register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Admin rohkem jutu poolest   1 2  
Poster Message
jungle
 
Admin rohkem jutu poolest
Mul juba vist mitu aastat msn profiilis - keegi pole kasutanud, et raua teemal ühendust võtta. Ise ei tunne ka sellise võimaluse järele vajadust. Telefoni või privaga saab kõik asjad ära aetud. Search'i võiks pisut täiustada, muidu on küll kõik väga fine ..

Jungle@lihtsuses peitub ilu ;)

____________________________
'68 Camaro
'88 Corvette
'97 Tahoe 2d 4x4 6.5TD
13.04.2007 at 11:12
Sleeper
Admin rohkem jutu poolest
Teema alustajale tahaks kevade puhul soovida:

Sõida, aga ära mölise! ;)
13.04.2007 at 16:02 1 edit. Last edited 13.04.2007 at 16:04 by Sleeper
F.I.R.E
Admin rohkem jutu poolest
Tänud, sõidan ja mölisen põhiliselt mujal :)

____________________________
No US car right now :( But there will be, just not the daily car again...
13.04.2007 at 16:11 1 edit. Last edited 13.04.2007 at 16:11 by F.I.R.E
kkerem
Admin rohkem jutu poolest
tqhq on vägagai bueno koht. Normaalselt küsitud küsimustele saab mõistlike vastuseid siit küllaga... Kaks asja, millest puudust tunnen on ühest servast sellin "Vaba tehniline teema", mis ei ole seotud otseselt USA autodega ega ka alti mitte USA tehnikaga. Siin tihti lugu päris palju sellist populaarteadusliku lugemist, aga see kaob muu mudru vahele ära. Samuti on siin inimesi, kellel erinevad huvialad ja põnevad tehnilised teadmsed, mis oleks selline hea lugemine...

Teine asi on see hoolduse ja remondi teema, mis võiks olla margipõhisem. Et kui otsimine tulemust ei anna (kuna ühte asja nimetatakse sadat erinevat moodi), siis saaks vähemalt hõlpsasti teemad läbi surfida...

Aga need asjad ei ole "the must"

____________________________


-------------------
Ford Maveric/Escape (gone), Subaru Forester (gone), Jeep GC '03 (gone), xj Limited '91 (gone), xj Pioneer '89 (gone)
13.04.2007 at 16:21
cam79
 
Admin rohkem jutu poolest
ei kurda
abi(infot) olen saanud kõvasti, üritan ka ise jõudumööda.
Foorum võiks siiski jääda informatiivseks ja abistavaks vahendiks meil usaraua saamisel, toomisel, remontimisel ja nautimisel. Kui hakatakse rõhku panema igast msn, skype ja a-la käesolevatele teemadele siis järelikult on kellelgi liiga palju aega jahumiseks. mine tegele oma autoga.


____________________________
Z28 79
jpm
13.04.2007 at 19:10
imre007
 
Admin rohkem jutu poolest
võiks ju olla see privaatsõnumite osa,et kui keegi saadab sulle sõnumi siis näha,et sulle on 1vastamata teade jne

____________________________
Chevrolet Lumina

www.blueworld.ee-parimad paadid ja tarvikud.
13.04.2007 at 19:59
Royale
Admin rohkem jutu poolest
Minu meelest on foorum lihtne ja kasutatav. Aga sellega asi ka piirdub. Kui keegi küsiks, siis eeskujuks tooma ei hakkaks...
15.04.2007 at 20:30
Riho
Admin rohkem jutu poolest
quote:
Royale: Minu meelest on foorum lihtne ja kasutatav. Aga sellega asi ka piirdub. Kui keegi küsiks, siis eeskujuks tooma ei hakkaks...

Mis siis veel olema peaks?
alati on võimalik teha midagi paremat.
16.04.2007 at 17:41
hents99
  
Admin rohkem jutu poolest
Ma ei saa aru, miks on veel midagi juurde vaja korralikult töötavale süsteemile. See pole mingi ninnunännu foorum, et igasugu liideseid jne asju juures oleks vaja. Tähtis pole pakend vaid sisu. keep it simple.
Edu adminnidele!

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
16.04.2007 at 17:58
Riho
Admin rohkem jutu poolest
quote:
hents99: Ma ei saa aru, miks on veel midagi juurde vaja korralikult töötavale süsteemile. See pole mingi ninnunännu foorum, et igasugu liideseid jne asju juures oleks vaja. Tähtis pole pakend vaid sisu. keep it simple.
Edu adminnidele!

Kirjutan alla.
16.04.2007 at 18:20
Ri-Q.
 
Admin rohkem jutu poolest
Igavesti vahva ja omanäoline foorum, kuid isiklikult tavakasutajana tundub, et midagi üsna olulist läks siiski kaduma müügisektsioonis kirjutamiskeelu rakendamisega - lihtsalt, kui juba hakati arvamust avaldama.

____________________________
REC
BB
16.04.2007 at 19:23
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Admin rohkem jutu poolest   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.