register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Klapikambrikaante värvimine  
Poster Message
väints
 
Klapikambrikaante värvimine
Peaks tegema vist kuumakindla värviga aga poe riiulist leidsin ainult musta ja hõbedase aga tahaks sinist nagu originaalis. On kellegil kogemusi selles teemas?

____________________________
Punane kiilakas 8,2l
03.08.2007 at 07:36
79capri
 
Klapikambrikaante värvimine
quote:
väints: Peaks tegema vist kuumakindla värviga aga poe riiulist leidsin ainult musta ja hõbedase
Unusta ära.

Liivaprist ja pulbervärv peale.
03.08.2007 at 07:58 1 edit. Last edited 03.08.2007 at 07:58 by 79capri
Maik
  
Klapikambrikaante värvimine
Mina värvisin vist mingi suht tavalise autovärviga. Krunt alla ja punane peale. Värvisin püstoliga.
Puhtaks lasin treilli otsa käiva terasharjaga.





... ja ei juhtunud nendega midagi.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
03.08.2007 at 09:21 1 edit. Last edited 03.08.2007 at 09:22 by Maik
DevilDeVille
  
Klapikambrikaante värvimine
Cadillac-i sinist mu meelest US-Partsus lausa riiulis nägin. Õiget mootorivärvi siis.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
03.08.2007 at 09:35
kuripiiritus
 
Klapikambrikaante värvimine
Mina värvisin mingi kuumakindla aerosooliga (sinine) , umbes 500C oli lubatud. Pulbervärvile kindlasti vastu ei saa, aga 100 eeku eest jäi minu meelest täitsa ok tulemus. Ostetud sai Ehituse ABC'st.

____________________________
'79 Mark V
03.08.2007 at 10:52
viplala
Klapikambrikaante värvimine
quote:
kuripiiritus: Mina värvisin mingi kuumakindla aerosooliga (sinine) , umbes 500C oli lubatud. Pulbervärvile kindlasti vastu ei saa, aga 100 eeku eest jäi minu meelest täitsa ok tulemus. Ostetud sai Ehituse ABC'st.

Proovi sinna õli või bensiini peale tilgutada, värv hakkab jooksma nagu mahlakask, vähemalt enamus neist 100 eegustest.
03.08.2007 at 10:56
Sniper
Klapikambrikaante värvimine
quote:
viplala:
quote:
kuripiiritus: Mina värvisin mingi kuumakindla aerosooliga (sinine) , umbes 500C oli lubatud. Pulbervärvile kindlasti vastu ei saa, aga 100 eeku eest jäi minu meelest täitsa ok tulemus. Ostetud sai Ehituse ABC'st.

Proovi sinna õli või bensiini peale tilgutada, värv hakkab jooksma nagu mahlakask, vähemalt enamus neist 100 eegustest.

Eriti veel piduriõli :)
Värvisin Hammerite värviga pidurisadulad üle.Algul kõik vinks-vonks. Piduri voolikuid vahetades sattus värvile kogematta piduriõli ja värv koorus maha iseenesest.
03.08.2007 at 11:09
Martin460
Klapikambrikaante värvimine
Mul on üle seda spetsiaalset sinist mootorivärvi mida US-Parts müüb.Kui huvi on võta ühendust.
Martin
5143420

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
03.08.2007 at 11:14
ervin
Klapikambrikaante värvimine
quote:
Sniper:
quote:
viplala:
quote:
kuripiiritus: Mina värvisin mingi kuumakindla aerosooliga (sinine) , umbes 500C oli lubatud. Pulbervärvile kindlasti vastu ei saa, aga 100 eeku eest jäi minu meelest täitsa ok tulemus. Ostetud sai Ehituse ABC'st.

Proovi sinna õli või bensiini peale tilgutada, värv hakkab jooksma nagu mahlakask, vähemalt enamus neist 100 eegustest.

Eriti veel piduriõli :)
Värvisin Hammerite värviga pidurisadulad üle.Algul kõik vinks-vonks. Piduri voolikuid vahetades sattus värvile kogematta piduriõli ja värv koorus maha iseenesest.

georg79fire kunagi soovitas minu mäletamist järgi veljevärvi, aga võin ka eksida. postitust ei suutnud otsinguga leida.
03.08.2007 at 12:27
viplala
Klapikambrikaante värvimine
Kõige selle odava peale tuleks lasta veljelakki, siis jääb pidama. Veljevärvid sobivad ka.
03.08.2007 at 13:05
79capri
 
Klapikambrikaante värvimine
quote:
kuripiiritus: Mina värvisin mingi kuumakindla aerosooliga (sinine) , umbes 500C oli lubatud. Pulbervärvile kindlasti vastu ei saa, aga 100 eeku eest jäi minu meelest täitsa ok tulemus. Ostetud sai Ehituse ABC'st.

