register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Ise tehtud, hästi tehtud.  
Poster Message
viplala
Ise tehtud, hästi tehtud.
Kas oleks võimalik-vajalik luua ka selline alajaotus foorumis, kus oleks näiteks illustreeritult (fotod) mingid tööd ja tegemised algusest lõpptulemuseni. Näiteks kasvõi tagasilla remont või mingi autoremondi seadme valmistamine. Siin on ka enne igasugu huvitavaid ja õpetlikke temasid olnud mis võiks taolise alajaotuse all olla. Samas kui sa oled mingi asja valmis teinud ja selle siia koos stooriga üles riputanud, teeb see teistele elu palju kergemaks, võibolla kuid mitte ilmtingimata ka sama reha otsa astumast.
04.02.2007 at 20:10
newton
 
Moderator
Ise tehtud, hästi tehtud.
Ma arvan, et esimese hooga pole mõtet sellist tühja alajaotust tekitama hakata, et siis oodata/loota, et kas keegi kirjutab sinna ka midagi; selliseid teemasid on ju praegugi võimalik "Hoolduse ja remondi" või "Modifitseerimise" alla teha. Kui selliseid häid, ülevaatlikke ja soovitavalt illustreeritud teemasid sinna mitu tekib, pole probleemi neid algatuseks kasvõi koondava teema abil kokku koguda (nagu praegu autoremondikohad).

Kui asi vedu võtab, siis on võimalik ka vastav alajaotus luua; eriti modimisele suunatud tegevusi võiks teisendada ka püsivateks artikliteks tqhq.ee lehel. Igasugune kaastöö, mis aitab foorumit või saiti sisukamaks muuta, on kindlasti väga teretulnud.
05.02.2007 at 10:25
Vanaisa
  
Moderator
Ise tehtud, hästi tehtud.
Teema ette võib ju panna mingi iseloomustava viite DIY vms.
05.02.2007 at 10:27
viplala
Ise tehtud, hästi tehtud.
Mitte, et ma nüüd tahaks väga alajaotuste oskaalu suurenemist näha aga tekkis veel selline idee alajaotuse kohta - nt. Minu auto lugu. Analoogne usaraua päevikule. Kus siis autoomanikud saaksid oma kallikese sünnist surmani jäädvustada koos kõige hea ja halvaga ja samas seda ka teistega jagada.
18.02.2007 at 18:05
wader
Ise tehtud, hästi tehtud.
Usaraua päevik on ju olemas nagu Sa ise välja tõid.
18.02.2007 at 18:06
viplala
Ise tehtud, hästi tehtud.
quote:
wader: Usaraua päevik on ju olemas nagu Sa ise välja tõid.

Maailmas on palju asju olemas, ka usaraua teemalisi foorumeid, see ei välista TqHq olemasolu.
18.02.2007 at 18:42
F.I.R.E
Ise tehtud, hästi tehtud.
Ärge kiusake newtonid, ta ei taha ju arendada seda foorumit, tõenäoliselt ei viitsi ka.

[edit: solvav osa muudetud mittesolvavaks]

____________________________
No US car right now :( But there will be, just not the daily car again...
10.04.2007 at 00:55 1 edit. Last edited 11.04.2007 at 16:04 by F.I.R.E
R.Ott
 
Ise tehtud, hästi tehtud.
Esimene reaktsioon on - saa kaineks! Ole kena ja s6na oma arvamusi nii, et need oleksid usaraua f2nnile kohased!

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
11.04.2007 at 03:00
ervin
Ise tehtud, hästi tehtud.
quote:
F.I.R.E: Ärge kiusake newtonid, ta ei taha ju arendada seda foorumit, tõenäoliselt ei oska ka.
VÄGA nõme kommentaar. soovitan sul oma kasutaja ära kustutada, äkki hakkab kergem.
11.04.2007 at 09:49
F.I.R.E
Ise tehtud, hästi tehtud.
Kahjuks või õnneks ei saa seda ise teha :) Ja kui ma adminne nende hingepõhjani edasi solvan, siis tõenäoliselt kustutavad nad ise mu konto ära :)

____________________________
No US car right now :( But there will be, just not the daily car again...
16.04.2007 at 15:31
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Ise tehtud, hästi tehtud.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.