register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : pontiac lemans 89  
Poster Message
urmz
pontiac lemans 89
et kui keegi on kokku puutunud või teab muidu subjektist rääkida, oleks hea teada..

lihtsalt soov on soetada ökonoomne väike linnaauto,
naine põhiliselt sõitma hakkab, eelarve kah piiratud, aga konkreetne pakkumine suht soodne minu jaoks.

see on see variant, mis on paljus sarnane opel kadetiga 3 ust luukpära. mootoriks 1.6 B manuaal, tehase andmetel 74 hj ja benakulu on suht normaalne.

et kas lähevad opeli jupid või peab ikka liigikaaslasi piidlema? prillimäel ntx on üks isend lammaris, ( sealt saaks ka suurema mootori :) )

millised võivad tüüpvead olla?

kõik arvamused teretulnud.
aitäh!
16.03.2002 at 00:50
Ago
 
pontiac lemans 89
Mu elukaaslase tuttaval on samasugune isend. 3 ust 1.6 mootor ja aastagi oli vist sama. Kirub mis hirmus. Ameeriklast meenutab ainult nimi. Auto ise peaks olema kokku pandud Koreas Daewoo Motorsis. ;) Aga jah Kaateti jupid pidid enamuses külge hakkama küll, seega odav remoda. Kui masin enamvähem korras on siis naisele kõlbab sõita küll ma arvan.

Millegipärast arvasin, et tegu 89.a. isendiga.

[Edited by Ago on 17.03.2002 at 07:44 GMT]
17.03.2002 at 08:42
urmz
pontiac lemans 89
milline see põhiline kirumiskoht siis on ?

mugavusi ei peagi silmas,
aga just tehnika poolt.
17.03.2002 at 09:29
Ago
 
pontiac lemans 89
Kere ja elekter.
17.03.2002 at 09:52
urmz
pontiac lemans 89
quote:
Ago wrote:
Kere ja elekter.

et rooste siis ?

kere remo on tehtud ja elektrijuhtmete vahetusega saan vast ise hakkama, kui sa just elektrit mootori poolelt ei mõelnud.
17.03.2002 at 12:25
Ago
 
pontiac lemans 89
Rooste jah! Elektri poole pealt pidavat just igasugu mootorikesed ja andurid jamama. Suuremalt jaolt pistikute oksüdeerumine probleemiks.
17.03.2002 at 12:29
LaSa
 
Moderator
pontiac lemans 89
hmm, kas ta ikka klapib kaatetiga? mulle kunagi väitis 1 ooplimüüja , et see asi pole üldse kaatetiga ühilduv.. ???

aga mis marki puutub, siis on olemas ju ka Daewoo LeMans näiteks ;) Nexia oli vist natuke moditud, aga kahs ama auto põmtslt.
17.03.2002 at 13:37
Joel
 
pontiac lemans 89
On olemas jah niisugune asi nagu Daewoo LeMans, aga minu siiras soovitus kõigile on selle teadmisega piirduda ja mitte üritada luua lähemat kontakti. Tuttav naisterahvas nimelt omab eelnimetatud sõiduvahendit ja on tõenäoliselt Pleione põhiline tuluallikas, vaatamata sellele, et inimene hoiab oma Daewood justnagu orig. Shelby Mustangi.
PS. Daewoo LeMans 1,5 GTi on minu isiklike kogemuste põhjal ainus 90 hp auto, mille tippkiirus on u. 135 km/h.
18.03.2002 at 12:15
LaSa
 
Moderator
pontiac lemans 89
jajah, mul oli kah ühel kolleegil kunagi gti versioon.. igatahes lagunes hästi & per**e läks kahh sageli!
18.03.2002 at 12:35
Jansa
pontiac lemans 89
Üldiselt võiks säärase kohta öelda "nihujaa".
Ja imo pole erilist vahet, on sul euro-, japsi- või usanihujaa.
See, kui autol justkui "shefim" nimi on, on puhas enesepettus tglt.
:)
19.03.2002 at 15:27
urmz
pontiac lemans 89
quote:
jansa wrote:
Ja imo pole erilist vahet, on sul euro-, japsi- või usanihujaa.
:)

jõudsin just samale järeldusele ;)
19.03.2002 at 20:23
peep
 
Moderator
pontiac lemans 89
see on korea pa*k aga mitte auto

[Edited by peep on 20.03.2002 at 10:54 GMT]
20.03.2002 at 11:53
urmz
pontiac lemans 89
quote:
peep wrote:
see on korea pa*k aga mitte auto


mis teha, kevad ja suland lumi toob igast imevigureid maja ees nähtavale ;)
20.03.2002 at 21:39
LaSa
 
Moderator
pontiac lemans 89
ühes threadis ju oli hea nõuanne, rakendaks
seda siis ka siis siin:
kui mingi jama tuleb välja sulanud lumega, tuleb bazookat rakendada :D !!!
20.03.2002 at 21:42
epsum
pontiac lemans 89
quote:
urmz wrote:
et kui keegi on kokku puutunud või teab muidu subjektist rääkida, oleks hea teada..


kõik arvamused teretulnud.
aitäh!

Kuna on sõidetud ühe taolisega (ja sõber sõidab siiamaani sellega (1.6i Pontiac Lemans sedaan '87), siis mina teda niimoodi ei halvustaks. Ökonoomne on ta küll (7..8l/100km), mootoriosad sobivad Kadeti omad ( sai terve mootor ringi vahetatud, 1.6i Vectra mootori vastu, ainsad asjad,mis erinevad on tuled, armatuurinäidikud, ja iluvõred, IMHO veidikene ilusam Kadetist küll.. Ja lagunenud ta eriti ei ole.. roostetanud ka mitte , aga see on kindlasti praeguses omanikus kinni( hoiab autot hästi).. Mõistliku hinna korral( loe Kadetiga võrdse hinna korral) mina küll soovitaks.. isegi kui autot enne korralikult hooldatud pole, on kadeti jupid sigaodavad..
26.03.2002 at 18:41
lucifer
pontiac lemans 89
kunagi aasta alguses mõtlesin kah osta lemansi, omanik väitis et (1,8l vist) mootor võtab linnas 5l ja suvel vähemgi - jätsin küsimatta palju ta siis maantel võtab, kuna vastus oleks kõlanud umbes nii "aurudega". müüs kb seda nii kadett gsi nime all ja lemans - erilise sport disainiga olevat olnud - selle all ta mõtles siis seda et ei ole nagu tavaline kadett - eest nina siis. valget värvi ja sõber mingis opeli teeninduses palju remontinud et nüüd siis tipp korras
quote:
OPEL KADETT GSI -88/89 87 kW, valuvelg, kesklukk, signa, toonkl., ERILINE disain, mootor, sillad, käigukast, pidurid, kere - just remonditud JNE
PONTIAC LE MANS -88/89 87 kW, valuvelg, kesklukk, signa, toonkl, ERILINE disain, mootor sillad käigukast pidurid, kere - just remonditud JNE
04.04.2002 at 16:16 Last edited 04.04.2002 at 16:20 by lucifer
tqhq.ee foorum : Autod : pontiac lemans 89  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.