ainult positiivsed kogemused. Hinnad olnud normaalsed ja suhtumine, teenindus väga mõistlik. Minu austus.
28.03.2011 at 21:10
exploo
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Taaskord tuleb kiita AB mehi kuna hinnapakkumistele reageeritakse kiiresti ja saab ka alati mingi soodustuse ning teenindus ning suhtumine minuarust 5+. Soovitan soojalt.
29.03.2011 at 13:47
markmax
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Hei. Käidud sai taaskord AB ja vahetatud mõned osad - viimane siis positiivne kogemus hinnalt, teeninduselt ja kiiruselt. Varasemalt esinenud ka juhtum, kus olen autole saanud varuosana väidetavalt tehase praagi - suuremaks õnneks ei saanud selle tõttu auto mingit moodi viga :d - - Kuna kogemused igati ikkagi head - usaldan edaspidigi masina American Beauty autoteenindusse.

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.
14.12.2011 at 13:55
jass
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Täna sai ka käidud suburbaniga, diagnostika seal tehtud (sai kohe kiiresti vahele ajaga) diagnostika näitas kolmanda püti kehva sädet ja teenindaja sõnul jagaja kaas õhtal, sai ostetud uus jagaja kaas kohe sealt (valisin odavama), garaasi sõites teepeal avastasin, et kaasa antud oli V6 mootori jagaja, sõitsin tagasi andsid õige jagaja, panin ise siis garaasis külge aga mootoril ikka üks pütt tagant ära (3. püti küünal näitas ilusat sädet). Läksin autoga tagasi, ütlesid kohe et võimalik, et praak jupp ja vaatavad üle.
Lõppkokkuvõttes panid uue AC Delco jagaja kaane mis oli varem ostetust ~20 euri kallim ja lisa raha ei tahtnud. Väga positiivne kogemus. Valin edaspidi ka AB!!
14.12.2011 at 17:45
004
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
AB-üks firma, mille klient olen olnud juba mitu aastat.täiesti probleemi vaba.seega ainult plussid.

____________________________
2000a,ram 2500 5,9ctd,4x4,smarty,aero4040xl
15.12.2011 at 10:29
peep
 
Moderator
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
004: AB-üks firma, mille klient olen olnud juba mitu aastat.täiesti probleemi vaba.seega ainult plussid.

Antud teema eesmärk on keskenduda faktidele. Palun edaspidi lisada alati juurde, milliseid töid tehti, millal, miks midagi meeldis/ei meeldinud jne. Mida täpsem info seda väärtuslikum ja usaldusväärsem teiste kasutajate jaoks on Teie tagasiside.
15.12.2011 at 13:21
sqirrel
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Minupoolsed kiiduavaldused. Olen nüüd mõlema oma autoga seal remondis käinud ja alati on kõik olnud nii nagu ühes korralikus autoteeninduses olema peab. Helistatakse, teavitatakse mis viga on olnud ja kohe on ka hinnad teada ning ka eeldatav tööle kulub aeg. Peetakse kinni kellaaegadest ja lubadustest. Käisin seal remontimas oma Astro pidureid ja Grand Voyageri pidureid ning esisilda. Tundub, et ühe püsikliendi said nad omale nüüd juurde :)

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
02.02.2012 at 21:16
jan22
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
AB suhtes olen üsna ootaval seisukohal, korra olen juba kõrvetada saanud, samas juhtub seda mingil hetkel kõigil.
Mõni kuu tagasi sai käidud Suburbanile plokisoojendust paigaldamas, seade peal ja töötab laitmatult ning see ongi oluline.
Plussid:
Emailid toimivad ja soovitud tööst esimese info saab nii kõige mugavamalt ja operatiivsemalt kätte, hinnainfo/hinnapakkumine toimib kenasti, pole vaja isegi moblat välja otsida. Helistades samuti kõik toimib ja info kiire ning professionaalne.
Kohapeal auto vastuvõtt kiire ja asjalik, annad üle ja lähed tegeled oma asjaga edasi, kui auto valmis antakse kohe telefonitsi teada.
Miinus(ed):
Hinnapakkumises summa üks ja arve hiljem vetsa teine, mitte küll palju aga ikkagi.
Selgitused lisakulule, et läks rohkem aega kui nad algul arvasid, veel tuli lisada õli ja jahutusvedeliku, mingid kinnitused, jne, mida nad ei osanud algul mainida.
Tegelt küsin alati enne mingi töö tegemist ja plaanimist mis see maksab ja mis ma selle raha eest saan, et veenduda kas saan ikka kõik mis mul vaja ja selle info põhjal eraldan finantsi. Tihti on soovitud tööd võimelised tegema paar kolm tegijat siis küsingi kõigilt hinnapakkumised ja selgitused mida saan selle raha eest.
Eks meil kõigil on veel arenguruumi, nii et pole hull midagi, vähemalt läks raha õigesse kohta.


