register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : vigade nimekiri   1 2 3  
Poster Message
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
:*( tuleb vist sihuke asi ka teha.

Hetkel on mõnesuguseid anomaaliaid seoses postide edimise/kustutamisega (viimast sai meelega piiratud). Ilmselt nädalavahetusel kammin selle osa koodist veel läbi.

Praegu head ööd :)
27.03.2002 at 02:30
Riho
vigade nimekiri
Et osad punased hüüumärgid puudujäävad. Need mis nende lugemata topicute ees on, või kuidas nende ametlik nimi on, ei teagi.
28.03.2002 at 09:27 Last edited 28.03.2002 at 09:28 by Riho
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
Hetkel ei refreshi foorumi avaleht ennast ise. See viga läheb ka parandamisele.
28.03.2002 at 11:31
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
Edit nagu öeldud on teatud asjaoludel katki hetkel, aga üldiselt on nii, et topicu sees pole enam võimalik pealkirja muuta, selle määrab esimene post. Sisuliselt järgmistel postidel polegi pealkirju. See hoiab veidi ruumi kokku ja ehk innustab ka uut topicut tegema, kui soov on algse topicu teemast kõrvale kalduda.

Esimese posti edit on ilmselt praegu veidi katki, aga sellega hakkab nii olema, et esimest posti saab üldse kustutada ja selle pealkirja muuta vaid niikaua, kui sellele pole ühtegi vastust. Järgmisi poste hakkab olema võimalik kustutada ka hiljem ja teksti modimine saab ka vabalt võimalik olema kõikide oma postide juures.
28.03.2002 at 11:41
rustang
  
Moderator
vigade nimekiri
Mis see http://www.tqhq.ee/forum/ pealkirja (brauseriakna ülaservas) algus "7 new..." tähendab? Postid on kõik justkui loetud, on see uute liikmete arv või miskit?
28.03.2002 at 12:28
wax
 
vigade nimekiri
Uue logo all olevad home | register | help / abiinfo | search | profile
Võiks peale abiinfo kõik eestikeelsed olla. Aga see ei ole süsteemikala :)
28.03.2002 at 12:29
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
rustang, sinu mainitud viga on nüüd ehk korras.
28.03.2002 at 12:40
rustang
  
Moderator
vigade nimekiri
quote:
newton: rustang, sinu mainitud viga on nüüd ehk korras.
See oli siis ikkagi uute postide arv... väga sheff,seda näeb ka siis kui aken on stardiribale alla lastud, ei peagi brauserit lahti tegema ilmaasjata! Tnx.
28.03.2002 at 12:57
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
Sheff hakkab ta siis olema, kui avaleht end jälle refreshib :) Ehk õhtupoole saab.
28.03.2002 at 14:22
Heigo
vigade nimekiri
Ei tahaks Newton Su tihedat töögraafikut segada aga üks küsimus tekkis: kas poleks võimalik uuele lehele kuidagi jutuka link panna? Tundub, et paljud ei teagi sellest mIrci jutukast eriti midagi. Lihtsalt tuli selline mõte...

____________________________
'83 Firebird 350cid
28.03.2002 at 19:41
LaSa
 
Moderator
vigade nimekiri
ootoot
ei praegu pole vaja panna, ma teen enne asja korda & lõplikult valmis ;)
28.03.2002 at 20:32
jõmm
vigade nimekiri
Ma ei ole eriti regulaarne lugeja ja kirjutaja pole üldse olnud (praegu registreerisin selleks, et muret kurta). Mul oli bookmargitud url http://www.tqhq.ee/forum/search.php?action=viewtoday, kust sai hea ülevaate, mis teemadel jutud käivad, ilma liigse hiirevehkimiseta. Nüüd see enam ei funka. Kas seda oleks võimalik uues foorumis ka käima ajada? Või on sama funktsionaalsus siin mõnes teises kohas, mida ma pole leidnud?
30.03.2002 at 01:10
mrtn
vigade nimekiri
tqhq.ee esileht on selleks
31.03.2002 at 13:30
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
jõmm, sa pole päris ainuke, kes seda tahab ja avaleht ilmselt päriselt seda eelmist asja ei asenda, nii et vaatab, mida teha annab.
01.04.2002 at 10:47
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
Edimine/kustutamine peaks saama parandatud täna õhtupoole.
01.04.2002 at 10:48
max
vigade nimekiri
logout ei tööta

edit: x-ndal katsel (pärast brauseri restarti) hakkas tööle. Igal juhul pole varem probleeme kogenud, ehk oligi mingi niisama anomaalia.
02.04.2002 at 13:48 Last edited 02.04.2002 at 13:51 by max
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
Mis moodi ei tööta? Endal nagu hetkel funkab. Logid välja, tekivad login textboxid ja postitada ei saa sinna, kuhu ainult liikmed saavad kirjutada. Kui sa mõtled seda Members Active, siis see ei põhine väljalogimisel, vaid sellel, kes on viimase 5 min jooksul midagi accessinud, sh. välja loginud.
02.04.2002 at 13:53
max
vigade nimekiri
ega ma eilane pole ;)

logout nupule vajutades ei juhtunud midagi. Nupp käis korraks alla ja kogu lugu, mingit völjalogimist ei toimunud ega ei muutunud ka ekraanipildis midagi, Nüüd on juba korras, nagu ennist ütlesin.

