register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : shadow v/s spirit  
Poster Message
lada
shadow v/s spirit
Mida arvata 88-91a. dodge shadowst või dodge spiritist.
(välimus ja kütusekulu välja arvata).
Ärge ainult üle tõrvake.
Soov lihtsalt ameeriklast osta.Ta ei peaks olema päris muskelauto.
03.02.2002 at 21:41
Joel
 
shadow v/s spirit
quote:
lada wrote:
välimus ja kütusekulu välja arvata.
Ärge ainult üle tõrvake.

Mis siin siis üldse enam hinnata on:)
Dodge Spirit ja Plymouth Acclaim on IMO USA-spec autod. Chrysler Saratoga aga peaks Euro spec olema. Sellest tulenevalt võib viimasega ARK ülevaatuses vähem probleeme esineda.
Incerror siin soetas hiljuti LeBaroni, mis on Dodge Spiriti natuke ilusam, targem ja osavam õde. On jäänud mulje, et tüüp on igati rahul.
Igal juhul on Spirit umbes 6,738 korda etem auto kui Shadow...

04.02.2002 at 11:52
Incerror
 
shadow v/s spirit
Jah olen ise Lebaroniga igati rahul

ka kütusekulu jääb "mõistliku" 11-13 l
piiresse linnas

ka romulates neid on ja täitsa sõiduk

minu peamine ostuargument oli muidugi
sekspunane sametsisu aga üllatavalt jäin ka teiste omadustega väga rahule
ls. 350 000 aga ei mingeid lagunemise märke

[Edited by Incerror on 04.02.2002 at 12:31 GMT]
04.02.2002 at 15:30
lada
shadow v/s spirit
No aitäh.
Mis sel shadowl siis 6x hullem on?
Ja kui ma nüüd ostakski spiriti, kas siis tunneksite mulle kaasa või oleks teil mu üle hea meel?
04.02.2002 at 17:06
Vanaisa
  
Moderator
shadow v/s spirit
Osta ikka selline asi, millest ise rõõmu tunned.
04.02.2002 at 17:16
Joel
 
shadow v/s spirit
See, et Spirit on etem auto kui Shadow on minu väga isiklik arvamus, mis on suures osas rajatud sellele, et Shadow on IMO inetu auto. Ja väike on ta kah. Ja esiveoga>:[ (Spirit paraku samuti, aga see-eest on ta suurem). Seega ei ole ta ei liha ega kala - country of origin on Ameerika, aga ameeriklase mõõtu välja ei anna. Nagu Cadillac Cimmaron:evil, millest siin kah kunagi juttu oli.
Samas, kui Sulle pakutakse soodsalt väga heas visuaalses ja tehnilises korras isendit, siis on ju hoopis teine asi...
04.02.2002 at 17:27
Incerror
 
shadow v/s spirit
quote:
Vanaisa wrote:
Osta ikka selline asi, millest ise rõõmu tunned.

jusst
vaata auto põhjalikult üle
kui hinna ja seisukorra suhe on hea ja auto väga meeldib siis osta ära!

Mina üritan käituda põhimõttel, et kuna raha eest on autot kergem saada kui auto eest raha-
siis ostan auto kui see ikka väga meeldib ja kõik on OK

kui kahtlen ostus siis lükkan edasi või jätan ostmata, uue ja parema leiab ikka-
tuleb ikka võtta selline millel kõik on OK
ja usu mind selliseid on- nt. LeBaron
04.02.2002 at 17:28
lada
shadow v/s spirit
Aga on sihuke auto nagu beretta.
Kuidas see auto teie arvates on. Ta on euroopalik ameeriklane -on ta siis euroopa tingimustes ka vastupidav?
Andke andeks et pärin palju aga oleks soov järgmise kuu alguses üks 20-30000kr-ne ameeriklane soetada.Ehk teab mõni miskit-kuskilt.
Noh taoline pontiac grand am, spirit vms.
04.02.2002 at 00:40
wax
 
shadow v/s spirit
Arvan, et minu euroford capri meenutab rohkem ameeriklast kui beretta :evil
05.02.2002 at 10:26
LaSa
 
Moderator
shadow v/s spirit
Beretta kohapealt oskab kindlasti Jutulind pikemaajalisest kogemusest rääkida & Ponch kah ütleb kindlasti sõna sekka :)
05.02.2002 at 11:18
Ragnar
shadow v/s spirit
quote:
lada wrote:
Aga on sihuke auto nagu beretta.
Kuidas see auto teie arvates on. Ta on euroopalik ameeriklane -on ta siis euroopa tingimustes ka vastupidav?
Andke andeks et pärin palju aga oleks soov järgmise kuu alguses üks 20-30000kr-ne ameeriklane soetada.Ehk teab mõni miskit-kuskilt.
Noh taoline pontiac grand am, spirit vms.
mina isiklikult soovitan kindlasti vähemalt V6 omavate isendite vahel valida(soovitavalt chevy 2,8 või 3,1 jne).


