register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 79 Lincoln mark V   1 2 3  
Poster Message
BENBEN
  
79 Lincoln mark V
Helista T-birdile, tal igatsugu fordi stuffi, tundebirdi asju, küll natuke uuemast ajast, peale 80-ndaid, usun, et pidurivoolikud peaksid samad olema.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
24.04.2010 at 15:46
kaedoo
 
79 Lincoln mark V
Kas pidurivoolikuid ei või Hydroscandis teha lasta?
24.04.2010 at 21:26
Martin460
79 Lincoln mark V
Mingid pidurivoolikud on mul Lincolnist järel...vaatan täpsemalt esmaspäeval järgi.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
25.04.2010 at 10:19
charger
79 Lincoln mark V
Dunlop Hiflex, Peterburi tee 44 on pidurivoolikute ja ühenduste koha pealt parem variant.
25.04.2010 at 14:29
kuripiiritus
 
79 Lincoln mark V
Tänu Martinile, kellel veel olid alles kunagi tellitud voolikud ja P.A.A.K. poistele, kes olid abiks nii jõu kui nõuga said vead likvideeritud ja ülevaatus tehtud. Nüüd Valgevenesse minek.

____________________________
'79 Mark V
29.04.2010 at 09:58
kuripiiritus
 
79 Lincoln mark V
Sai üle pika aja jälle auto kallal nokitsetud. Pikemalt usa rauas.

Peale mootori kokku panekut jäi miski värin sisse. Nagu vahepeal läheks särts kuskile valesse kohta valel ajal, või üks silinder teeks vabakava. Kõik küünald said uued ja särtsu on igas juhtmes rohkem kui vaja. Ise arvasin, et ehk jäi kuskilt miski sodi sisse ja vajas korralikult tühjaks käimist. Nüüd peale juppi maad sõitmist on paremaks läinud, aga ikka viskab aegajalt miskeid värinaid. Kui vaakumi leke oleks, siis peaks see vähe regulaarsemalt mäda panema, mitte aeg ajalt jaurama? Ons miskied asju veel, mis võivad selliseid üksikuid värinaid sisse pilduda?

____________________________
'79 Mark V
03.07.2015 at 22:19
tqhq.ee foorum : Minu auto : 79 Lincoln mark V   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.