edit: siiski..., ikka ei tööta, jalle... :( Tundub, et kui foorumis midagi teed, siis välja enam ei lase
02.04.2002 at 14:30 Last edited 02.04.2002 at 14:34 by max
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
Huvitav, mul jätkuvalt kõik funkab. Kustuta endal prooviks kõik meie foorumiga (uue ja vanaga) seonduvad cookie'd, pane brauser kinni (sry kui jälle sinna eilase kanti jutt :) ) ja proovi veel.

Lisaks võib ilmneda probleem seoses tqhq.ee/forum vs. www.tqhq.ee/forum, cookied ei pruugi olla adekvaatsed, kui seda esimest varianti kasutada. Ma katsun sellega ka veel tegeleda kunagi.
02.04.2002 at 14:41
Daniel
 
vigade nimekiri
Ka mul tundub see sisse ja väljalogimine imelik
kui vajutan nuppu et Log Out - midagi ei juhtu
kui aga vajutan refresh .... näitab et k6ik korras
sama asi on ka topicu lugemisega et kui k6ik topicud on loetud
ja pöördun tagasi peakataloogi .... on k6ik hyyumärgid alles .... siis aitab jälle refresh
02.04.2002 at 15:13
max
vigade nimekiri
See ei ole viga, pigem ettepanek, mida ma juba varem vist teinud olen. Kahjuks ei mäleta, mida newton selle peale kostis :) Asi selles, et "welcome to our newest member" ta võiksid olla vähem kui nädala vanuste uustulnukate nimed, mitte ainult viimane. Siis saavad kõik uued korralikult tervitatud :) ning uute tegelaste lisandumisest parem ülevaade.
02.04.2002 at 19:40
reo
vigade nimekiri
quote:
109cid: ...sama asi on ka topicu lugemisega et kui k6ik topicud on loetud
ja pöördun tagasi peakataloogi .... on k6ik hyyumärgid alles .... siis aitab jälle refresh

Sama asi mul oli ennegi juba oma arvuti taga. Ükskord aga avastasin, et teise pilliga pole mingit jama > minu järeldus, et "sisemine viga" (loe: k*rat seda teab :))ja nüüd ongi tqhq enamasti raamatupidaja laua peal lahti.

Aga selline asi küll - minu arust vana foorum kohendas ennast ka väiksema akna laiuse järgi parajaks, uus aga tahab kerimist saada. Kas selle vastu saab nippu? Iseenesest pole muidugi "viga" aga...

PS Soovitada võib kõike, ma suht eilane... :rolleyes
02.04.2002 at 21:02
newton
 
Moderator
vigade nimekiri
max: mina jälle ei mäleta, et seda ettepanekut kuulnud oleks. Ilmselt ei ole ka seda väga keerukas teha, vaatab.

109cid ja reo: kuidas te sinna avalehele lähete, et hüüumärgid alles jäävad? Kui lähete back-nupuga, siis on nad muidugi alles kuni refreshi teete. Kui kasutate mõnda avalehele viivat linki, siis ei peaks alles jääma, kui jäävad, siis ma hästi ei oska öelda milles asi.

reo: uued lehed, sh. foorum, on tehtud sellise arvestusega, et 800x600 juures horisontaalsuunas skrollima ei peaks, tõsi, nii väikse reso juures peab brauseri aken juba üsna maksimeeritud olema. Kui ülevalt bänner ära korjata, mida varsti vist teha võib, siis hakkab foorum märksa vähem ekraanilaiust tahtma.

Eraldi teema on see, kui keegi on postitanud laia pildi; siis võib skrollimine vajalikuks osutuda ka märksa kõrgemate resode juures.
03.04.2002 at 10:41
reimo
vigade nimekiri
Lisaks back-nupuga esilehele minnes ei värskendata lehte alati ka siis kui kasutada brauseri home-nuppu (mul foorumi esileht avaleheks pandud). Kusjuures sellisel juhul võib aeg-ajalt saada mingi päris vana versiooni ette
03.04.2002 at 10:51
minimum
vigade nimekiri
quote:
reimo: Lisaks back-nupuga esilehele minnes ei värskendata lehte alati ka siis kui kasutada brauseri home-nuppu (mul foorumi esileht avaleheks pandud). Kusjuures sellisel juhul võib aeg-ajalt saada mingi päris vana versiooni ette
See vast juba puhas IE kala.
Rohi selle vastu on Tools -> Internet Options -> (General tab'i alt Temporary Internet Files) Settings -> sealt valida "Every visit to the page"

____________________________
-
03.04.2002 at 11:40 Last edited 03.04.2002 at 11:43 by minimum
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : vigade nimekiri   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.