register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid   1 2 3  
Poster Message
gles
Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid
quote:
Oled stereo tööle saanud?

Veel mitte, kuid Am Autost sain uuesti üle helistamisel ja probleemi/võimaliku lahenduse täpsustamisel vastuse, et neil olevat DRB-3 diagnostikavidin olemas ja võivad proovida järgmisel nädalal, kas õnnestub. Seniks aga panin relee süüte pealt tööle, küll tiba viisakama ja ohutuma lahendusega, kui sai teeninduses tehtud.
14.02.2013 at 11:45
Rein000
 
Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid
Tänase Top Parts Tartu meeskonna kohta võib küll kiidusõnu öelda. Kehtib ka selle aja kohta kui Margus töökoda juhatas ;)
12.09.2013 at 11:04
iroc-z
 
Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid
Sai oma Grandiga Tartu Top Partsis hooldustööl käidud ning ühtegi etteheidet küll ei ole. Teenindus väga hea ja viisakas. Kui peaks lõunaosariikides veel hooldust vaja minema, siis julgeb külastada seda kohta ka edaspidi.

____________________________
ex '89 camaro iroc-z28
ex '06 grand cherokee
ex '06 GTO
10.08.2014 at 20:04
vonziggese88
Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid
Panen siia teistele hoiatuseks-õpetuseks enda eelmise aasta kogemuse Tallinna Top Partsiga:

Möödunud aasta aprillis lasin sinna vedada oma Fordi vani, millel kadus sõidu ajal õlirõhk.
Nädal hiljem helistati mulle ja öeldi, et tõepoolest näitab õlirõhu mõõtmine, et kuskil on viga.
Sai kokku lepitud, et selgitakse välja, milles viga on ning saadatakse mulle hinnapakkumine.
Möödus paar nädalat, siis sain kõne ning mulle öeldi, et viga on kulunud saaledes ning vahetust vajab ka õlipump ning muu sinna juurde kuuluv (tihendid jms). Mulle öeldi ka, et mootor ja käigukast on maha tõstetud (mis on antud auto puhul loogiline). Nõustusin mulle tehtud hinnapakkumisega.
Ja siis jant algas.
Ootasin umbes kuu aega kannatlikult (tean, et osade tarne jms võtab aega), enne kui kohapeale uurima läksin, kuidas asjad edenevad. Ja oh üllatust. Selgus, et auto seisis platsi peal ning sellel olid endiselt nii mootor kui käigukast veel peal. Uurisin milles asi, letis põhjendati mulle seda asjaoluga, et prooviti juppe nii kätte saada, et mootorit maha ei tõsta (mis on vanide puhul absurd!!!)
Vabandati ette ja taha ning lubati protsessi kiirendada. Mõtlesin hea küll, suvine aeg ja töökojal kiired ajad. Tegelikult oleks pidanud mul sel hetkel juba punase tulukese peas põlema lööma.
Jaanipäeva paiku läksin taas kohapeale asja uurima. Selleks hetkeks oli siis lõpuks mootor-käimar maha tõstetud. Mulle näidati ka kulunud saalesid. Väntvõll olevat juba lihvimisse viidud – prognoosisti, et läheb veel nädal-kaks aega.
Kaks nädalat ootasin. Läksin siis uuesti uurima, kuidas seis on. Siis mulle öeldi, et lihvimist teostanud alltöövõtja keeras käki kokku ja lihvis võlli valesse mõõtu. Et läheb veel aega.
Siis ma hakkasin konkreetselt käima iga nädal koha peal, et asjade arengut jälgida.
Järgmisel korral selgus, et väntvõll oli igati ok mõõtu lihvitud, lihtsalt tellitud saaled olid vales mõõdus.
Juuli keskpaigaks olid mootor- käimar peal, aga teostada oli veel voolikute-juhtmete ühendamine. Öeldi, et kui hästi läheb, on auto juba samal nädalal valmis.
18. juuli sain kõne, et auto valmis.
Kui autole järgi läksin, öeldi mulle, et AC seadet ei olnud võimalik täita, kuna ventiilid on katki ja gaas ei püsi sees (auto läks töökotta täiesti toimiva AC-ga).
Sain autoga sõita umbes paar kilomeetrit, kui mind armatuuris kollane „check engine“ tuli tervitas.
Mootoririhm oli samuti vilistama hakanud.
Pöördusin tagasi töökotta.
Selgus et veateadet annab üks lambdaandur. Andur ja rihm vahetati lisaraha eest. Samal korral öeldi mulle ka, et AC-d ikkagi saab täita, lihtsalt oli üks ühendus lahti ununenud.Millegipärast süsteemi ikkagi ei täidetud.
Auto salong oli mõnusalt õliga ära lagastatud, kuna mootori ja käigukasti osi hoiti vahepealsel ajal seal sees. Tekstiilist põrandakatet enam puhtaks ei saanudki.
Autoga sõites ilmnes, et sellel on jõud ja kiirendus kuhugi kadunud. Samuti oli salongi tunda põlemise lõhna. Mootor lärmas, auto edasi ei läinud ja viaduktist ülessõit oli aeganõudev ettevõtmine. Pöördusin tagasi töökotta ja palusin asja kontrollida, sest kahtlustasin, et käigukastiga on midagi valesti. Mulle väideti alguses, et nii vanal autol (1993) ei saagi enam head kiirendus olla ja tühikäigul töötab ju ilusti. Kõrbelõhna kohta öeldi, et see on uus keraamiline komposiit, mida anduri paigaldamisel kasutati.
Jätsin auto kontrolli ja väidetavalt tehti sellega proovisõit. Järele minnes öeldi, et käigukast toimib, auto on täiesti normaalne ja paremini ei ole võimalik. Vahetada soovitati jagaja kaas, et äkki teeb asja paremaks.
Sealt maalt sai mu mõõt täis ja otsustasin Top Partsi iga hinna eest vältida.
Kirsiks tordil on see, et see „korras“ käigukast mida kontrollida palusin, läks paarsada km hiljem ikkagi remonti.
11.07.2018 at 10:39 1 edit. Last edited 19.09.2018 at 13:53 by vonziggese88
rescue
 
Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid
quote:
vonziggese88:
ilmselt paigaldati turbiin valesti kasti ja mootorit kokku paaritamisel ja jõuga lükati vales astmes kasti õlipump turbiiniga puruks (omal nahal iseenese tarkusest kogetud variant), kusjuures vahemärkusena lisaks, et läbi ussi emmi on ikkagist võimalik mootoriremont ka ilma mootorit maha kiskumata ära teha :) kurb juhus igaljuhul
11.07.2018 at 11:45 1 edit. Last edited 11.07.2018 at 11:46 by rescue
A-Berg
  
Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid
Oman pikaajalist kogemust 3 firmaga : Ameerika Auto, AmBjuti ja Top Parts.
Hetkeseisuga on minu esikohal (erinevatel põhjustel) - Top Parts.
Tänud Imrele ja Mattile mõistva ja kliendisõbraliku suhtumise eest !
Ex ikka ja veel pöördun Teie poole ! ;)

____________________________
"usakas" aastast 1994
13.08.2020 at 16:15 1 edit. Last edited 13.08.2020 at 16:24 by A-Berg
v6sa
Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid
Kiidan: paar lolli polti, mida teised olid varmad tellima (kunagi kauges tulevikus), olid neil riiulis olemas.
01.02.2021 at 16:34
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Top Parts) kommentaarid   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.