Mul läks 1a tagasi: 100.-liivaprist ja pulbervärv 150. Ajaraiskamine - 0 tunni

Sprayvärviga: korralik lihvimine garaziis - 1-1.5 tunni, värv100eeku +grunt100eeku.
:D

quote:
viplala:
Proovi sinna õli või bensiini peale tilgutada, värv hakkab jooksma nagu mahlakask, vähemalt enamus neist 100 eegustest.

+1 :)
03.08.2007 at 15:28
mambr
Klapikambrikaante värvimine
Selline aretamine on enesepettus! Vii parem kohe liivapritsi ja pulbrisse. Ajakulu olematu ja saad kestvad asjad! Muidu läheb nii nagu mul velgedega: roostes 13" (just 13 !!!) plekud vaja puhtaks saada. No ostsin siis rõllakale ketta 160.- ja hakkasin laskma, peale I velge sain aru, et ilge mõttetus, aga idiootliku järjekindluse pärast ei saa pooleli ka jätta ja nii hambad (ja ka ise üleni) rooste ja värvipurused, lõpetasin rooste eemaldamise "kõigest" 8 tunniga (umbes). Kettaid läks mitu + oma aeg (mil oleks teeninud tunnihindega töötades 2000.-) + ikkagi koledad plekkveljed (nüüd haljad). Krunt, vahva värv ja lakk peale. Tulemus väga ilus (aga ikkagi pleku). Viisin siis rehvikasse ja seal löödi piraki velg pinki, niiet värvi lendas (olin nende hoolsusest liigutatud 8)) Ja mis on loo moraal??? Aga see, et ma oleks nende emexite eest saanud mõne krooni ja ülejäänud raisatud aja ja vahendite eest 2 jooksu ilusaid 13" (kinnisidee) ILUSAID valukaid (mitte plekusid)! Normaalne! Ja pisukese aja pärast müüsin auto koos velgedega inimesele, kel ei saaks enam vähem suva olla mingitest plekkvelgedest... Rõõmus siiani.
Niiet ole parem tark ja ära leiuta...

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
03.08.2007 at 19:10
väints
 
Klapikambrikaante värvimine
no liivapritsi all on nad ära käinud (25-eek;) ise lihvides oleks lolliks läinud) ja lasime ka sinise tooni spraysse panna aga siis maaler ütles et laske ikka motipi kuumakindlaga üle et see jääb hea.
Ei teagi - muidu nagu norm mees ja olen ta sõna alati kuulanud... :P
Eks ma oleks lasknudki aga ei meeldi mõte hõbedasest ÖÖÖÄÄÄK (nikkel veel) või mustast

____________________________
Punane kiilakas 8,2l
03.08.2007 at 20:17
Raceboy
 
Klapikambrikaante värvimine
Igatahes minu hääl läheb pulbrile.
Ise ka just kuu aega tagasi tegelesin sama teemaga ja liivaprits (100kr), hiljem pulbervärvimine, mille hind, hmm kuidas nüüd öeldagi.... Kaks amordipüstikut ja klapikambrikaas kokku 100kr, mõlemad erinevat värvi :) Peaks ütlema, et odav vist?

____________________________
www.vems.ee
03.08.2007 at 20:41
mambr
Klapikambrikaante värvimine
Arvestades pulbri tugevust on see VÄGA odav.

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
03.08.2007 at 22:44
hirax
  
Klapikambrikaante värvimine
Veel nendest odavatest kuumakindlatest spray värvidest.
Kas olete kuivatanud neid täpselt nii nagu etiketil nõutud ???
See vajab lõplikuks kõvenemiseks ju 1 tund 20- ja teine tund 250 kraadi kuumust.
Mina tegin täpselt nii ja minu meelest sai vägagi hea.
Hiljem värvile võtmega niisama lihtsalt täket sisse ei kraabi ja kannatas isegi nitrolahustiga nühkimist :)
Võib olla vahe ka firmas. Mina kasutasin DupliColor värvi.
Kuivatuskambrina kasutasin vana elektripliidi ahju ;)

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
03.08.2007 at 01:09
anryo
  
Klapikambrikaante värvimine
Mul küsimus, kus te neid liivapritsitöid olete teha lasknud? Ja kui pikk oli "järjekord". Vahest hea teada, kui mingit väiksemat asja vaja korrastada.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
04.08.2007 at 08:47
DevilDeVille
  
Klapikambrikaante värvimine
quote:
anryo: Mul küsimus, kus te neid liivapritsitöid olete teha lasknud? Ja kui pikk oli "järjekord". Vahest hea teada, kui mingit väiksemat asja vaja korrastada.


liivapritsi ja ka pulbervärvi Arco AR-is Sauel www.arcoar.ee/cms härrat hüütakse Karla-ks ja tel nummer tal 5067058 väidetavalt põhjaosariikide parima kvaliteediga pulberdavad seal

haavliprits 5294704 Vana-Narva mnt 14 (Puukeskuse vastast üle tee mööda soojatrasse sõita, kuni paremat kätt angaarid nähtavale tulevad, nendest siis kõige linnapoolsem on õige) ja tegelased suhtlevad vene keeles

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
04.08.2007 at 14:21
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Klapikambrikaante värvimine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.