____________________________
Galerii: http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=918506
http://www.matkaauto.com/
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
02.02.2012 at 22:01 3 edits. Last edited 07.02.2012 at 22:06 by jan22
speedbird
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Selles suhtes ju üsna loogiline, et hinnapakkumine tihti veidi väiksem võib olla. Sinna kirjutatakse ikka nii öelda tavaline või minimaalne maht, mis selle tööga läheb, kui kõik kulgeb ideaalselt. Samas autod ei ole ju uued ja alati tuleb ette ootamatusi. Minul on küll peaaegu iga asjaga midagi veidi keerulisemat kaasnenud, mida kohe oodata ei oska. Ei saa polti lahti näiteks jne. Mina ka AB püsiklient ja ega paremat kohta vist siin linnas ei leia küll. Eriti positiivne on see, et reaalselt hoolitakse ka su autost ja seetõttu lisataksegi vajalikud mahlad ning vahel kulutatakse veidi rohkem aega, et töö saaks korralik. Kui igasuguseid mahlu on vaja juurde lisada teeninduses, siis järelikult klient ju ise ei hooli eriti sellest ega kontrolli ning kui nemad ka ei ütle, siis lõpuks ongi midagi sealsamuses.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
07.02.2012 at 18:48
R.Ott
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Kunagi, kui sai arvutite hoolduse ja remondiga tegeletud, siis oli alati ka kehtiv hind, mis sai kokku lepitud ja kui läks kauem, siis oli probleem ju enda võimete ülehindamises. See just on pannud mind mitmetest remondikohtadest loobuma, et alul on üks hind ja pärast teine. Kui ma olen spetsialist, siis võtan ka vastutuse, mitte ei küsi raha juurde, mis näeb üsna pettuse (pättuse) moodi välja. Meister teab ja kui on oht, siis ka hoiatab.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
08.02.2012 at 02:19
DevilDeVille
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
see poleks enam meister, vaid hiromant või soolapuhuja või pendlimees, kes kõik pooleksminevad poldid või kõngemisepiiril tihendid enne lahtivõtmist oskab ette näha. loomulikult jääb võimalus teha hinnapakkumine kõige mustema stsenaariumi järgi a vaevalt see erilist kundedetulva uksetaha toob.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
08.02.2012 at 02:48
Lange
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Ei saa kasutamata jätta võimalust ka omalt poolt kiidusõnu lisamast. Sai hiljuti külastatud antud asutust seoses kolinatega veermikus ja muu nipet- näpet muredega. Teenindus viisakas ja korrektne nagu alati, tellitud tööde käigus avastatud probleemidele leiti kiirelt lahendus, hinnad taskusõbralikud. Meeldiva üllatusena teostatud veel autole välis- ja sisepesu. Edu ja hoidke latti sama kõrgel :)

____________________________
Dodge Intrepid ´94
Ford Explorer ´95
Chrysler 300 M ´02
30.03.2012 at 17:28
Rein000
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Välipesust saan veel aru, kuid sisepesu ilma omaniku nõusoleku-soovita on küll kummaline.
30.03.2012 at 21:04
Lange
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
Rein000: Välipesust saan veel aru, kuid sisepesu ilma omaniku nõusoleku-soovita on küll kummaline.


Tegelikult väljendasin end pisut valesti jah, tegemist oli siiski porimattide puhastusega ;)

____________________________
Dodge Intrepid ´94
Ford Explorer ´95
Chrysler 300 M ´02
31.03.2012 at 11:27
Rein000
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Jaa, see väga normaalne :)
01.04.2012 at 22:12
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.