register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ram 1500   1 2 3  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
Dodge Ram 1500
nojah, kui käsiraha makstud ja mingid pervod ähvardavaid kõnesid teevad, siis ma ei saa ikkagi aru, miks sa juba avaldust tegemas pole?
Mingi "saame ehk kokkuleppele" on ju üsna nõrk mõte oma elu häirimise ja ähvardamise vastu? Rääkimata kindlasti madalamast hinnast jms.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
04.03.2011 at 12:43
Jutulind
Dodge Ram 1500
Mina ütleks sellistele "ostjatele" et lugegu lepingut. Kui käsiraha on tagastamatu siis on kõik ok ja edasi saab minna siis kui ta lõppsumma tasunud on. Kuidas tasumine toimub ei ole tegelikult ju vahet - raha vahetab näiteks pangakontoris omanikku kasvõi sulas ja maksad selle kohe oma mõnele kontole sisse ja teed kanda Dnb Nord-le. Sellega peaks see osa korras olema. Seejärel kirjutad Dnb Nord-is alla teistele paberitele ja härra võib rõõmsalt autoga liikuma hakata. Igasugu tungivad soovitused käsiraha tagastada on väljapressimisena kvalifitseeruv kuna lepingu järgselt kuulub see raha juba Sinule. Mingit "saame kokkuleppele" juttu tõesti ei ole mõtet rääkida kuna see juba viitab sellele et on vaja hakata veel milleski lisaks lepingule kokku leppima hakata. Samas lepingu sõlmimise järgselt mina sellist vajadust ei tuvasta. seega rahu ja külma närvi. Ei ole meil enam aasta 1992 kus mingi K€ pärast kellelegi kurja hakati tegema. Ja kui häirivaks muutuvad siis korrakaitse tegeleb tänapäeval selliste juhtumitega täitsa usinalt.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
04.03.2011 at 15:19
Martin460
Dodge Ram 1500
Lugu selleks korraks lõppenud minu jaoks. Käsiraha suhtes saime endise ostjaga mõlemaid pooli rahuldava tulemuseni. Auto jäi müümata ning endiselt minu kasutuses.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
06.03.2011 at 17:21
joobic
Dodge Ram 1500
Terwa,müüsin ka eelmine aasta oma punast hemi sporti,mis lõppude lõpuks läx otse Rootsi mingile araablasele paadi vedamiseks.Ostjateks olid mingid lätlased,kes autot vahendasid,vahepeal tekkisid veel mingid ostjad Eestist,kes tahtsid kohe ära osta.Kuna mul oli lätakatega müügipäev kokku lepitud,siis ütlesin teistele ostjatele,et auto ära lubatud,seda küll ilma ettemaksuta.Kohalikud ostjad helistasid neile lätakatele,et nemad nüüd ostavad auto ära ja asi ants,millepeale läksid nad omavahel telefonitsi niiöelda karvupidi kokku,lõugasid ja ähvardasid seal.Kokkuvõttes ütlesin neile kohalikele,et kui lätakad sellel päeval kohale ei ilmu,on auto nende.Lätlased tulid kenasti õigel ajal kohale ning maksid auto eest isegi rohkem tänutäheks selle eest,et autot neile hoidsin.Samas oli ka minu dodge liisingus ja lätakad tulid sularaha taskus ja pangas sai kõik kenasti korda aetud.Kurat aga süda tilgub verd ikka vahel et kuradima hea auto oli aga rakendust polnud liialt.Nagu selle soomlase meili aadressist välja võib lugeda,on see ka midagi seotud paatidega.MUIDE SU MUST RAM NÄEB KA HEA VÄLJA
29.03.2011 at 18:28
Martin460
Dodge Ram 1500
RAM hetkel broneeritud.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
30.03.2011 at 22:23
Martin460
Dodge Ram 1500
RAM müüdud.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
08.07.2011 at 10:07
Liina
 
Dodge Ram 1500
Tere! Alates reedest (08.07) olen mina Martini ilusa musta RAMi uus omanik. Esimesed paar päeva on küll ainult puhas rõõm olnud, loodetavasti nii jääbki:) p.s ABSC sai ka üle vaadatud, väga tore päev oli!

____________________________
Kui ma poodi jõudsin, olid Smart'id juba otsa saanud ...

Dodge Ram 1500 Sport 2002 5,9L V8 Laramie
Dodge Ram 2500 2007 5,9L r6 Cummins
10.07.2011 at 14:41
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ram 1500   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.