[Edited by Rax on 05.02.2002 at 10:44 GMT]
05.02.2002 at 11:43
jyrki
shadow v/s spirit
Spirit R/T would be nice...
05.02.2002 at 13:15
Ago
 
shadow v/s spirit
Beretta sõiduomadusi eriti kommenteerida ei oska. Sain just kaaned töötlemiselt tagasi nii, et omal jõul liikumiseni läheb paar nädalat aega. Paar korda on saanud küll sõbra Berettat kasutada aga siiski õige põgusalt. Minu masin on aastast 88 ja eestis registri olnud alates 95 veebr. Kere on igatahes kõva, plekki palju ja roosteta. Muud sõlmed paistavad ka silma järgi norm. korras oma.
Mulle isiklikult sümpatiseerib 3 gen Grand Am siiski rohkem (tehti 85-91). On teine selline kenasti kandiline. KB-s üks praegu müügis muide. Oli vist 3.0 mootor ja hind 32k eeku.
05.02.2002 at 19:10
PlyVal64
shadow v/s spirit
Üks kodanik sõidab juba viiendat aastat Spiritiga ja on väga rahul. Vaid võim on genekat lõhkunud ja ka akusid on läinud ajajooksul 2 tükki. Muud erilist nagu polekski viga olnud ... ahjaa, viimane kord, kui tal aitasin akut vahetada, oli juhiukse hinge tihvt ära kukkunud...
Aga see vist rohkem "eriskummaline" viga, kui miski tüüpviga. Spirit ise aastast 95, seega peaaegu kogu elu eestimaa teedel veetnud!
05.02.2002 at 19:19
lada
shadow v/s spirit
Aitäh.
Igal juhul oli tore teada inimeste arvamust,
kes asjast midagi jagavad.
Muidu muud ei ole,et äh usakad võtavad kütust jupid on kallid- ise sõidavad kadettidega.Mis sa nihukesest ikka aru saad,
06.02.2002 at 10:37
Raul
shadow v/s spirit
quote:
lada wrote:
Muidu muud ei ole,et äh usakad võtavad kütust jupid on kallid- ise sõidavad kadettidega.


Kui võrrelda usaka ja japsi juppide hindu, siis isiklikust kogemusest väidan et japside jupid on tunduvalt kallimad. Ja siiamaani olen usakale ainult originaaljuppe pannud, samas kui japsi puhul leppisin B-varusosaga. Nii mõnegi jupi puhul on japsi B-varuosa kallim kui usaka originaaljupp....ja see kütusekulu on juba suhteline, see sõltub siski juba sõidumaneerist ja ei anna ka võrrelda ju 1.4 liitrist mootorit 5 liitrise mootoriga, loomulik ju et kütusekulu on nati suurem. Ja vähemalt pole usaka puhul seda ohtu, et poodi minnes tuleks 5 samasugust vastu :)
06.02.2002 at 12:58
Jutulind
shadow v/s spirit
Beretta kohapealt niipalju - minu isend on vist põhimõtteliselt sama mis Ponchil ( GT aastast '88 2.8 MFI 5 spd. manual ). Kui Berettat ostma hakkkad, siis ära kindlasti osta 2.0 R4 mootoriga baasmudelit, samahästi võiks ka juba sierraga sõita. Hea, kui leiad 2.3 HO Quad mootoriga 93+ isendi ( originaalis kõige rohkem jaksu ) aga minuteada neid eestis vist 1 üldse on. Ja ega nüüd 2.8 või siis 3.1 V6 mootoriga ka nüüd häda suurt midagi ole.

Sõiduomadustest - hea mugav masin, kuna mulle isiklikult esisillavedu meeldib, siis olen ka sellega rahul. Kiirendamise või kiiruskatsete autoga just tegu ei ole - ka väga heas korras 2.3 HO mootoriga Berettad jäävad enamasti 15+ sek 1/4 miili aegadesse. Minu ront ca 18 sek kuna ma ei oska käiku vahetada. Üksi või kahekesi sõites võib juhitavusega rahule jääda, kui aga keskit tagaistmele ka võtad muutub olukord halvaks ( muidugi mu masin nõuab ka juba valjuhäälselt esiamortide vahetamist ).

Üldiselt ise olen asja hinna/kvaliteedi suhtega rahul. Kütusekuluga ka ( mnt 8-10, linn 11-13) no ok... Kui vajutada ja palju, siis linn 17+

Veel miskit infi tahad, siis vaata ka sellist saiti nagu Beretta.Net
06.02.2002 at 17:40
fiereza
shadow v/s spirit
quote:
lada wrote:
Mida arvata 88-91a. dodge shadowst või dodge spiritist.
(välimus ja kütusekulu välja arvata).
Ärge ainult üle tõrvake.
Soov lihtsalt ameeriklast osta.Ta ei peaks olema päris muskelauto.

võid minu auto ka ära osta(Probe `90 3.0 V6 uus värv,kõik lisad ja muuhulgas käivitub puldist :) )
06.02.2002 at 22:02
lada
shadow v/s spirit
Aitähh pakkumast.
Auto raha saan kokku, ma loodan,alles järgmine kuu.
Alguses ma isegi soovisin probet.
Aga praegu on mu eelistused langenud grand am
või spiriti peale.
Kui kellelgi on müüa midagi taolist,siis need pakkumised on teretulnud.
Shadow? No seda ma enam ei tea. Kui ikka osta
ameeriklane ,siis ikka sihuke,et võhik ka aru saaks- tegu pole golfiga.
Naisele näiteks meeldib shadow... pildi peal.
Ausalt öelda olen ise ka Shadowd näinud ainult fotol.
07.02.2002 at 14:56
tqhq.ee foorum : Autod : shadow v/s spirit  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.