register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : hallitus seisvas autos  
Poster Message
wagoneer
hallitus seisvas autos
Kuna ram seisab hetkel aja ja juppide puudumise tõttu õues siis avastasin täna,et auto on seest hallitama hakanud. Armatuur,istmed,turvavööd. Kui auto seisma jäi panin igaks juhuks hunniku ajalehti sisse lootuses,et see hallituse ära hoiab.
Nagu näha siis see ei toimi eriti.
Kas on mingeid spets vahendeid või muid nippe mis aitaks hallitust ära hoida sees?

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
26.12.2006 at 14:31
riisiveski
hallitus seisvas autos
Mul oli sama probleem, kuid lahenduse tõi see, et jätsin aknad kergelt lahti, st õhk pääseks vabalt autosse sisse ja ka sealt välja - toimuks loomulik ventilatsioon. Siis on auto sees ja väljas sama temperatuuriga ning niiskusega õhk ning hallituse probleemi ei tohiks tekkida. Samuti võib proovida mingi aeg kasutada (turvalisi) soojendusi salongis - kuumaks kütta pole vaja, kuid piisaks kasvõi kui sisetemperatuur oleks mõned kraadid kõrgem kui autost väljaspool.
Eelnimetatud soovitust saab kasutada juhul, kui auto on kuskil katuse all ning piisavalt turvalisel territooriumil.

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
26.12.2006 at 15:36
pampkuri
 
hallitus seisvas autos
See hallituse tema on vist selle sügise kliimast tekinud probleem, kuna mul auto mis suvest saati seisnud on täitsa peetis seest kõik riie nahk ja vaibad täiesti rohelised. Ja maha see kurt ka ei tule ilma jälgi jättmata.

____________________________
pamp
26.12.2006 at 17:02
Maik
  
hallitus seisvas autos
Tuleb ikka aga mitte koduste vahenditega ehk?
Keemiline abiks. Merekonteineris autod samuti ju hallitusekarva lähevad...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
27.12.2006 at 09:14
Aaro
hallitus seisvas autos
Hallitusseene täielik kättesaamine koduste vahenditega on praktiliselt võimatu. Pakun et keemiline puhastus abiks.

Probleemi lahenduseks ehk tõesti kergelt akende avamine, et õhk liiguks, niiske ja umbne ruum on hallituse kasvulava.
27.12.2006 at 21:02
Stang-R
 
hallitus seisvas autos
see firma peaks asja valdama:
http://www.patricol.ee/
ehk oskavad nõu anda.

____________________________
Mustang 68 HT
28.12.2006 at 12:32
Petruco
 
hallitus seisvas autos
Mina lasin keemilise teha, üsna puhas sai, kuid vahest niiske ilmaga viskab ikka lõhna ülesse. Tõenäoliselt iga nurga taha ei mahtunud puhastama kuna ma istmeid ja polstreid välja ei võtnud.
28.12.2006 at 13:13
markmax
hallitus seisvas autos
sellisest firmast olen kuulnud ZEP Eesti OÜ, tegelevad hallitusega http://www.zep.ee/index.php?page=71&group_id=49


14.09.2007 at 08:43
Martin460
hallitus seisvas autos
Mul oli tekkinud hallitustäpid vinüüli ja plastmassi peale.Sealt sain need edukalt ära salongiplastiku puhastusvahendiga ära.
Kas keegid mööblirestaureerijad ei oska nõu anda?Et mingi vana kapp hallitanud seest ja kuidas nad selle sealt ära saavad?


____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
14.09.2007 at 10:16
Madman
 
hallitus seisvas autos
Mul seisis ka auto 2 aastat ja oli ka hallitus uste ja armatuuri peal.
Selline asi võttis ilusti maha ja mitte ainult maha aga teeb pinna pehmeks ja näeb välja nagu uus. Üks hea asi on veel et ei jäta läiget peale.
http://www.liquidglass.com/lglvrc.htm

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
14.09.2007 at 11:13
vdp
hallitus seisvas autos
Minu autos on hallitus tekkinud ikka eelkõige nendesse kohtadesse, mida ise käperdatud - rool, käigukanginupp, juhiukse käepide jne. Paneb mõtlema, mis elukad ikka inimese naha peal elavad:)
22.09.2007 at 23:37
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : hallitus seisvas autos  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.