register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Pidurid !  
Poster Message
Olds
  
Pidurid !
Olen probleemi ees. Auto on nimelt yhe inimese juures tegemisel. Täpsemalt on plaanis saada tagumised pidurid toimima, soojendus korralikult tööle ning karbuss ära vahetada.
Mure on aga tagumiste piduritega. Nimelt jamati kaks päeva, enne kui trummlid yldse maha saadi. Siis avanes röve vaatepilt. Seal valitseb kaos:pole yhte ja pole teist. Eelmine omanik oli öelnud, et kuna kusagilt hakkas piduriöli välja jooksma, siis pandi tagumistele nn. punn ette. Nyyd Vajaks aga nöu, mida teha. Ainult esimestega on ka natuke nadi pidama saada, eriti kui veel piduripedaal väga raskelt peale seda "punnipanemist" hakkas käima. Millest vöib see raske pedaal tingitud olla ja kuidas seda fixida annaks!? Aitäh.
27.02.2002 at 09:11
Ago
 
Pidurid !
Kõige õigem on kuskilt uued või siis korralikud kasutatud pidurid hankida. See on asi mille pealt ei tasu kokku hoida. Ravikulud on hiljem oluliselt väiksemad nii endal kui autol.
27.02.2002 at 10:05
peep
 
Moderator
Pidurid !
Kle ma ka hästi aru ei saa - auto on Sul vinge, camaro mootor ja puha, astub edasi kui loom aga sõidad teadlikult ilma tagapiduriteta...:uhoh

Mine poodi või lammarisse ja osta uued pidurid - on veel mingeid muid variante ?
27.02.2002 at 10:17
criux
Pidurid !
Piduritest ei tea ma suurt midagi (loll olen) , aga mul ka vahepeal ei olnud tagapidureid...(mul oli veidi lihtsam jama nendega) ja lausa jube oli masinat seisma saada... soovitan soojalt enne s6itmist pidurite parandamise peale m6elda.

Kusjuures, proovisin sulle vahepeal meilida ka, aga ei l2inud kuidagi meil l2bi - kolinal tuli k6ik tagasi...

Rspct,
criux
27.02.2002 at 11:13
Jansa
Pidurid !
:)
seitse aastat tagasi hakkasin selle kolmetonnise surnuvankriga paarutama- pold kah tagapidureid (toru läbi roostetand oli).
Algul vaatasin, et ah pohhui- pidurdab ju küll, ega ma ju teab mis kiirusi ka ei arenda.
Siis ühel päeval veeresin mööda Nõmme teed.
Tee sees oli auk- nii 2x2 m- juba küll kinni aetud, kruus peal- aga ajutine märk ja lippidest aed ees. Vastu tuli auto, pidurdasin- käis väike nõks ja pedaal vajus täitsa põhja. Hoog ei vaibunud. Märk ja aedik lendasid kahte lehte, auto sain seisma 200m eemal.
Esipiduri üks voolik läks puru. :)
Ausalt- tee korda need tagapidurid, seisupidur kah. On mingi backup vähemalt.
:)
28.02.2002 at 13:10
askeldaja
 
Pidurid !
Üks jube asi on ka veel see, kui pidurid ei võta enam - vähem ühtlaselt. Kui näiteks üks esimene jamab, siis on isegi suvel päris õudne sattuda olukorda, kus kiiresti pidama vaja saada :uhoh
28.02.2002 at 13:40
Olds
  
Pidurid !
Eks ta öige ole jah. Pidurid PEAVAD korras olema. Jöudes Eestisse vötan asja käsile.
28.02.2002 at 14:35
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Pidurid !  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.