register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ford thindebird 2.3T automaat ´87   1 2  
Poster Message
reimo
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
quote:
wax:
võimsus +30%

Ilmselt see piirab ära :)

Edit: Niikaua kui mina kirjutasin jõudis Joel editi teha
01.04.2002 at 14:17 Last edited 01.04.2002 at 14:19 by reimo
askeldaja
 
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
quote:
wax:
quote:
Minu meelest oli ikka võimsusest jutt, mitte töömahust.
Vabandan - ARK lubab:
võimsus +30%
töömaht +20%
kaal +10%


Jah täpselt nii se ongi: Kogu mäng käib sellel põhjal, et ülevaatus ja avarii korral ekspertiis ei avastaks nii kergelt tegeliku olukorra :( . Küsimus pole pettusele õhutamises, vaid seadusandluse puudulikuses, mis võiks kasvõi mingite lisatingimuste läbi olla tolerantsem ja laseks ehituse legaliseerida :(

Quote:

... Erandina, kui valmistaja ei ole ette näinud erinevate
mootorimudelite paigaldamist, on lubatud sõidukile ümberehituse korras
paigaldada mootor, mille võimsuse erinevus ei ületa 30%, töömahu erinevus
20% ja massi erinevus 10% valmistaja poolt ette nähtust.

Kui tähenärijalikult hakata asja vaagima, äkki ka usaraua tuunimine läheb illegaalse tegevuse kategooriasse :( :( :(
01.04.2002 at 15:42
Joel
 
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
quote:
askeldaja: Kui tähenärijalikult hakata asja vaagima, äkki ka usaraua tuunimine läheb illegaalse tegevuse kategooriasse :( :( :(
Noh, siin viidatud õigusaktis on jutt ikka rohkem ümberehitusest, mitte tuunimisest e. olemasoleva parendamisest. Tuunimist, to the best of my knowledge, Eesti seadustes otseselt ei käsitletagi. Kui, siis vast kindlustuse valdkonnas.
01.04.2002 at 16:02
T-Bird
 
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
KQik on vaga ilus !!!!! Aga selleks et vahetada mootor 2,3 -5,0 vastu on vaja veel vahetada: esistabikas, taga stabikas, k.kast koos stangiga, kardaan, esi vedrud, radiator ja ..........veel,veel ja veeeeeel !!!!!! sittaks.
mina juba seda raisk tegin !!
01.04.2002 at 16:08
LaSa
 
Moderator
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
mis sellesse nö. tuunimisse puutub, siis on tegelikult ju seadusejärgselt KÕIK näit. sisse- ja väljalaske modimised ebaseaduslikud...
01.04.2002 at 17:39
Iff
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
Nii... Sai siis nädalavahetusel asja uurimas/vaatamas/katsumas käidud. Tuleb tunnistada, et kere paistis tõesti kõva olevat (usaraud ikkagi:D), siin-seal oli pindmist roostet kuid ühtegi roosteauku ma küll ei leidnud (põhja alla ei näinud mudugi). Tööd on selle masinaga mudugi palju. Silma´hakanud suuremad vead: juhikülge on keegi äestanud, mille tulemusena on uks saanud natuke kannatada aga mitte midagi hullu iseenesest. Sisu polnud kah kõige uuema välimusega: juhiistmel oli suur pragu, tagaistmel keskel pikk õmblus, armatuur paistis enam-vahem, rool logises kudagi kahtlaselt.
Algul mõtlesin, et äkki ostaks asja endale ja hakkaks vaikselt kõpitsema (vastavalt ressursside tekkimisele), kuid hetkel tundub 2,3 swap 5,0 olevat päris keeruline, mida kirjeldas kodanik T-bird mõned postid tagasi. Hind tundub olevat ok (10K kuskil, tõenäoliselt saab ka tingida). Niiet kel huvi on, minge ja uurige asja. Lähiajal loodan ka pilte lisada.
Edit: nina on kah mingil ajal paugu saanud vist: tiiva ja ukse vahed olid ebaloomulikult väikesed. St sild võib olla kõver :(
03.04.2002 at 11:39 Last edited 03.04.2002 at 12:41 by Iff
Vanaisa
  
Moderator
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
Käisin sõbrapoisi juures saunas ja see ront seal ühes hoovis oligi - seega asi mitte Tallinnas aga Neemel!
03.04.2002 at 12:49
Iff
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
quote:
Vanaisa: Käisin sõbrapoisi juures saunas ja see ront seal ühes hoovis oligi - seega asi mitte Tallinnas aga Neemel!

Täpselt nii
03.04.2002 at 13:01
Vanaisa
  
Moderator
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
Võtsid Vanas Kalas väikse pitsi ka?
...On see vast pull koht...
03.04.2002 at 13:03
Iff
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
Ei tunne üldse kohta kui päris aus olla, ma esimest korda sääl... Mudu nagu rohkem lõunaosariigi mees;)
A oleks tiadnud et kõrts lähedal olex äkki läbi astund...
03.04.2002 at 13:08
Vanaisa
  
Moderator
Ford thindebird 2.3T automaat ´87
quote:
Iff: Ei tunne üldse kohta kui päris aus olla, ma esimest korda sääl... Mudu nagu rohkem lõunaosariigi mees;)
A oleks tiadnud et kõrts lähedal olex äkki läbi astund...

Seal on teinekord huvitavat rahvast koos...
Aga eks ta muidugi rohkem õhtune koht ole...
03.04.2002 at 13:17
tqhq.ee foorum : Autod : Ford thindebird 2.3T automaat ´87   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.